Jak nie stracić przyjaciółki, która znalazła sobie chłopaka - porady

Jak nie stracić przyjaciółki, która znalazła sobie chłopaka - porady

Co zrobić, kiedy najlepsza przyjaciółka znajdzie sobie chłopaka? Zobacz porady i wskazówki dotyczące tego, jak postępować w takiej sytuacji.


Kiedy się zakochujesz, zmienia się całe Twoje życie. Nie widujesz już tak często przyjaciół i rodziny, bo większość czasu spędzasz ze swoim nowym chłopakiem. Każde zdanie zaczyna się od jego imienia i, choć mogłaś tego nie zauważyć, Twoje życie nagle zaczyna obracać się wokół niego.

A jakby to było, gdybyś to nie Ty była zakochana, tylko Twoja najlepsza przyjaciółka? Pamiętasz ją jeszcze? Kiedyś spędzałyście ze sobą cały czas, chodząc razem na zakupy i oglądając filmy. Jak jej było na imię? Teraz ona ma SUPER chłopaka , który jest TAKI zabawny (przewracasz teraz oczami, prawda?), a Ty już praktycznie jej nie widujesz.

Za każdym razem kiedy Twoja przyjaciółka ma chłopaka, cały proces zaczyna się od nowa. Najpierw opowiada o nim podczas waszych wieczornych rozmów przez telefon. Potem stają się „oficjalną” parą, a ona nie przestaje o nim mówić. W końcu zaczynasz rozmowy o pogodzie lub o golfie, byle tylko zmienić temat i nie słuchać ciągle, jaki on jest wspaniały! Dziewczyna, z którą jeszcze niedawno spędzałaś każdy weekend, teraz psuje wszystkie Twoje plany.

To naprawdę boli, kiedy czujesz, że tracisz najlepszą przyjaciółkę dla jakiegoś chłopaka. Łączą Cię z nią miłe chwile, zawsze mogłaś jej się wypłakać, zdradzić swoje tajemnice i marzenia, a teraz wygląda na to, że ona w ogóle Cię nie potrzebuje!

Choć jesteś na nią trochę zła, musisz jej powiedzieć, jak się czujesz.

Zadzwoń do niej kilka dni wcześniej (musi ustalić swój harmonogram z tym Jak Mu Tam) i poproś o spotkanie. Wybierz spokojne miejsce, na przykład Twój dom lub cichą kawiarnię. Gdy się spotkacie, po prostu powiedz jej prawdę!

Zanim jednak to nastąpi, usiądź i wypisz wszystkie powody Twojego zdenerwowania. Bądź realistką. Jesteś zdenerwowana, że nie jesteś już częścią jej życia, nie dlatego, że uważasz, że jej chłopak to skończony idiota. Nie mów o nim źle, bo przyjaciółka odwróci się od Ciebie.

Najprawdopodobniej, gdy jej to powiesz, uświadomi sobie, że źle Cię traktuje i przeprosi. Może nie będziesz się mogła z nią widywać tak często, jak kiedyś, ale musisz zdać sobie sprawę z tego, że w jej życiu są teraz DWIE bardzo ważne osoby.

A jeśli przyjaciółka pozostanie obojętna na Twoje uczucia, nie rezygnuj z niej. W końcu zda sobie z tego sprawę i zorientuje się, że spędzanie całego czasu z chłopakiem to nie to samo, co jest między Wami. Jeśli z nim zerwie, oszczędź sobie „A nie mówiłam”. Wspieraj ją. Od tego są prawdziwe przyjaciółki!

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Potwierdzam, że napisałam pełną treść komentarza i akceptuję przedstawione tu wskazówki i regulamin.
  • Pokaż komentarze

Czy wciąż to ciągnąć

2016-05-22

Mam pytanie. Czy jest sens wciąż to ciągnąć jak ona nie zwraca nawet na ciebie uwagi, ma cie gdzies? A później gdy juz sie rozejdą będzie może jak dawniej? Moim zdaniem powinna żałować, że tak postąpiła i sama wszystko naprawiać, przepraszać nas itp.

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Jak być sobą?

Poczuj się lepiej w swojej skórze. Nasze strategie pozwolą Ci oprzeć się presji rówieśników.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Kiedy pojawia się pierwsza miesiączka

Dowiedz się, w jakim wieku nastolatki zaczynają miesiączkować i jakie są typowe oznaki zbliżającej się miesiączki.

Dowiedz się wiecej

CoverGirl

Różnice w dojrzewaniu dziewcząt i chłopców

Odkryj, u kogo pierwszego zachodzą zmiany w okresie dojrzewania (wskazówka: dziewczyny górą!).

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny