Piżama party dla koleżanek

Piżama party dla koleżanek

Aby bardziej zgrać się ze swoimi koleżankami, urządź tematyczną imprezę piżamową dla wszystkich Twoich przyjaciółek.

Oto plan, który na pewno wypali i pomoże Ci spędzić czas z koleżankami, kiedy życie ciągnie Was w różnych kierunkach: Zaplanuj doskonałą imprezę z noclegiem dla przyjaciółek – skorzystaj z naszych pomysłów!

Tematy przewodnie

Zaplanowanie tematu przewodniego pomoże Ci nadać Twojej imprezie pewną strukturę, jak również sprawi, że będzie ona sprawiała wrażenie bardziej szczególnej okazji. Chcesz, żeby Twoje przyjaciółki wiedziały, że to coś więcej niż tylko zwykłe pogaduchy. To szczególna okazja i czas zarezerwowany tylko dla was na spotkanie i wzmocnienie łączących was więzi.


 • Impreza w kuchni.


  A może zrobicie z przyjaciółkami coś, co naprawdę lubicie. Czy jest coś słodszego niż tworzenie własnych deserów lodowych?
 • Fondue.


  Przygotujcie czekoladowe fondue i maczajcie swoje ulubione ciasteczka i owoce w kociołku z pyszną, roztopioną czekoladą.
 • Karaoke/tańce.


  Niech zapanuje radość i wygłupy przy muzyce, wraz ze śpiewem i tańcami! Pamiętaj – im bardziej tandetne utwory wybierzecie do śpiewania i tańczenia, tym lepsza będzie zabawa.
 • Noc gier.


  Odkurz swoje ulubione stare gry planszowe. Wymyślcie nowe zasady do kalamburów, a nawet spróbujcie podchodów.

Zaproszenie!

Być może w ramach dodatkowej atrakcji możesz zrobić specjalne zaproszenia na Twoją imprezę. Skorzystaj z tej okazji i wykaż się kreatywnością. Oto kilka propozycji: Jeśli jesteś dobra w origami, możesz wykonać fajne zaproszenia z papieru. Jeśli pasjonujesz się grafiką, przygotuj zaproszenia, które możesz wysłać emailem. Jeśli masz dwie lewe ręce, wyślij coś fajnego, co nie wymaga znajomości rękodzieła, jak spersonalizowane ciasteczka szczęścia. Jest wiele firm internetowych, które oferują taką usługę. I będzie to bez wątpienia przebój wśród Twoich przyjaciółek.


Czy przegapiliśmy jakiś świetny pomysł? Podziel się nim!

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Powiernik sekretów

My dziewczyny - nastolatki często mamy problem z odpowiednim doborem znajomych. O matko i córko radzą, kogo warto obdarzyć naszym zaufaniem, skoro tak często się zawodzimy.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Życie (nie) w centrum uwagi

Zawsze chętniej obserwowała, niż pragnęła bycia w centrum uwagi. Przeczytaj z kim Ola Szepczyńska dzieliła się swoimi przemyśleniami podczas dorastania.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Pomysł na imprezę - filmowe karaoke

Spróbujcie urozmaicić waszą filmową noc i dodajcie karaoke do stałego zestawu filmów.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak zrobić kule do kąpieli?

Kąpiele są najlepsze, prawda? Z naszym przepisem na własnoręcznie zrobione kulki do kąpieli będziesz pachnieć przez wiele tygodni.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny