Pomysł na imprezę - filmowe karaoke

Pomysł na imprezę - filmowe karaoke

Spróbujcie urozmaicić waszą filmową noc i dodajcie karaoke do stałego zestawu filmów.

Kiedy połączysz film i karaoke powstaje filmo-oke. Jak to działa: wciskasz przycisk „wycisz”, włączasz film z włączonymi napisami i każda z przyjaciółek odczytuje linijki dialogu postaci. To świetna zabawa! Mamy kilka fajnych pomysłów na to, jak zorganizować idealną noc filmo-oke!


Zrób listę specjalnych gości


Filmo-oke najlepiej organizować w niewielkim gronie, zatem niech na Twojej liście znajdą się cztery osoby lub maksymalnie pięć. Gdy podejmiesz decyzje, kto będzie zaproszony, wyślij zaproszenia. Weź stare bilety z kina, obklej nimi kartkę papieru, w środku napisz szczegóły imprezy i zrób kilka kopii.


Wybierz temat


Czy Twoje przyjaciółki uwielbiają babskie filmy? Musicale? Może mają słabość do klasycznych filmów poświęconych letnim wakacjom lub do filmów o szkołach tańca z lat 80-tych? Cokolwiek by to było, wybierz taki film (lub więcej filmów), który wszystkim się spodoba. Filmo-oke jest najśmieszniejsze wtedy, gdy wszyscy widzieli odgrywaną scenę setki razy!


Smacznego!


Minisłodycze są idealną przekąską. Jeśli chcesz coś zdrowszego, pokrój marchewkę, seler naciowy i ogórek i podaj je z sosem winegret lub z hummusem.


Przygotuj miejsce


Kup serpentyny i - zanim je powiesisz - pisakiem wypisz na nich cytaty ze znanych filmów. Dla lepszej zabawy nie podawaj tytułu filmu. Zobaczymy, która koleżanka odgadnie najwięcej tytułów filmów.


Podkręć zabawę


Jeśli chcesz podnieść temperaturę zabawy, zatrzymaj film w połowie sceny i poproś, by koleżanki do końca ją rozegrały. Następnie włącz film i sprawdź, kto miał rację, a kto się pomylił. Nawet jeśli nikt nie zna tekstu na pamięć, będziecie się świetnie bawić, słuchając wymyślanych przez koleżanki dialogów.
Jaki jest Twój ulubiony film wszechczasów?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Jak się nie dać upałowi: poradnik, jak przetrwać lato

Od plaży po ogródek, czyli jak się chronić przez upałem, słońcem, insektami i zmienną pogodą.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Pomysły na wakacje

Bądź bystrą podróżniczką, niezależnie od tego, gdzie spędzasz swoje wesołe nastoletnie wakacje.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Spalona na raka

Czego nie robić na wakacjach? Przeczytaj podpowiedzi od IKS PE, zanim doświadczysz tego na własnej skórze!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!