Jak zaprzyjaźnić się z kimś, kto jest jednocześnie wrogiem i przyjacielem

Jak zaprzyjaźnić się z kimś, kto jest jednocześnie wrogiem i przyjacielem

Nie możesz jej znieść? Wypróbuj nasze wskazówki, a może nawet się zaprzyjaźnicie.

Czy w Twoim otoczeniu jest dziewczyna, z którą się ciągle spinasz? Może tak być z powodu jej niemiłych uwag lub czarnowidztwa – po prostu nie nadajecie na tych samych falach. Kiedy przebywacie w jednym towarzystwie, może to powodować pewne niemiłe sytuacje. Spójrz prawdzie w oczy - ona zostanie, a Ty musisz być miła. Oto jak utrzymać dobre relacje nawet z kimś, z nim nam nie po drodze.

Powiedz jej komplement

To wypróbowany sposób na złagodzenie tarć z kimś, kto jest i wrogiem i przyjacielem w jednej osobie. Zamiast robić wszystko, by jej unikać, ignorować ją lub niemiło ją traktować, zmień taktykę i powiedz, że podoba Ci się jej bluzka. Nie będzie wiedziała, jak odpowiedzieć i będzie zdezorientowana. Kto wie? Może taka uwaga pomoże wam przełamać lody i spojrzycie na siebie w zupełnie inny sposób.

Zaproś ją

Urządzasz imprezę? Koleżanki będą u Ciebie nocować? Nie ograniczaj listy gości tylko do ulubionych koleżanek – zaproś również ją! Nie ma lepszego sposobu na to, byście się lepiej poznały. Ten gest ją zaskoczy, a cała grupa przyjaciółek wokół Ciebie na pewno zredukuje napięcie.

Wspieraj ją

Zjednaj ją sobie, trzymając jej stronę. Pomóż jej, gdy następnym razem klasowy łobuz zacznie jej dokuczać lub gdy ktoś zacznie rozpowiadać nieprawdziwe pogłoski na jej temat. Okazanie lojalności w momencie, gdy ktoś jest przeciwko niej na pewno złagodzi tarcia między wami.

Rozśmiesz ją

Znajdźcie wspólny powód do śmiechu - to może złagodzić nawet najbardziej napięte sytuacje i przegnać wszelkie złe uczucia. Zatem pokaż się jej z zupełnie innej strony! Gdy obie zaczniecie się śmiać, znikną wszystkie złe emocje z przeszłości.

Podnieś ją na duchu

Zauważyłaś, że ona jest nie w sosie? Wyrzucili ją z drużyny sportowej lub skręciła kostkę? Bądź troskliwa i przygotuj dla niej wspierającą kartkę, żeby poczuła się lepiej. Twoja pomocna dłoń wyciągnięta do niej w trudnych chwilach chwyci ją za serce i zacznie postrzegać Cię jako (można chyba tak powiedzieć?) przyjaciółkę.

Zaprzyjaźniłaś się kiedyś z dziewczyną, która wcześniej była Twoim wrogiem? I jak wam idzie?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Powiernik sekretów

My dziewczyny - nastolatki często mamy problem z odpowiednim doborem znajomych. O matko i córko radzą, kogo warto obdarzyć naszym zaufaniem, skoro tak często się zawodzimy.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Życie (nie) w centrum uwagi

Zawsze chętniej obserwowała, niż pragnęła bycia w centrum uwagi. Przeczytaj z kim Ola Szepczyńska dzieliła się swoimi przemyśleniami podczas dorastania.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Co Twoje ubrania mogą o Tobie powiedzieć

Wszystkie dziewczyny mają pomysły na to, jak się modnie ubrać. Czy Twój styl odzwierciedla Twoją osobowość?

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak zrobić kule do kąpieli?

Kąpiele są najlepsze, prawda? Z naszym przepisem na własnoręcznie zrobione kulki do kąpieli będziesz pachnieć przez wiele tygodni.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny