ZABAWY NA PIŻAMA PARTY – przepis na udaną imprezę z przyjaciółkami

0
Trzy młode dziewczyny radośnie skaczą i tańczą w jasnym pokoju. Wszystkie są ubrane w kolorowe, dziewczęce piżamy.Trzy młode dziewczyny radośnie skaczą i tańczą w jasnym pokoju. Wszystkie są ubrane w kolorowe, dziewczęce piżamy.

Bądź dziewczyną, która wyprawia najlepsze pidżama party. Wypróbuj pomysły, które Twoje koleżanki pokochają.

W całonocnych imprezach chodzi o wszystko, tylko nie o sen. To czas na jedzenie słodyczy, dzielenie się tajemnicami, filmy, gry i oczywiście spędzanie czasu z przyjaciółkami. Zatem jeśli Ty i Twoje przyjaciółki chcecie bawić się do samego rana przeczytajcie nasze propozycje gier i zabaw na piżama party. Ale nie zapomnijcie choć na chwile zmrużyć oczy!

Pierwszy związek? Sprawdź, na co się przygotować

Spis treści:

Niezbędnik podczas piżama party

Miejsce do spania

arrow-white

Brzmi nieskomplikowanie, prawda? Znajdź śpiwór i poduszkę. Powiedz koleżankom, żeby również przyniosły śpiwory. Będziecie się czuły, jakbyście były na biwaku. Pamiętajcie tylko, żeby położyć śpiwory na czymś miękkim, np. na dywanie. Śpiwory i płytki podłogowe nie idą razem w parze! Ała!

Jedzenie i napoje

arrow-white

Piżama party to idealny czas na pizzę i lody, ale przekąski do jedzenia palcami, które długo wytrwają bez lodówki są najlepsze. W ten sposób możecie przekąszać całą noc! Niektóre z naszych ulubionych propozycji to: pokrojone warzywa, owoce i orzechy, a jeżeli szukacie czegoś słodkiego lub słonego to proponujemy popcorn i ciasteczka – wspaniale się sprawdzą w roli poczęstunku.

Filmy

arrow-white

Zorganizujcie maraton filmowy! Im więcej, tym lepiej! Nie ma nic lepszego niż zajadanie się popcornem i oglądanie filmów z najlepszymi przyjaciółkami.

Czasopisma

arrow-white

Idealnie się sprawdzą pomiędzy filmami lub gdy wszyscy zaczynają się nudzić. Wskoczcie do śpiworów i rozwiążcie razem quiz.

Muzyka

arrow-white

Na imprezę potrzebujesz imprezowej muzyki! Niech koleżanki przyniosą swoje ulubione kawałki. Może odkryjesz nową ulubioną muzykę dla siebie.

POMYSŁY NA GRY I ZABAWY NA PIŻAMA PARTY

Modowe szaleństwo

arrow-white

Zorganizujcie własny pokaz mody! Upinajcie sobie nawzajem włosy, kreujcie śmiałe stroje, podkręćcie muzykę i spacerujcie jak modelki po wybiegu. Zadecydujcie, która z was chodzi najlepiej.

Tańczcie

arrow-white

Wybierzcie wesołą piosenkę i przez 30 sekund tańczcie jak szalone, następnie zmieńcie repertuar na nieco bardziej stonowany i zróbcie to samo (no, może dopasujcie taniec do nastroju piosenki). Będziesz zaskoczona tym, jaką choreografię wymyślisz Ty i Twoje koleżanki.

Prawda czy wyzwanie

arrow-white

To idealna gra na tego typu imprezę! Każda z was wybiera albo prawdę, albo wyzwanie. Jeśli któraś dziewczyna wybierze prawdę, musi odpowiedzieć na pytanie. KAŻDE pytanie. I musi powiedzieć prawdę! Jeśli wybierze wyzwanie, musi zrobić to, co jej każą koleżanki. Proste! Każda z dziewczyn po kolei zadaje i odpowiada na pytanie, ale pamiętaj – bądź miła! Za chwilę to TY będziesz musiała wybrać: prawda czy wyzwanie!

Upieczcie coś

arrow-white

Zbierz koleżanki w kuchni i upieczcie ciasteczka. Jedna z was może być odpowiedzialna za jajka, inna może odmierzać mąkę i cukier. Ktoś inny może wszystko mieszać. Możecie też odłożyć to do jutra i usmażyć naleśniki. Pycha!

Czytaj więcej o relacjach z rówieśnikami

Podziel się z nami pomysłami na zabawy na piżama party!

Inspiracje na pidżama party
Przyjaźń
Przyjaźń
Miłość
Miłość

Powiązane artykuły

article
Zabawy na piżama party – pomysły na imprezę z przyjaciółkami
Bądź dziewczyną, która wyprawia najlepsze pidżama party.
/miedzy-nami-dziewczynami/pomysly-na-pizama-party/
Czas czytania (2) min
undefined?w=1920
pl