Zajęcia na świeżym powietrzu, które warto wypróbować

Zajęcia na świeżym powietrzu, które warto wypróbować

Wspinaj się i chwal się swoją kondycją fizyczną. Oto trzy pomysły na świetne formy aktywności na świeżym powietrzu.

Spędzanie czasu na świeżym powietrzu jest w modzie! Czas zebrać przyjaciółki i wyjść z domu. Cieszcie się widokami, wymodelujcie sylwetki i popracujcie nad swoim nastawieniem. Pójdźcie do sklepu lub odwiedźcie strony internetowe w poszukiwaniu książek, map i rekomendowanych miejsc w okolicy, w których czeka na was przygoda. Oto trzy aktywności na świeżym powietrzu, które możecie wypróbować.


1. Piesze wycieczki


Bidon? Jest! Batoniki musli? Są! Latarka?! Jest! Poinformowanie rodziców, dokąd idziesz? Zrobione! Jesteś już prawie gotowa na pieszą wędrówkę! Zasznuruj buty, zabierz plecak i idź podziwiać przyrodę. Piesze wycieczki nie są kosztowne i nie trzeba wydawać pieniędzy, żeby się nimi zajmować. Wędruj szlakami o różnej długości, wejdź do lasu lub wybierz się do parku. Możesz wyjść na godzinę lub na cały dzień.


2. Wspinaj się


Żargon wspinaczkowy obejmuje takie pojęcia jak „uprząż”, „przyrząd asekuracyjny” i „karabinek”. Wspinaczka wymaga więcej oprzyrządowania niż piesze wycieczki i należy wcześniej przejść odpowiedni trening, żebyś nie uderzyła twarzą o skałę, ale zastrzyk adrenaliny rekompensuje to wszystko. Sprawdź swoje umiejętności na lokalnej ściance wspinaczkowej lub rozejrzyj się za kursami wspinaczkowymi.

3. Wiosłuj


Pływanie na kajakach lub łódkach jest wspaniałym i relaksującym sposobem na spędzenie słonecznego dnia. Sprzęt możemy wypożyczyć z wypożyczalni w pobliskim parku na godziny lub nawet na cały dzień. Jeśli wiosłujesz po rzece, będziesz musiała zorganizować sobie powrót do miejsca, z którego wypłynęłaś. Możesz popływać po jeziorze lub stawie – opalisz się i poćwiczysz mięśnie. Nie zapomnij o kamizelce ratunkowej! A teraz idź i spróbuj swoich sił!


Jaka jest Twoja ulubiona opowieść o przygodzie, jaką przeżyłaś? Podziel się z nami!

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.
  • Pokaż komentarze

Bieganie

Trouble 2016-03-04

Najlepsze jest bieganie, wystarczy wyjść z domu, słuchawki na uszy i jest genialnie!

Piętnaście sposobów na poskromienie nudy

Pożegnaj się z nudą raz na zawsze. Oto sposoby na dobrą zabawę.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Poranne wstawanie

Skróć czas porannego przygotowywania się do szkoły przy pomocy tych prostych wskazówek.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Czy warto iść na studia?

Wiele rzeczy może powstrzymywać Cię przed pójściem na studia. Nie daj się zniechęcić!

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Cztery proste sposoby, jak podrasować dres

Niech Cię nie zwiedzie jego swobodny i nieformalny charakter - dres może być superelegancki, gdy zestawimy go z odpowiednimi dodatkami.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!