Pięć rodzajów przyjaciół, których potrzebuje każda dziewczyna

Pięć rodzajów przyjaciół, których potrzebuje każda dziewczyna

Jedna najlepsza przyjaciółka Ci nie wystarczy? Oto podpowiedzi dotyczące pięciu różnych rodzajów przyjaciół pełniących nieocenioną funkcję w naszym życiu.

1) Jej Yin i Twoje Yang:

Otaczanie się przyjaciółkami, które wyglądają, zachowują się lub wypowiadają dokładnie tak jak Ty szybko może się znudzić. Postaraj się mieć przynajmniej jedną bratnią duszę, która jest inna – mówi inaczej niż Ty, lubi dub step, podczas gdy Ty lubisz muzykę alternatywną, uwielbia kino, gdy Ty chętniej czytasz książki. Przebywanie z nią otworzy Cię na nowe doznania i doda smaku Twojemu życiu.

2) Panna Pozytywna:

Kiedy jesteś czymś przygnębiona - ona wnosi światło w Twoje życie. Bez względu na wszystko wierzy w Ciebie i dodaje Ci skrzydeł. Jej pozytywne zachowanie nie tylko dodaje Ci energii. Panna Pozytywna stymuluje Cię również do wypróbowania nowych rzeczy – do ścięcia włosów na krótko, zaproszeniagodo domu lub ubiegania się o staż – bez niej nie miałabyś odwagi tego zrobić.

3) Bratnia dusza:

Długoletnia przyjaźń! Znasz ją od dzieciństwa. Spędziłyście razem tyle czasu (pamiętasz te rodzinne wakacje, które zrujnowałyście?), że wystarczy jej tylko jedno spojrzenie na Ciebie i od razu wie, o co chodzi. I vice versa. Na przestrzeni lat wasze kontakty mogły nieco się rozluźnić, ale to nie będzie miało żadnego znaczenia – kiedy się spotkacie będzie tak, jakbyście nigdy nie przestały się widywać.

4) Po prostu przyjaciel:

Czasami przyjaciel (nie mówimy o sympatii) to dokładnie ta osoba, której potrzebujesz. Z kim możesz zafundować sobie maraton filmów akcji jak nie z nim? Przy kim możesz swobodnie beknąć? A co najlepsze, prawdziwy przyjaciel daje najlepsze rady w kwestii związków i mentalności chłopaków. Uwaga! Granice między przyjaźnią a czymś poważniejszym mogą zacząć się zacierać, zatem ustal je wystarczająco wcześnie.

5) Zastrzyk energii

Pada deszcz lub sypie śnieg. Wszystkie Twoje koleżanki leżą skulone pod kocem, a ona dzwoni do Ciebie i proponuje wyjście do kina lub na sanki. Jest zawsze gotowa do zabawy lub na przeżycie przygody, a jej zachowanie zawsze przypomina, że życie jest krótkie, więc trzeba doświadczyć czegoś miłego. Szukasz wsparcia na imprezę? Już znalazłaś!


Zdjęcie: Benedicte Vanderreydt/Getty Images

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Powiernik sekretów

My dziewczyny - nastolatki często mamy problem z odpowiednim doborem znajomych. O matko i córko radzą, kogo warto obdarzyć naszym zaufaniem, skoro tak często się zawodzimy.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Życie (nie) w centrum uwagi

Zawsze chętniej obserwowała, niż pragnęła bycia w centrum uwagi. Przeczytaj z kim Ola Szepczyńska dzieliła się swoimi przemyśleniami podczas dorastania.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Nowy wizerunek na powrót do szkoły

Niewielkie zmiany w garderobie mogą zaprezentować Cię z zupełnie innej strony. Wypróbuj nasze wskazówki, jak wrócić do szkoły z nowym wizerunkiem.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak zrobić kule do kąpieli?

Kąpiele są najlepsze, prawda? Z naszym przepisem na własnoręcznie zrobione kulki do kąpieli będziesz pachnieć przez wiele tygodni.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny