Czy Twoja nowa paczka przyjaciółek jest ok?

Czy Twoja nowa paczka przyjaciółek jest ok?

Czy Twoi nowi znajomi są dla Ciebie odpowiedni? Przeczytaj te przestrogi i dowiedz się.

Starałaś się od miesięcy i w końcu otrzymałaś zaproszenie do tego konkretnego stolika. Na pewno zostaniesz zaproszona na imprezę, którą Twoje nowe przyjaciółki zaplanowały na weekend. Twoje życie towarzyskie w końcu nabiera rumieńców. Bardzo lubisz swoje nowe koleżanki, ale problem w tym, że Twoi rodzice niestety nie. A może masz jakieś przeczucie, że coś nie gra? Brzmi znajomo? Czytaj dalej i dowiedz się jak możesz poznać, że Twoje nowe koleżanki nie są dla Ciebie najlepszym towarzystwem.


  • Zaczynasz nagle posługiwać się nowym językiem? Slang zmienił się od czasów młodości Twoich rodziców. Nagle zaczynasz posługiwać się zwrotami, jakich wcześniej nie używałaś, jak: „yoł”, „wyluzuj rajtuzy” i „o co cho?” To naprawdę Ty? A może to Twoja nowa paczka?
  • Czy zawartość Twojej garderoby zmieniła się z dnia na dzień? Tobie może się wydawać, że podążasz za najnowszymi trendami, ale nagła zmiana stylu może pokazywać, że przestałaś samodzielnie myśleć.
  • Przebywasz z całkowicie nowymi ludźmi. Twoich starych przyjaciół nie ma już wokół Ciebie, a Ty ich obgadujesz. Może za bardzo chcesz, żeby Cię zaakceptowano?
  • Przestałaś wywiązywać się ze swoich zajęć jako opiekunka lub zaniedbujesz swoje obowiązki domowe, bo cały czas spędzasz z nowymi znajomymi? Stałaś się zbyt fajna na to, żeby moc na Tobie polegać?
  • W domu zmieniłaś się w potwora: nie wracasz o umówionej godzinie i nie można się z Tobą dogadać. Od niektórych Twoich koleżanek czuć papierosy, a ktoś inny został przyłapany na kradzieży w sklepie. Czyż nie przed tym wszystkim przestrzegali Cię rodzice? Może nadszedł czas, by zastanowić się nad tym, z kim się zadajesz? Nie pozwól swoim starym przyjaciołom odejść zbyt wcześnie. Poświęć trochę czasu i zastanów się kim jesteś. Może warto spotykać się z ludźmi, przy których jesteś tym kim chciałabyś być.

Zmieniłaś znajomych i żałowałaś tego? Opowiedz nam swoją historię.

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Powiernik sekretów

My dziewczyny - nastolatki często mamy problem z odpowiednim doborem znajomych. O matko i córko radzą, kogo warto obdarzyć naszym zaufaniem, skoro tak często się zawodzimy.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Życie (nie) w centrum uwagi

Zawsze chętniej obserwowała, niż pragnęła bycia w centrum uwagi. Przeczytaj z kim Ola Szepczyńska dzieliła się swoimi przemyśleniami podczas dorastania.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Pięć obowiązkowych wskazówek dla kierowcy

Prowadzenie samochodu to wolność i podwożenie znajomych. Dowiedz się, jak prowadzić bezpiecznie.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak zrobić kule do kąpieli?

Kąpiele są najlepsze, prawda? Z naszym przepisem na własnoręcznie zrobione kulki do kąpieli będziesz pachnieć przez wiele tygodni.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny