testimagetestimage
MyDziewczyny

Program Szkolny Always

Program Szkolny Always

Z prawdziwą przyjemnością przedstawiamy Wam Program Edukacyjny „Między nami Kobietkami”, który omawia zagadnienia związane z przemianami oraz problemami wieku dojrzewania. Marka Always od wielu lat wspiera działania edukacyjne szkół związane z tematyką dojrzewania poprzez autorski program adresowany do klas szkół podstawowych. Prezentowany program adresowany jest do dziewcząt klas szóstych i siódmych szkoły podstawowej, jako pomoc dydaktyczna wspierająca zrozumienie okresu rozwoju, w jakim się znajdują. Realizacja programu pomoże:

  • zrozumieć jakie zmiany fizyczne oraz psychiczne mogą się pojawić w okresie dojrewania
  • poznać terminologię związaną z okresem dojrzewania
  • zapoznać się głębiej z przebiegiem cyklu menstruacyjnego
  • w niwelacji mitów i obaw związanych z miesiączką
  • wyrobieniu włąściwych nawyków higienicznych Zachęcamy do pobrania specjalnie przygotowanych poradników zarówno dla dziewcząt, jak i rodziców!

Informacje dla szkół

Jeśli są Państwo zainteresowani przeprowadzeniem wyżej wspomnianej prelekcji w Państwa placówce, lub potrzebują Państwo bardziej szczegółowych informacji prosimy o kontakt mailowy : program.szkolny@pmi.pl

Jak budować swoją pewność siebie? Wyniki quizu

Sprawdź wyniki testu, który wypełniłaś podczas prelekcji marki Always lub pobierz poradnik dla Dziewcząt – quiz znajdziesz na str. 18!

Wyniki quizu