Co robić, kiedy podoba Wam się ten sam facet

Co robić, kiedy podoba Wam się ten sam facet

O nie!! Jesteś w trójkącie miłosnym! Oto dobre rady, które pomogą Ci w tej sytuacji.

Zakochałaś się w nim, ale Twoja najlepsza przyjaciółka też. Co robić, co robić? Prawda jest taka, że spędzasz tyle czasu ze znajomymi i kolegami w szkole, że prędzej czy później musi to nastąpić.


Tak więc co robić, kiedy Ci się to przydarzy? Jeżeli to Ty jesteś tą trzecią, to czy kończysz ze swoją przyjaciółką, która okazała się rywalką i przysięgasz, że już nigdy więcej już się do niej nie odezwiesz? Albo, z drugiej strony, jeśli chłopak Twojej najlepszej przyjaciółki zaczyna wykazywać zainteresowanie Tobą, a Ty myślisz, że on się Tobie chyba podoba, to czy reagujesz przychylnie czy odrzucasz jego zaloty z lojalności wobec niej?

  • Bądź szczera ze sobą i swoją rywalką. Obgadajcie to. Bez względu na to, w którym jesteś miejscu w tej układance, to, jak poradzisz sobie z tą sytuacją będzie zależeć od tego, jak bardzo cenisz sobie Waszą przyjaźń. Na kim Ci bardziej zależy, na tym chłopaku czy na niej? Staraj się nie być krótkowzroczna. Zastanów się, czy nadal będziesz chciała, aby była Twoją przyjaciółką.
  • Jeśli on lubi ją, a nie Ciebie, to daj jej punkty za szczerość i zrozumienie lub ich brak. Jeśli gra z Tobą w otwarte karty, to może być wystarczający powód, żeby dać jej trochę luzu – w końcu zdaje się, że się stara. Ale jeśli spędza dużo czasu z nim za Twoimi plecami, lub jeśli traktuje Cię gruboskórnie, to być może nadszedł czas, aby przeciąć więzy. To chyba nie jest osoba, którą chciałabyś mieć w swoim życiu. Spójrz na to jako na szansę rozwoju innych przyjaźni.
  • Jeśli to jest zakochanie długoterminowe, uczciwie spójrz na to, jakie są szanse, że Wy dwoje będziecie razem. Czy cokolwiek kiedyś naprawdę może się wydarzyć? Jeśli wydaje Ci się, że odpowiedź jest negatywna, to może nadszedł czas, by dać szansę innej dziewczynie.
  • Jeśli on i Twoja przyjaciółka zaczną chodzić ze sobą, uświadom sobie, że nie masz wpływu na to, co będzie się działo i idź dalej. Tak, jest to frustrujące, ale taka jest prawda – nie możesz nikogo zmusić do tego, żeby Cię polubił, jak i nie możesz wyperswadować żadnemu chłopakowi, żeby przestał lubić kogoś innego. Owszem, istnieją sposoby, aby mieć wpływ na to, co się stanie -możesz wysyłać sygnały do faceta i możesz być przyjazna i otwarta, ale prędzej czy później on sam musi zdecydować, z kim chce chodzić. Jeśli zrobisz z tego wielką sprawę, to istnieje ryzyko, że wyjdziesz na histeryczkę, albo, co gorsza, desperatkę.

Czy byłaś kiedyś w trójkącie miłosnym? Co się stało?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Potwierdzam, że napisałam pełną treść komentarza i akceptuję przedstawione tu wskazówki i regulamin.

Jak być optymistą

Niech ten cytat będzie Twoim mottem na dziś!

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak ZAWSZE być dobrym sportowcem

Czy ktoś kiedykolwiek powiedział Ci, że nie nadajesz się do uprawiania sportu? Oto pięć wskazówek, które pomogą Ci udowodnić, że jesteś dobrym sportowcem na boisku i poza nim.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Sześć wskazówek, jak po mistrzowsku robić zakupy w sklepach vintage

Robienie zakupów w sklepach vintage jest jak poszukiwanie skarbów. Dowiedz się, jak znaleźć ten jedyny w swoim rodzaju modowy skarb.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak być bogatą

Niech ten cytat będzie Twoim mottem na dziś!

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny