Sekrety dziewczyn, które dręczą innych

Sekrety dziewczyn, które dręczą innych

Doświadczasz cyberprzemocy z jej strony? Dręczy Cię w szkole? Dowiedz się, co siedzi w jej głowie.

Większość dziewczyn, które znęcają się nad innymi posługuje się wulgarnym i agresywnym językiem, by poniżyć swoje ofiary – przenoszą nawet swoje nieczyste zagrywki do sieci, aby ich poniżające działania miały szerszy zakres.


Poniżej prezentujemy słabe punkty takich dziewczyn po to, byś bez trudu mogła je rozszyfrować i przejrzeć je przez ich plastikowe maski, za którymi się ukrywają.


„Nie lubię siebie tak bardzo, jak bardzo udaję, że siebie lubię”.


Wydaje się, że gnębicielka kipi pewnością siebie, ale prawda jest taka, że ona wcale nie ma o sobie wysokiego mniemania. Taka dziewczyna dokucza innym, ponieważ w rzeczywistości brakuje jej pewności siebie. Po prostu dręcząc innych czuje się lepsza.


„Często wszczynam kłótnie z dziewczynami, którym zazdroszczę”.


Gnębicielki najczęściej uderzają w to, co same chciałyby mieć. Cudownie śpiewasz? Świetnie gotujesz? Jesteś ślicznym rudzielcem? Ciesz się! Pokaż, że jej ataki sprawiają, że jesteś silniejsza.


„W moim życiu prawdopodobnie dzieje się coś okropnego”.


Wiele dziewcząt, które dręczą innych prawdopodobnie ma w domu problemy, które sprawiają, że chcą się na kimś wyżyć. Może się wydawać, że jest bardzo popularną dziewczyną, ma pieniądze, dobre stopnie i fajne ciuchy, ale prawdopodobnie nie czuje się nikim szczególnym, ponieważ jest średnią siostrą i w jej rodzinie są same dziewczyny. A może czuje, że rodzice nie poświęcają jej wiele uwagi.


„Moje zachowanie sprawia mi więcej przyjemności, gdy inne dziewczyny mnie naśladują”.


„Królowa pszczół” może wykorzystywać inne dziewczyny, żeby odwalały za nią brudną robotę. One prawdopodobnie nie zgadzają się z tym, co ona robi, ale naśladują jej zachowanie, ponieważ chcą należeć do najbardziej popularnej paczki. Ale skoro złe dziewczyny mogą skupiać się razem, fajne dziewczyny też mogą. Jeżeli widzisz, że któreś z Twoich koleżanek są dręczone, stań w ich obronnie. Wystawcie gnębicielkę na widok publiczny i powiadomcie kogoś o jej istnieniu. Poproście któregoś z rodziców lub nauczyciela o pomoc.


Widzisz? Gnębicielki też są istotami ludzkimi. Gdy to zrozumiesz, przestaną być takie straszne. Żal Ci ich? Następnym razem, gdy zobaczysz, że ma jakiś problem bądź dla niej miła. Kto wie, może zyskasz przyjaciółkę w osobie, po której nigdy byś się tego nie spodziewała.


Spotkała Cię jakaś zawstydzająca sytuacja z gnębicielką? Co się wydarzyło?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Powiernik sekretów

My dziewczyny - nastolatki często mamy problem z odpowiednim doborem znajomych. O matko i córko radzą, kogo warto obdarzyć naszym zaufaniem, skoro tak często się zawodzimy.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Życie (nie) w centrum uwagi

Zawsze chętniej obserwowała, niż pragnęła bycia w centrum uwagi. Przeczytaj z kim Ola Szepczyńska dzieliła się swoimi przemyśleniami podczas dorastania.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Co Twoje ubrania mogą o Tobie powiedzieć

Wszystkie dziewczyny mają pomysły na to, jak się modnie ubrać. Czy Twój styl odzwierciedla Twoją osobowość?

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak zrobić kule do kąpieli?

Kąpiele są najlepsze, prawda? Z naszym przepisem na własnoręcznie zrobione kulki do kąpieli będziesz pachnieć przez wiele tygodni.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny