School Test

Test dla dziewcząt ze szkolnej broszurki informacyjnej – wyniki Rozwiązałaś test ze szkolnej broszurki informacyjnej dotyczący pewności siebie? Jeśli nie, pospiesz się! Pobierz test, rozwiąż go i sprawdź swoje wyniki!

School test 1School test 1

Przewaga niebieskich kwadracików

Fajnie jest być tak dobrze zorganizowaną osobą jak Ty. Ta cecha sprawia, że jesteś pewna siebie i świetnie radzisz sobie w różnych sytuacjach. Prowadzisz szczegółowe zapiski wszystkich zadań do wykonania: każdego ranka planujesz swoje działania, aby niczego nie zapomnieć i mieć wszystko pod kontrolą. Ale jeśli z jakiegoś powodu musisz odejść od swoich utartych schematów, zaczynasz się martwić i czujesz niepokój. Życie często weryfikuje nasze plany, dlatego staraj się podchodzić do takich sytuacji spokojnie i pozwól sobie na doświadczanie spontanicznych zwrotów akcji. Jeśli nauczysz się dostosowywać do zmieniających się warunków, Twoja pewność siebie będzie nie do ruszenia.

School test results 2School test results 2

Przewaga różowych kwadracików

Jesteś lekka jak piórko i spontaniczna jak wiatr. To podstawa Twojej pewności siebie i siły: głęboko wierzysz, że z każdej sytuacji jesteś w stanie wyjść obronną ręką. Rzadko kiedy się przejmujesz i jesteś pełna optymizmu. Jednak odrobina rozwagi i planowania dobrze Ci zrobi. Aby uniknąć nieoczekiwanych problemów i niespodzianek, pomyśl o swoich działaniach z pewnym wyprzedzeniem – zwłaszcza gdy wymaga tego dana sytuacja. Szybko przekonasz się, że planowanie i przygotowywanie list rzeczy do zrobienia wcale nie jest takie trudne, a bywa naprawdę przydatne.

School test results 3School test results 3

Przewaga pomarańczowych kwadracików

Twoją główną zaletą i podstawą pewności siebie jest zaangażowanie: do wszystkiego podchodzisz poważnie i na 200%. Powinnaś jednak zachowywać umiar w swoim perfekcjonizmie i nauczyć się odpuszczać. Nie gań się za popełniane błędy i nie czuj się winna, gdy coś Ci nie wychodzi. Pozwól sobie czasem na „czwórkę”, a nawet „trójkę” – świat naprawdę się nie zawali, jeśli dostaniesz gorszą ocenę. Kiedy przestaniesz być dla siebie taka surowa, łatwiej będzie Ci wypróbowywać nowe rzeczy i cieszyć się nie tylko wynikami, ale także samym procesem.