Przerwij błędne koło fałszywej przyjaźni

Przerwij błędne koło fałszywej przyjaźni

Masz wrażenie, że ona cały czas ciągnie Cię w dół? Wykorzystaj nasze wskazówki i przerwij to błędne koło fałszywej przyjaźni.


Po prostu uwielbiasz swoje przyjaciółki. Całymi dniami możesz śmiać się z ich głupawych żartów. One zawsze wiedzą co powiedzieć, żeby podkówka na Twojej twarzy zmieniła się w uśmiech od ucha do ucha. Niemniej jednak, czasami droga do prawdziwej przyjaźni jest nieco bardziej wyboista. Sprawdź, jak możesz raz na zawsze zakończyć problematyczną przyjaźń.

Scenariusz: „Moja przyjaciółka cały czas naśladuje mój wygląd”.

Ciężko pracowałaś, by mieć wyróżniający się styl i bardzo denerwuje Cię, gdy Twoja przyjaciółka przechwytuje Twoje oryginalne modowe znaleziska.

Pozytyw:

Słyszałaś kiedyś to powiedzenie: „imitacja, to najlepsza forma komplementu”? To oczywiste, że jesteś trendsetterką – nie naśladujesz nikogo. Zanim zaczniesz się irytować tym, że po raz kolejny Twoja przyjaciółka skopiowała Twój styl, pomyśl: robi tak, ponieważ Ty przetarłaś szlaki! Ona nie próbuje być Tobą, ale podoba jej się Twój gust. Użyj swojego wyczucia mody i pomóż przyjaciółce znaleźć swój niepowtarzalny styl.

Scenariusz: „Moja przyjaciółka zawsze zostawia mnie dla chłopaków”.

Twoja przyjaciółka jest z Tobą na dobre i na złe, ale w momencie, gdy na scenę wkracza niebieskooki chłopak – ona znika.

Pozytyw:

Postaw się w jej sytuacji i bądź wyrozumiała. Pamiętasz, jak sama byłaś zakochana w pewnym chłopaku i chciałaś spędzać z nim każdą wolną chwilę? Twoja przyjaciółka czuje to samo, ale nie przejmuj się. Gdy tylko słodkie chwile przeminą, przyjaciółka znowu stanie u Twego boku. Nie możesz się doczekać? Powiedz jej, że za nią tęsknisz, ale postaraj się być pewna waszej przyjaźni i pozwól przyjaciółce na wycieczkę do krainy szczęśliwej miłości.

Scenariusz: „Moja przyjaciółka cały czas chce, żebym za nią płaciła."

Kiedyś zafundowałaś jej kawę w swojej ulubionej kawiarence, postawiłaś jej popcorn w kinie. Nic wielkiego; ale teraz Twoja przyjaciółka chce więcej.

Pozytyw:

Jeśli Twoja przyjaciółka nie dysponuje gotówką, pomyśl, co mogłybyście robić bezkosztowo. W ten sposób obydwie zaoszczędzicie. Nie musisz wydawać pieniędzy, żeby dobrze się z nią bawić, zatem organizujcie wyjścia, które nie wiążą się z kosztami. Wybierzcie się na wycieczkę krajoznawczą, zagrajcie w grę planszową lub upieczcie brownie!

Co robisz, by Twoja przyjaźń była pozytywna?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Powiernik sekretów

My dziewczyny - nastolatki często mamy problem z odpowiednim doborem znajomych. O matko i córko radzą, kogo warto obdarzyć naszym zaufaniem, skoro tak często się zawodzimy.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Życie (nie) w centrum uwagi

Zawsze chętniej obserwowała, niż pragnęła bycia w centrum uwagi. Przeczytaj z kim Ola Szepczyńska dzieliła się swoimi przemyśleniami podczas dorastania.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Co Twoje ubrania mogą o Tobie powiedzieć

Wszystkie dziewczyny mają pomysły na to, jak się modnie ubrać. Czy Twój styl odzwierciedla Twoją osobowość?

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Krocz dumnie w swoim kostiumie kąpielowym

Założenie kostiumu kąpielowego może być stresujące. Oto kilka podpowiedzi jak dobrze się w nim czuć.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny