Jak być duszą towarzystwa?

Jak być duszą towarzystwa?

Przyjęcie urodzinowe lub szkolna dyskoteka. Olśnij wszystkich, korzystając z tych prostych wskazówek.

Niezależnie od tego, czy planujesz przyjęcie w domu, idziesz do przyjaciółki lub przygotowujesz się na kolejną szkolną dyskotekę mamy dla Ciebie wskazówki, które zagwarantują, że całą noc będziesz błyszczeć!

1. Zaplanuj przedimprezową zabawę

Zrób coś, co kochasz, np. przećwicz pozycje baletowe, pomóż w schronisku dla zwierząt. To Cię wprawi w cudowny humor i da świeży temat do rozmowy podczas zabawy.

2. Ubierz się tak, aby zaimponować... sobie!

Chodzi o ten superzestaw, który podnosi Twoje poczucie własnej wartości w momencie, gdy go zakładasz. Teraz nadszedł czas, by go założyć! Świadomość tego, że wyglądasz olśniewająco doda Ci pewności siebie. Nie masz niczego, co błyszczy? Dzięki nowej błyskotce zabłyśniesz od razu (i za niewielkie pieniądze). Przejrzyj półki z biżuterią w sklepie (lub w secondhandzie) w poszukiwaniu błyszczącej opaski do włosów, paska z cekinami lub lśniącego wisiorka. To doda Ci blasku.

3. Idź z koleżanką

Jedna z najbardziej stresujących chwil to ta, gdy wchodzisz na imprezę. Cała uwaga skupia się na Tobie. Czujesz się przytłoczona i prawdopodobnie zastanawiasz się, co powiedzieć swojemu chłopakowi, gdy go zobaczysz. Pozbądź się tego stresu. Zaproś przyjaciółkę do domu i razem przygotujcie się do wyjścia. Gdy pójdziecie we dwie, będziecie podekscytowane – nie zestresowane – tym, co noc ma dla was w zanadrzu.

4. Rozmawiaj z ludźmi

Wiemy, że perspektywa przylgnięcia do przyjaciółki lub tego przystojniaka, który siedzi przed Tobą na matematyce jest kusząca, ale będziesz się o wiele lepiej bawić, jeśli będziesz rozmawiać z różnymi osobami, nawet tymi, których nie znasz za dobrze. Na początek skomentuj muzykę, powiedz, że Ci się podoba (a przekąski smakują) i zapytaj kolegę lub koleżankę o ich zdanie. To takie proste: „Uwielbiam tę piosenkę, a Ty?”

5. Przełam milczenie

Może zapaść niezręczna cisza (to się zdarza nawet na najlepszych przyjęciach). Przełam milczenie zabawą. Zaproponuj coś w stylu „Dwadzieścia pytań” lub „Tak to leciało”: włącz piosenkę, na zmianę włączajcie pauzę i próbujcie dośpiewać utwór. W szybkim tempie przyjęcie znowu się rozkręci!

Błyskotki i piękny wygląd nie są najważniejsze. Liczy się również Twoja osobowość i dobre poczucie humoru! Jaka jest najzabawniejsza rzecz, jaka przytrafiła Ci się na imprezie?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Pięć obowiązkowych wskazówek dla kierowcy

Prowadzenie samochodu to wolność i podwożenie znajomych. Dowiedz się, jak prowadzić bezpiecznie.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak przygotować się do szkolnego balu w 24 godziny

Dowiedz się, co zrobić na dzień przed szkolnym balem, żeby był to najlepszy bal w Twoim życiu.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Plakat: Powstrzymajmy dręczycieli

Powieś nasz plakat w swoim pokoju i zamień go w strefę wolną od agresji rówieśniczej .

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Ubranie do pracy: podstawy

Oto zabawny i funkcjonalny poradnik, jak się ubierać dla pracujących dziewczyn takich jak Ty.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Co Twoje ubrania mogą o Tobie powiedzieć

Wszystkie dziewczyny mają pomysły na to, jak się modnie ubrać. Czy Twój styl odzwierciedla Twoją osobowość?

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny