Gdy przyjaciółka ma chłopaka

Gdy przyjaciółka ma chłopaka

Co zrobić, gdy najlepsza przyjaciółka ma chłopaka i nie ma dla mnie czasu? Zobacz porady i wskazówki dotyczące tego, jak postępować w takiej sytuacji.


Kiedy się zakochujesz, zmienia się całe Twoje życie. Nie widujesz już tak często przyjaciół i rodziny, bo większość czasu spędzasz ze swoim nowym chłopakiem. Każde zdanie zaczyna się od jego imienia i, choć mogłaś tego nie zauważyć, Twoje życie nagle zaczyna obracać się wokół niego.


A jakby to było, gdyby twoja najlepsza przyjaciółka miała chłopaka, a nie ty? Pamiętasz ją jeszcze? Kiedyś spędzałyście ze sobą cały czas, chodząc razem na zakupy i oglądając filmy. Jak jej było na imię? Teraz ona ma SUPER chłopaka , który jest TAKI zabawny (przewracasz teraz oczami, prawda?), a Ty już praktycznie jej nie widujesz. Co robić, kiedy najlepsza przyjaciółka nie ma dla Ciebie czasu?


Za każdym razem kiedy Twoja przyjaciółka ma chłopaka, cały proces zaczyna się od nowa. Najpierw opowiada o nim podczas waszych wieczornych rozmów przez telefon. Potem stają się „oficjalną” parą, a ona nie przestaje o nim mówić. W końcu zaczynasz rozmowy o pogodzie lub o golfie, byle tylko zmienić temat i nie słuchać ciągle, jaki on jest wspaniały! Dziewczyna, z którą jeszcze niedawno spędzałaś każdy weekend, teraz psuje wszystkie Twoje plany.


To naprawdę boli, kiedy czujesz, że tracisz najlepszą przyjaciółkę dla jakiegoś chłopaka. Łączą Cię z nią miłe chwile, zawsze mogłaś jej się wypłakać, zdradzić swoje tajemnice i marzenia, a teraz wygląda na to, że ona w ogóle Cię nie potrzebuje!


Choć jesteś na nią trochę zła, musisz jej powiedzieć, jak się czujesz.


Zadzwoń do niej kilka dni wcześniej (musi ustalić swój harmonogram z tym Jak Mu Tam) i poproś o spotkanie. Wybierz spokojne miejsce, na przykład Twój dom lub cichą kawiarnię. Gdy się spotkacie, po prostu powiedz jej prawdę!


Zanim jednak to nastąpi, usiądź i wypisz wszystkie powody Twojego zdenerwowania. Bądź realistką. Jesteś zdenerwowana, że nie jesteś już częścią jej życia, nie dlatego, że uważasz, że jej chłopak to skończony idiota. Nie mów o nim źle, bo przyjaciółka odwróci się od Ciebie.


Najprawdopodobniej, gdy jej to powiesz, uświadomi sobie, że źle Cię traktuje i przeprosi. Może nie będziesz się mogła z nią widywać tak często, jak kiedyś, ale musisz zdać sobie sprawę z tego, że w jej życiu są teraz DWIE bardzo ważne osoby.


A jeśli przyjaciółka pozostanie obojętna na Twoje uczucia, nie rezygnuj z niej. W końcu zda sobie z tego sprawę i zorientuje się, że spędzanie całego czasu z chłopakiem to nie to samo, co jest między Wami. Jeśli z nim zerwie, oszczędź sobie „A nie mówiłam”. Wspieraj ją. Od tego są prawdziwe przyjaciółki!

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.
  • Pokaż komentarze

Czy wciąż to ciągnąć

2016-05-22

Mam pytanie. Czy jest sens wciąż to ciągnąć jak ona nie zwraca nawet na ciebie uwagi, ma cie gdzies? A później gdy juz sie rozejdą będzie może jak dawniej? Moim zdaniem powinna żałować, że tak postąpiła i sama wszystko naprawiać, przepraszać nas itp.

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Jak być sobą?

Poczuj się lepiej w swojej skórze. Nasze strategie pozwolą Ci oprzeć się presji rówieśników.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Zdrowa dieta dla nastolatek

Zdrowa dieta dla nastolatek, dzięki której poczujesz się świetnie.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Krocz dumnie w swoim kostiumie kąpielowym

Założenie kostiumu kąpielowego może być stresujące. Oto kilka podpowiedzi jak dobrze się w nim czuć.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny