Obalamy mity o byciu popularną

Obalamy mity o byciu popularną

Poznaj prawdę i poruszaj się po szkole z niewymuszoną i prawdziwą atrakcyjnością.


Każda dziewczyna chce być popularna, prawda? Chcesz być lubiana przez tyle osób, ile to możliwe, ale w byciu lubianą chodzi o to, żebyś była prawdziwa, nie sztuczna! Prezentujemy Ci prawdy i mity o byciu popularną, żeby wszystko stało się bardziej zrozumiałe.

Mit:

Popularność to konkretny styl ubierania.

Prawda:

Bądź aktywna!


Popularność nie zależy od tego jak wyglądasz, jakie ubrania nosisz lub jaką masz torebkę. Jeśli chcesz poznać ludzi, którzy lubią to, co Ty, zaangażuj się w różne aktywności. Wstąp do klubu, zacznij uprawiać jakiś sport, zgłoś się na przesłuchanie do szkolnego przedstawienia – jeśli będziesz aktywna na wielu frontach, na pewno zostaniesz zauważona!

Mit:

Popularność to bycie „cool”.

Prawda:

Bądź sobą!


Gdy zaczynasz obracać się w pewnych kręgach, bądź pewna, że robisz to, co naprawdę Cię interesuje. Nie zapisuj się na piłkę nożną ani nie staraj się zostać przewodniczącą klasy tylko dlatego, że chcesz przebywać w towarzystwie określonych osób, zrób to dlatego, że naprawdę dodaje Ci to skrzydeł!

Mit:

Lubiane dziewczyny zawsze należą do najfajniejszych paczek.

Prawda:

Bądź koleżeńska!/p>

Prawda, niektóre dziewczyny tworzą paczki, do których inne dziewczyny nie mają wstępu, ale tak naprawdę takim dziewczynom brakuje pewności siebie i próbują zrobić wrażenie lepszych od pozostałych. Jeśli chcesz być lubiana przez wiele osób, nie zachowuj się tak, jakbyś była za dobra, by z kimś przebywać. Pokaż, że jesteś otwarta na kolegowanie się z fajnymi i zabawnymi osobami.

Mit:

Musisz robić to, czego oczekują od Ciebie koleżanki z paczki.

Prawda:

Bądź pewna siebie!


Jeśli zachowujesz się jak czyjś klon nie jesteś uczciwa wobec siebie. Poznaj siebie, rób to, co lubisz i zbuduj swój własny styl. Nic nie wyróżnia ludzi z tłumu bardziej niż emanowanie wibracjami, które jasno komunikują „jestem niepowtarzalna i jestem z tego dumna!”. Wyobraź sobie, że to jak jazda na łyżwach: jeśli boisz się upaść – wyglądasz niezdarnie. Jeśli jeździsz z pewnością siebie - ślizgasz się z gracją! Tak samo jest z popularnością!


Jak odważnie zaprezentować swoją osobowość?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Powiernik sekretów

My dziewczyny - nastolatki często mamy problem z odpowiednim doborem znajomych. O matko i córko radzą, kogo warto obdarzyć naszym zaufaniem, skoro tak często się zawodzimy.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Życie (nie) w centrum uwagi

Zawsze chętniej obserwowała, niż pragnęła bycia w centrum uwagi. Przeczytaj z kim Ola Szepczyńska dzieliła się swoimi przemyśleniami podczas dorastania.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Co Twoje ubrania mogą o Tobie powiedzieć

Wszystkie dziewczyny mają pomysły na to, jak się modnie ubrać. Czy Twój styl odzwierciedla Twoją osobowość?

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak zrobić kule do kąpieli?

Kąpiele są najlepsze, prawda? Z naszym przepisem na własnoręcznie zrobione kulki do kąpieli będziesz pachnieć przez wiele tygodni.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny