Jak przeżyć randkową katastrofę

Jak przeżyć randkową katastrofę

Niespodziewana miesiączka, problemy z garderobą, nieświeży oddech? Jak uratować randkę, gdy wszystko idzie nie tak jak powinno.

Randka może stać się równią pochyłą, dlatego też chcemy Ci pomóc odzyskać grunt pod nogami. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, jak zachować twarz w każdej sytuacji. Bez obaw!


Najgorszy scenariusz: Nieoczekiwanie dostajesz okres

Ho, ho... Gawędzisz sobie ze swoim chłopakiem nad półmiskiem wspólnych nachosów, gdy nagle czujesz znajomą (lub nieznajomą, gdy przydarza Ci się to po raz pierwszy) wilgoć w swoich spodniach. O rany! To miesiączka!


Co zrobić? Cóż, najlepszym rozwiązaniem jest spodziewać się niespodziewanego. Nawet jeśli to jeszcze nie czas na miesiączkę, noszenie w torebce wkładki higienicznej nie jest złym pomysłem. Tak na wszelki wypadek. I zawsze trzymasz w swojej torebce tampon lub podpaskę, prawda? Prawda? Jeśli nie, powinnaś zacząć od teraz. Przeproś, wstań od stołu, idź do toalety i zajmij się problemem. Jeśli nie masz przy sobie ani podpaski ani tamponu, zwykle w publicznych toaletach znajdują się automaty z produktami dla kobiet, zabierz więc ze sobą jakieś drobne. Jeśli nie, przejdź w tryb przetrwania – zwinięty papier toaletowy powinien wystarczyć na kilka godzin.


Najgorszy scenariusz: Rozmowa utyka w martwym punkcie... Brrr!

Tak jak w poprzednim przypadku, najlepiej być z góry przygotowaną, więc przewiduj takie sytuacje. Miej w zanadrzu kilka sekretnych tematów rozkręcających rozmowę na wypadek, gdyby nastąpiła ta niezręczna cisza podczas Waszej randki.


Przed randką zrób w myślach listę trzech tematów, które możesz poruszyć, aby rozpocząć rozmowę, gdy utkniecie w martwym punkcie. Na przykład możecie porozmawiać o koncercie, na którym ostatnio byłaś (nie zapomnij zapytać o jego gusty muzyczne), Twoim projekcie na Targi Nauki, czy rozgrywkach z ostatniego tygodnia. Żadnych rozmów o pogodzie, pamiętaj!

Najgorszy scenariusz: Masz problem z częścią swojej garderoby

O rany! Jeśli zgubiłaś guzik, zepsuł Ci się suwak lub popruł szew, coś tak prostego jak agrafka (lub dwie) może naprawdę uratować Twój dzień. To nie problem wrzucić je do torebki przed randką, i podobnie jak w przypadku tamponu, dobrym pomysłem jest noszenie kilku przy sobie przez cały czas. Czy zauważasz jakiś schemat? Zawsze bądź przygotowana!

Najgorszy scenariusz: Masz nieświeży oddech podczas randki

On jest słodki i jesteś gotowa na mały pocałunek, to znaczy do czasu, aż on nachylił się, aby Cię przytulić, a Ty wyczułaś dziwny zapach ... co to jest?


Dobrym rozwiązaniem jest noszenie ze sobą miętówek lub gumy do żucia wraz z innymi przedmiotami potrzebnymi w awaryjnych sytuacjach, lecz poniżej podajemy ważny trik pomagający zlikwidować nieprzyjemny zapach z jego (i Twoich) ust: Gdy jecie wspólny posiłek, idź w jego ślady i jedź ten sam rodzaj jedzenia, co Twój chłopak. Jeśli zamówi coś z dużą ilością czosnku, nie zauważy, że Ty także zjadłaś danie z czosnkiem. W przeciwnym razie trzymaj się z dala od krewetek!


Jakie straszne rzeczy przytrafiły Ci się na randce? I co wtedy zrobiłaś?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Jak zwrócić uwagę chłopaka?

Chcesz zwrócić na siebie uwagę chłopaka, który ci się podoba? Nic prostszego! Przeczytaj nasze porady i pomysły, które pomogą ci poderwać Księciunia.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Co Twoje ubrania mogą o Tobie powiedzieć

Wszystkie dziewczyny mają pomysły na to, jak się modnie ubrać. Czy Twój styl odzwierciedla Twoją osobowość?

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak zrobić kule do kąpieli?

Kąpiele są najlepsze, prawda? Z naszym przepisem na własnoręcznie zrobione kulki do kąpieli będziesz pachnieć przez wiele tygodni.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny