Letnia lista rzeczy do zrobienia

Letnia lista rzeczy do zrobienia

Niech to lato będzie najlepsze ze wszystkich. Wykorzystaj nasze pomysły na dobrą zabawę.

Ale byłoby wspaniale, gdyby wakacje trwały cały rok! Leniuchowałabyś, całe godziny spędzałabyś z przyjaciółkami, chodziłabyś na plażę lub na basen, mogłabyś chodzić późno spać i zostawałabyś u przyjaciółek na noc. Wakacje nie trwają wiecznie, ale możesz je dobrze wykorzystać, póki jeszcze są.


1. Zrób listę tego, co musisz zrobić latem


Miło jest robić nowe rzeczy i zagłębić się w swoich zainteresowaniach. Zrób coś, co zawsze chciałaś zrobić: przeczytaj książkę, o której myślisz od jakiegoś czasu lub zacznij uprawiać nowy sport. Może pójdź na wystawę do muzeum lub zrób domowe lody.


2. Zjedz na świeżym powietrzu


Zaproś przyjaciół na letnie gotowanie i powiedz im, jakie przekąski mają ze sobą przynieść. Ponieważ będziesz odpowiedzialna za grilla, prawdopodobnie będziesz również odpowiedzialna za danie główne, ale nie martw się, nikt nie zrezygnuje z grillowanego kurczaka lub kiełbaski. Zadbaj o propozycję wegetariańską na wypadek, gdyby ktoś z Twoich gości nie był miłośnikiem mięsa.


3. Nocowanie pod gołym niebem!


Obserwowanie gwiazd i opowiadanie historyjek jest wspaniałym sposobem na spędzenie wieczoru z przyjaciółkami. Jeśli nie lubicie biwakować z dala od domu, spróbujcie pobiwakować w ogródku. Poproś przyjaciółki, by przyniosły śpiwory, poduszki, piżamy, latarki i przygotowały mrożące krew w żyłach opowiadania. Rozbijcie w ogródku kilka namiotów i spędźcie noc pod gołym niebem.


4. Odwiedź park tematyczny


Park tematyczny to świetny pomysł na letni dzień: można spędzić aktywnie czas, podziwiać widoki i korzystać z innych atrakcji. Istnieje wiele rodzajów tego typu parków: w niektórych można pojeździć na kolejce górskiej, w innych pobawić się na zjeżdżalniach wodnych i skorzystać z innych licznych rozrywek.


Co znalazło się na Twojej letniej liście rzeczy do zrobienia?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Potwierdzam, że napisałam pełną treść komentarza i akceptuję przedstawione tu wskazówki i regulamin.

Pomysły na wakacje

Bądź bystrą podróżniczką, niezależnie od tego, gdzie spędzasz swoje wesołe nastoletnie wakacje.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Pomysł na imprezę - filmowe karaoke

Spróbujcie urozmaicić waszą filmową noc i dodajcie karaoke do stałego zestawu filmów.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Sześć wskazówek, jak po mistrzowsku robić zakupy w sklepach vintage

Robienie zakupów w sklepach vintage jest jak poszukiwanie skarbów. Dowiedz się, jak znaleźć ten jedyny w swoim rodzaju modowy skarb.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Spalona na raka

Czego nie robić na wakacjach? Przeczytaj podpowiedzi od IKS PE, zanim doświadczysz tego na własnej skórze!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!