Letnia lista rzeczy do zrobienia

Letnia lista rzeczy do zrobienia

Niech to lato będzie najlepsze ze wszystkich. Wykorzystaj nasze pomysły na dobrą zabawę.

Ale byłoby wspaniale, gdyby wakacje trwały cały rok! Leniuchowałabyś, całe godziny spędzałabyś z przyjaciółkami, chodziłabyś na plażę lub na basen, mogłabyś chodzić późno spać i zostawałabyś u przyjaciółek na noc. Wakacje nie trwają wiecznie, ale możesz je dobrze wykorzystać, póki jeszcze są.


1. Zrób listę tego, co musisz zrobić latem


Miło jest robić nowe rzeczy i zagłębić się w swoich zainteresowaniach. Zrób coś, co zawsze chciałaś zrobić: przeczytaj książkę, o której myślisz od jakiegoś czasu lub zacznij uprawiać nowy sport. Może pójdź na wystawę do muzeum lub zrób domowe lody.


2. Zjedz na świeżym powietrzu


Zaproś przyjaciół na letnie gotowanie i powiedz im, jakie przekąski mają ze sobą przynieść. Ponieważ będziesz odpowiedzialna za grilla, prawdopodobnie będziesz również odpowiedzialna za danie główne, ale nie martw się, nikt nie zrezygnuje z grillowanego kurczaka lub kiełbaski. Zadbaj o propozycję wegetariańską na wypadek, gdyby ktoś z Twoich gości nie był miłośnikiem mięsa.


3. Nocowanie pod gołym niebem!


Obserwowanie gwiazd i opowiadanie historyjek jest wspaniałym sposobem na spędzenie wieczoru z przyjaciółkami. Jeśli nie lubicie biwakować z dala od domu, spróbujcie pobiwakować w ogródku. Poproś przyjaciółki, by przyniosły śpiwory, poduszki, piżamy, latarki i przygotowały mrożące krew w żyłach opowiadania. Rozbijcie w ogródku kilka namiotów i spędźcie noc pod gołym niebem.


4. Odwiedź park tematyczny


Park tematyczny to świetny pomysł na letni dzień: można spędzić aktywnie czas, podziwiać widoki i korzystać z innych atrakcji. Istnieje wiele rodzajów tego typu parków: w niektórych można pojeździć na kolejce górskiej, w innych pobawić się na zjeżdżalniach wodnych i skorzystać z innych licznych rozrywek.


Co znalazło się na Twojej letniej liście rzeczy do zrobienia?

Zostaw komentarz *Tekst obowiązkowy
Potwierdzam, że napisałam pełną treść komentarza i akceptuję przedstawione tu wskazówki i regulamin.

Jak przygotować wspaniałe przyjęcie i być idealną gospodynią

Wykorzystaj nasze pomysły i zorganizuj superprzyjęcie, o którym Twoim przyjaciele będą mówić miesiącami.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Zrób to sama: pięć kroków, by odmienić swój pokój

Niech Twoja osobowość, hobby i zdolności będą widoczne w pokoju, który jest całkowicie Twój.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Zrób to sama: wspaniałe pomysły na album ze zdjęciami

Zapamiętaj wszystkie najlepsze momenty w roku szkolnym i zamieść je w albumie lub na blogu.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Makijaż dla nastolatek

Jesteś nastolatką i zastanawiasz się kiedy zacząć się malować i jaki make-up pasuje nastolatkom? Przeczytaj nasze rady jak zrobić naturalny makijaż.

Dowiedz się wiecej

CoverGirl

Jak zwrócić uwagę chłopaka?

Chcesz zwrócić na siebie uwagę chłopaka, który ci się podoba? Nic prostszego! Przeczytaj nasze porady i pomysły, które pomogą ci poderwać Księciunia.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny