Czy Twoja nowa paczka przyjaciółek jest ok?

Czy Twoja nowa paczka przyjaciółek jest ok?

Czy Twoi nowi znajomi są dla Ciebie odpowiedni? Przeczytaj te przestrogi i dowiedz się.

Starałaś się od miesięcy i w końcu otrzymałaś zaproszenie do tego konkretnego stolika. Na pewno zostaniesz zaproszona na imprezę, którą Twoje nowe przyjaciółki zaplanowały na weekend. Twoje życie towarzyskie w końcu nabiera rumieńców. Bardzo lubisz swoje nowe koleżanki, ale problem w tym, że Twoi rodzice niestety nie. A może masz jakieś przeczucie, że coś nie gra? Brzmi znajomo? Czytaj dalej i dowiedz się jak możesz poznać, że Twoje nowe koleżanki nie są dla Ciebie najlepszym towarzystwem.


  • Zaczynasz nagle posługiwać się nowym językiem? Slang zmienił się od czasów młodości Twoich rodziców. Nagle zaczynasz posługiwać się zwrotami, jakich wcześniej nie używałaś, jak: „yoł”, „wyluzuj rajtuzy” i „o co cho?” To naprawdę Ty? A może to Twoja nowa paczka?
  • Czy zawartość Twojej garderoby zmieniła się z dnia na dzień? Tobie może się wydawać, że podążasz za najnowszymi trendami, ale nagła zmiana stylu może pokazywać, że przestałaś samodzielnie myśleć.
  • Przebywasz z całkowicie nowymi ludźmi. Twoich starych przyjaciół nie ma już wokół Ciebie, a Ty ich obgadujesz. Może za bardzo chcesz, żeby Cię zaakceptowano?
  • Przestałaś wywiązywać się ze swoich zajęć jako opiekunka lub zaniedbujesz swoje obowiązki domowe, bo cały czas spędzasz z nowymi znajomymi? Stałaś się zbyt fajna na to, żeby moc na Tobie polegać?
  • W domu zmieniłaś się w potwora: nie wracasz o umówionej godzinie i nie można się z Tobą dogadać. Od niektórych Twoich koleżanek czuć papierosy, a ktoś inny został przyłapany na kradzieży w sklepie. Czyż nie przed tym wszystkim przestrzegali Cię rodzice? Może nadszedł czas, by zastanowić się nad tym, z kim się zadajesz? Nie pozwól swoim starym przyjaciołom odejść zbyt wcześnie. Poświęć trochę czasu i zastanów się kim jesteś. Może warto spotykać się z ludźmi, przy których jesteś tym kim chciałabyś być.

Zmieniłaś znajomych i żałowałaś tego? Opowiedz nam swoją historię.

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Powiernik sekretów

My dziewczyny - nastolatki często mamy problem z odpowiednim doborem znajomych. O matko i córko radzą, kogo warto obdarzyć naszym zaufaniem, skoro tak często się zawodzimy.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Życie (nie) w centrum uwagi

Zawsze chętniej obserwowała, niż pragnęła bycia w centrum uwagi. Przeczytaj z kim Ola Szepczyńska dzieliła się swoimi przemyśleniami podczas dorastania.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Być pewną siebie

Niech ten cytat będzie Twoim mottem na dziś!

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny