3 wskazówki dotyczące randek nastolatków

0
3 wskazówki dotyczące randek nastolatków3 wskazówki dotyczące randek nastolatków

A więc masz już swojego pierwszego chłopaka. I co teraz? Poniżej znajdziesz wskazówki, jak stworzyć dobry związek.

Randka z pierwszym chłopakiem może być naprawdę ekscytującym i oczekiwanym wydarzeniem! Masz wyjątkową okazję, aby zdobyć jego zainteresowanie i obdarzyć go swoją uwagą.

Na początku wszystko wydaje się nowe i wspaniałe. Będziecie spędzać ze sobą wiele czasu. Fantazjujesz o tym, jak pokazujesz mu swoje trochę szalone, odważne, dowcipne i niesamowicie zabawne oblicze, mówiąc tylko właściwe rzeczy we właściwym momencie i zawsze rewelacyjnie przy tym wyglądając. I oczywiście Twoje fantazje bardzo Ci się podobają.

Ale potem zaczynasz się zastanawiać: Jak moi rodzice zareagują na to, że idę na randkę? Co do niego czuję? Dokąd pójdziemy? W co się ubiorę? I czy to jest już randka? Oczywiście masz wiele pytań.

Poniżej znajdziesz trzy wskazówki, które świetnie się sprawdzają w przypadku nastolatek wybierających się na swoją randkę z pierwszym chłopakiem.

1. Porozmawiaj ze swoimi rodzicami o chodzeniu na randki

Wiemy, że randki się zmieniły od czasu, gdy Twoi rodzice byli w Twoim wieku, ale porozmawianie z nimi o chodzeniu na randki jest niezmiernie ważne.

Szczerość umocni relacje z rodzicami i pomoże Ci zrozumieć swoje własne uczucia i samo randkowanie, gdy będą Ci zadawali pytania i dzielili się swoimi doświadczeniami.

2. Ustal granice

Ustalenie granic jest kluczem do dobrego związku. Nie pozwól, aby ktokolwiek namawiał Cię do rzeczy, na które nie jesteś gotowa. Jeśli ktoś zmusza Cię do zrobienia czegoś, czego nie chcesz zrobić, stanowczo odmów i zakończ ten związek. Szanowanie granic drugiej osoby nie podlega negocjacjom podczas randek. Chodzenie na randki powinno sprawiać wam przyjemność i powinniście się wzajemnie szanować. Jeśli Twój chłopak nie okazuje Ci szacunku, to znaczy, że trafiłaś na niewłaściwego faceta.

3. Niech posiadanie chłopaka nie stanie się dla Ciebie zbyt ważne

Najprawdopodobniej w gimnazjum, czy liceum nie spotkasz faceta, z którym spędzisz resztę życia. Nie trać więc przyjaźni, nad którymi tak bardzo i tak długo pracowałaś, rezygnując ze waszych wspólnych planów z przyjaciółkami i spotykając się tylko ze swoim chłopakiem.

I pamiętaj o tym, że może Ci się przydarzyć taka oto przerażająca sytuacja: Ty i Twoja najlepsza przyjaciółka zakochałyście się w tym samym chłopaku. Oto nasza rada: Nie zrywaj przyjaźni dla chłopaka, z którym prawdopodobnie nie będziesz zbyt długo się spotykać. Związek może się skończyć. A wtedy okaże się, że masz złamane serce i nie masz przyjaciółki.

Chciałabyś się podzielić jakąś wskazówką? Zrób to tutaj! Możesz pomóc innej nastolatce, jak przebrnąć przez randkę z pierwszym chłopakiem!

Miłość
Miłość
Pewność siebie
Pewność siebie

Powiązane artykuły

article
3 wskazówki dotyczące randek nastolatków
A więc masz już swojego pierwszego chłopaka.
/miedzy-nami-dziewczynami/moj-pierwszy-chlopak/
Czas czytania (2) min
undefined?w=1920
pl