Obalamy mity o byciu popularną

Obalamy mity o byciu popularną

Poznaj prawdę i poruszaj się po szkole z niewymuszoną i prawdziwą atrakcyjnością.

Każda dziewczyna chce być popularna, prawda? Chcesz być lubiana przez tyle osób, ile to możliwe, ale w byciu lubianą chodzi o to, żebyś była prawdziwa, nie sztuczna! Prezentujemy Ci prawdy i mity o byciu popularną, żeby wszystko stało się bardziej zrozumiałe.


Mit:
Popularność to konkretny styl ubierania.


Prawda:
Bądź aktywna!


Popularność nie zależy od tego jak wyglądasz, jakie ubrania nosisz lub jaką masz torebkę. Jeśli chcesz poznać ludzi, którzy lubią to, co Ty, zaangażuj się w różne aktywności. Wstąp do klubu, zacznij uprawiać jakiś sport, zgłoś się na przesłuchanie do szkolnego przedstawienia – jeśli będziesz aktywna na wielu frontach, na pewno zostaniesz zauważona!


Mit:
Popularność to bycie „cool”.


Prawda:
Bądź sobą!


Gdy zaczynasz obracać się w pewnych kręgach, bądź pewna, że robisz to, co naprawdę Cię interesuje. Nie zapisuj się na piłkę nożną ani nie staraj się zostać przewodniczącą klasy tylko dlatego, że chcesz przebywać w towarzystwie określonych osób, zrób to dlatego, że naprawdę dodaje Ci to skrzydeł!


Mit:
Lubiane dziewczyny zawsze należą do najfajniejszych paczek.


Prawda:
Bądź koleżeńska!


Prawda, niektóre dziewczyny tworzą paczki, do których inne dziewczyny nie mają wstępu, ale tak naprawdę takim dziewczynom brakuje pewności siebie i próbują zrobić wrażenie lepszych od pozostałych. Jeśli chcesz być lubiana przez wiele osób, nie zachowuj się tak, jakbyś była za dobra, by z kimś przebywać. Pokaż, że jesteś otwarta na kolegowanie się z fajnymi i zabawnymi osobami.


Mit:
Musisz robić to, czego oczekują od Ciebie koleżanki z paczki.


Prawda:
Bądź pewna siebie!


Jeśli zachowujesz się jak czyjś klon nie jesteś uczciwa wobec siebie. Poznaj siebie, rób to, co lubisz i zbuduj swój własny styl. Nic nie wyróżnia ludzi z tłumu bardziej niż emanowanie wibracjami, które jasno komunikują „jestem niepowtarzalna i jestem z tego dumna!”. Wyobraź sobie, że to jak jazda na łyżwach: jeśli boisz się upaść – wyglądasz niezdarnie. Jeśli jeździsz z pewnością siebie - ślizgasz się z gracją! Tak samo jest z popularnością!Jak odważnie zaprezentować swoją osobowość?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Potwierdzam, że napisałam pełną treść komentarza i akceptuję przedstawione tu wskazówki i regulamin.

Powiernik sekretów

My dziewczyny - nastolatki często mamy problem z odpowiednim doborem znajomych. O matko i córko radzą, kogo warto obdarzyć naszym zaufaniem, skoro tak często się zawodzimy.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Życie (nie) w centrum uwagi

Zawsze chętniej obserwowała, niż pragnęła bycia w centrum uwagi. Przeczytaj z kim Ola Szepczyńska dzieliła się swoimi przemyśleniami podczas dorastania.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Kiedy pojawia się pierwsza miesiączka

Dowiedz się, w jakim wieku nastolatki zaczynają miesiączkować i jakie są typowe oznaki zbliżającej się miesiączki.

Dowiedz się wiecej

CoverGirl