Wskocz do basenu na letniej imprezie

Wskocz do basenu na letniej imprezie

W okolicy nie ma basenu? Nie ma problemu. Te pomysły na „imprezę przy basenie" sprawdzą się i bez wody!

Lato to czas imprez! Dlaczego więc nie urządzić imprezy przy basenie? A jeśli nie ma w okolicy basenu? Nic nie szkodzi – nie jest wymagany! Dysponujemy najlepszymi pomysłami na imprezę przy basenie – mamy pomysły na zaproszenia, dekoracje, menu, gry, etc.


Zaproszenia na imprezę przy basenie


Pobaw się trochę i sama zrób zaproszenia wykorzystując niebieski papier, naklejki i inne zabawne rzeczy, które znajdują się w Twoim domu i z których możesz skorzystać. Używając kredek lub flamastrów napisz informacje o przyjęciu na każdej kartce (powiedz gościom, by założyli stroje kąpielowe i przynieśli ręczniki plażowe, nawet jeśli nie dysponujesz basenem!)


Dekoracje na imprezę przy basenie


Bez względu na to czy masz basen, czy nie, zaplanuj imprezę na otwartym powietrzu. Jeśli masz basen – wspaniale! Jeśli nie – kup mały basenik dla dzieci, zrób z niego centralny punkt programu i wypełnij go dmuchanymi zabawkami.


Przeszukaj dom i znajdź coś o letnim charakterze, jak na przykład te rzeźbione pamiątki z orzecha kokosowego, które kupiłaś podczas ostatnich rodzinnych wakacji. Przynieś dużo krzeseł ogrodowych!


Basenowe przekąski


Jeśli Twój tato lub mama lubią grillować, poproś ich o pomoc przy przyrządzaniu przekąsek na powietrzu. Idź do sklepu po lokalne świeże owoce i warzywa potrzebne do przygotowania sałatek i szaszłyków. Zrób świeżą lemoniadę, żeby zaspokoiła pragnienie – i nie zapomnij o małych kolorowych parasolkach!


Gry przy basenie


Przygotuj kilka „słonecznych” miejsc wokół basenu na proponowane gry:

  • Ratownik

Kup kilka dmuchanych kółek (możesz je kupić w sklepach za 5 złotych), nadmuchaj je przed imprezą i użyj ich do rzucania.

  • Pleciemy warkoczyki

Przygotuj sporą ilość plastikowych paciorków, gumek i kwiecistych ozdób do włosów i niech koleżanki plotą warkoczyki. Możecie pleść pojedyncze warkoczyki lub poeksperymentować i upleść ich więcej.

  • Hula hoop

Zbierz kilka hula hoop i pozwól gościom pokazać, co potrafią. Światowy rekord w kręceniu hula hoop to prawie 75 godzin. Myślisz, że ktoś z Twoich przyjaciół mógłby go pobić?


W jaki sposób zorganizowałabyś takie przyjęcie po swojemu?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Szkolna impreza: wskazówki na idealną noc

Przygotuj się na niezapomnianą noc. Przeczytaj naszą listę rzeczy do zrobienia przed szkolną imprezą.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Pierwsza rozmowa o pracę - radzenie sobie ze stresem?

Jesteś zestresowana przed swoją pierwszą rozmowę o pracę? Nie martw się – pomożemy Ci się dobrze przygotować. Mamy dla Ciebie kilka cennych wskazówek.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Dziesięć wskazówek, jak nie odkładać wszystkiego na ostatnią chwilę

Porady, jak wziąć się do roboty i nie zostawiać niczego na ostatnią chwilę.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Trzy zabawne i fajne rzeczy, które możesz zrobić ze swoją rodziną.

Kto wie, może spędzanie czasu ze swoją rodziną może być zabawne? Wypróbuj trzy fajne pomysły.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Czy to prawdziwa miłość?

Czy to prawdziwe uczucie? Twoja pierwsza miłość, którą będziesz zawsze pamiętać? Oto kilka sposobów, aby się tego dowiedzieć

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny