Jak przygotować się do szkolnego balu w 24 godziny

Jak przygotować się do szkolnego balu w 24 godziny

Dowiedz się, co zrobić na dzień przed szkolnym balem, żeby był to najlepszy bal w Twoim życiu.

Znalazłaś idealną sukienkę, zamówiłaś dla swojego partnera kwiatek do butonierki, zarezerwowałaś wizytę u fryzjera, żeby pięknie Cię uczesał i umówiłaś się, że przed balem pójdziesz do przyjaciółki, by tam się przygotować. Co dalej?


Jeśli wszystko, co zapisałaś na swojej liście do zrobienia przed balem zostało zrobione, w ciągu najbliższych dwudziestu czterech godzin możesz zrobić jeszcze wiele, żeby Twoje plany związane z balem wypaliły. Zobacz, jakie mamy dla Ciebie propozycje, abyś nie przejmowała się stresem, a

skupiła na balu, który ma być ekscytującym przeżyciem i okazją do zabawy oraz przeżycia niezapomnianej nocy!


Wyśpij się porządnie

Nie bez przyczyny nazywają to „snem dla urody”. Porządny sen przed tak ważnym wydarzeniem dostarczy Ci porcji energii potrzebnej, abyś mogła przetańczyć noc z koleżankami. Oprócz tego sen da Ci „wypoczęty”, świeży wygląd, którego żaden makijaż nie jest w stanie zagwarantować.

 

Zjedz dobre śniadanie

Rozpoczęcie poranka od zdrowego śniadania jest zawsze dobrym pomysłem, ale w dniu szkolnego balu jest to jeszcze lepszy pomysł niż zazwyczaj. Masz przed sobą długi dzień, a takie śniadanie zapewni Ci energię, której potrzebujesz, by tanecznym krokiem wejść w ten szczególny dzień.

 

Nie spóźnij się na umówione spotkania

Nie jesteś jedyną osobą, która ma dużo do zrobienia przed balem. Twój fryzjer ma pewnie więcej dziewczyn z Twojej szkoły do uczesania. Nie możesz wszystkiego zaplanować, to jasne, ale postaraj się zrobić wszystko, co w Twojej mocy, by dotrzeć na umówione spotkania nieco wcześniej, abyś nie musiała mieć uczucia, że działasz w pośpiechu. Jeśli będziesz wcześniej, a Twój fryzjer będzie miał czas, możecie przedyskutować kilka propozycji fryzur. Nie zapomnij o napiwku!

 

Potwierdź plany i upewnij się, że masz zaproszenia

Nie ma nic gorszego od sytuacji, kiedy wszystko jest zaplanowane, a jednak coś nie wychodzi. Upewnij się dwa razy (lub nawet trzy, jeśli nadal się niepokoisz) czy kierowca i fotograf będą na czas, sprawdź waszą rezerwację w restauracji i wszystko inne. Na samym końcu upewnij się, że macie ze sobą zaproszenia na bal!

 

Czy przydarzyła Ci się kiedyś żenująca wpadka, ponieważ nie przygotowałaś się wystarczająco dobrze do wielkiego wyjścia?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Pomysł na imprezę - filmowe karaoke

Spróbujcie urozmaicić waszą filmową noc i dodajcie karaoke do stałego zestawu filmów.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak się nie dać upałowi: poradnik, jak przetrwać lato

Od plaży po ogródek, czyli jak się chronić przez upałem, słońcem, insektami i zmienną pogodą.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Pomysły na wakacje

Bądź bystrą podróżniczką, niezależnie od tego, gdzie spędzasz swoje wesołe nastoletnie wakacje.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Co Twoje ubrania mogą o Tobie powiedzieć

Wszystkie dziewczyny mają pomysły na to, jak się modnie ubrać. Czy Twój styl odzwierciedla Twoją osobowość?

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jedzenie z aparatem ortodontycznym

Oto kilka rzeczy, które możesz zrobić, by Twój aparat zadziałał szybciej i byś mogła pożegnać się z nim tak szybko, jak to możliwe.

Dowiedz się wiecej

Oral-B