Przerwij błędne koło fałszywej przyjaźni

Przerwij błędne koło fałszywej przyjaźni

Masz wrażenie, że ona cały czas ciągnie Cię w dół? Wykorzystaj nasze wskazówki i przerwij to błędne koło fałszywej przyjaźni.


Po prostu uwielbiasz swoje przyjaciółki. Całymi dniami możesz śmiać się z ich głupawych żartów. One zawsze wiedzą co powiedzieć, żeby podkówka na Twojej twarzy zmieniła się w uśmiech od ucha do ucha. Niemniej jednak, czasami droga do prawdziwej przyjaźni jest nieco bardziej wyboista. Sprawdź, jak możesz raz na zawsze zakończyć problematyczną przyjaźń.

Scenariusz: „Moja przyjaciółka cały czas naśladuje mój wygląd”.

Ciężko pracowałaś, by mieć wyróżniający się styl i bardzo denerwuje Cię, gdy Twoja przyjaciółka przechwytuje Twoje oryginalne modowe znaleziska.

Pozytyw:

Słyszałaś kiedyś to powiedzenie: „imitacja, to najlepsza forma komplementu”? To oczywiste, że jesteś trendsetterką – nie naśladujesz nikogo. Zanim zaczniesz się irytować tym, że po raz kolejny Twoja przyjaciółka skopiowała Twój styl, pomyśl: robi tak, ponieważ Ty przetarłaś szlaki! Ona nie próbuje być Tobą, ale podoba jej się Twój gust. Użyj swojego wyczucia mody i pomóż przyjaciółce znaleźć swój niepowtarzalny styl.

Scenariusz: „Moja przyjaciółka zawsze zostawia mnie dla chłopaków”.

Twoja przyjaciółka jest z Tobą na dobre i na złe, ale w momencie, gdy na scenę wkracza niebieskooki chłopak – ona znika.

Pozytyw:

Postaw się w jej sytuacji i bądź wyrozumiała. Pamiętasz, jak sama byłaś zakochana w pewnym chłopaku i chciałaś spędzać z nim każdą wolną chwilę? Twoja przyjaciółka czuje to samo, ale nie przejmuj się. Gdy tylko słodkie chwile przeminą, przyjaciółka znowu stanie u Twego boku. Nie możesz się doczekać? Powiedz jej, że za nią tęsknisz, ale postaraj się być pewna waszej przyjaźni i pozwól przyjaciółce na wycieczkę do krainy szczęśliwej miłości.

Scenariusz: „Moja przyjaciółka cały czas chce, żebym za nią płaciła."

Kiedyś zafundowałaś jej kawę w swojej ulubionej kawiarence, postawiłaś jej popcorn w kinie. Nic wielkiego; ale teraz Twoja przyjaciółka chce więcej.

Pozytyw:

Jeśli Twoja przyjaciółka nie dysponuje gotówką, pomyśl, co mogłybyście robić bezkosztowo. W ten sposób obydwie zaoszczędzicie. Nie musisz wydawać pieniędzy, żeby dobrze się z nią bawić, zatem organizujcie wyjścia, które nie wiążą się z kosztami. Wybierzcie się na wycieczkę krajoznawczą, zagrajcie w grę planszową lub upieczcie brownie!

Co robisz, by Twoja przyjaźń była pozytywna?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Powiernik sekretów

My dziewczyny - nastolatki często mamy problem z odpowiednim doborem znajomych. O matko i córko radzą, kogo warto obdarzyć naszym zaufaniem, skoro tak często się zawodzimy.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Życie (nie) w centrum uwagi

Zawsze chętniej obserwowała, niż pragnęła bycia w centrum uwagi. Przeczytaj z kim Ola Szepczyńska dzieliła się swoimi przemyśleniami podczas dorastania.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Co Twoje ubrania mogą o Tobie powiedzieć

Wszystkie dziewczyny mają pomysły na to, jak się modnie ubrać. Czy Twój styl odzwierciedla Twoją osobowość?

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak zrobić kule do kąpieli?

Kąpiele są najlepsze, prawda? Z naszym przepisem na własnoręcznie zrobione kulki do kąpieli będziesz pachnieć przez wiele tygodni.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny