Jak być duszą towarzystwa?

Jak być duszą towarzystwa?

Przyjęcie urodzinowe lub szkolna dyskoteka. Olśnij wszystkich, korzystając z tych prostych wskazówek.

Niezależnie od tego, czy planujesz przyjęcie w domu, idziesz do przyjaciółki lub przygotowujesz się na kolejną szkolną dyskotekę mamy dla Ciebie wskazówki, które zagwarantują, że całą noc będziesz błyszczeć!

1. Zaplanuj przedimprezową zabawę

Zrób coś, co kochasz, np. przećwicz pozycje baletowe, pomóż w schronisku dla zwierząt. To Cię wprawi w cudowny humor i da świeży temat do rozmowy podczas zabawy.

2. Ubierz się tak, aby zaimponować... sobie!

Chodzi o ten superzestaw, który podnosi Twoje poczucie własnej wartości w momencie, gdy go zakładasz. Teraz nadszedł czas, by go założyć! Świadomość tego, że wyglądasz olśniewająco doda Ci pewności siebie. Nie masz niczego, co błyszczy? Dzięki nowej błyskotce zabłyśniesz od razu (i za niewielkie pieniądze). Przejrzyj półki z biżuterią w sklepie (lub w secondhandzie) w poszukiwaniu błyszczącej opaski do włosów, paska z cekinami lub lśniącego wisiorka. To doda Ci blasku.

3. Idź z koleżanką

Jedna z najbardziej stresujących chwil to ta, gdy wchodzisz na imprezę. Cała uwaga skupia się na Tobie. Czujesz się przytłoczona i prawdopodobnie zastanawiasz się, co powiedzieć swojemu chłopakowi, gdy go zobaczysz. Pozbądź się tego stresu. Zaproś przyjaciółkę do domu i razem przygotujcie się do wyjścia. Gdy pójdziecie we dwie, będziecie podekscytowane – nie zestresowane – tym, co noc ma dla was w zanadrzu.

4. Rozmawiaj z ludźmi

Wiemy, że perspektywa przylgnięcia do przyjaciółki lub tego przystojniaka, który siedzi przed Tobą na matematyce jest kusząca, ale będziesz się o wiele lepiej bawić, jeśli będziesz rozmawiać z różnymi osobami, nawet tymi, których nie znasz za dobrze. Na początek skomentuj muzykę, powiedz, że Ci się podoba (a przekąski smakują) i zapytaj kolegę lub koleżankę o ich zdanie. To takie proste: „Uwielbiam tę piosenkę, a Ty?”

5. Przełam milczenie

Może zapaść niezręczna cisza (to się zdarza nawet na najlepszych przyjęciach). Przełam milczenie zabawą. Zaproponuj coś w stylu „Dwadzieścia pytań” lub „Tak to leciało”: włącz piosenkę, na zmianę włączajcie pauzę i próbujcie dośpiewać utwór. W szybkim tempie przyjęcie znowu się rozkręci!

Błyskotki i piękny wygląd nie są najważniejsze. Liczy się również Twoja osobowość i dobre poczucie humoru! Jaka jest najzabawniejsza rzecz, jaka przytrafiła Ci się na imprezie?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Piętnaście sposobów na poskromienie nudy

Pożegnaj się z nudą raz na zawsze. Oto sposoby na dobrą zabawę.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Porada dotycząca przyszłej kariery: Twój styl uczenia się

Poznanie swojego stylu uczenia się może doprowadzić Cię do zdobycia wspaniałego zawodu. Już teraz sprawdź, jaki zawód jest dla Ciebie najlepszy.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Szkolna impreza: wskazówki na idealną noc

Przygotuj się na niezapomnianą noc. Przeczytaj naszą listę rzeczy do zrobienia przed szkolną imprezą.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Randkowanie - porady

Wraz z zakochaniem pojawiają się pytania związane z chłopakami. Oto kilka świetnych porad dla początkujących randkowiczów.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Czy plotkowanie ma jakieś pozytywne strony?

Chodzi nie tylko o wymienianie się najświeższymi informacjami. Dowiedz się dlaczego plotka nie zawsze musi być zła.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny