Randkowanie - porady

Randkowanie - porady

Wraz z zakochaniem pojawiają się pytania związane z chłopakami. Oto kilka świetnych porad dla początkujących randkowiczów.

Tak więc zaczynasz randkować. Nie denerwuj się! Wszyscy mamy pytania, gdy robimy coś nowego. Oto kilka odpowiedzi, które naszym zdaniem chciałaby znać każda nowicjuszka.


Wiele razy byłam zakochana, ale jeszcze nigdy nie miałam chłopaka. Czy to normalne?


Nie ma „normalnego” wieku, aby rozpocząć randkowanie. Bycie „singielką” z pewnością nie zawsze jest proste, zwłaszcza gdy wszystkie koleżanki mają chłopaków, ale to powiedzenie jest prawdziwe: Nie można poganiać miłości! Na razie możesz spotykać się z chłopcami i dziewczętami w grupach. Po co się spieszyć?


Chłopak, który mi się podoba zaprosił mnie na dyskotekę w szkole, a moi rodzice się zgodzili! Czego mogę spodziewać się na pierwszej randce?


Prawdopodobnie będziesz miała dużo przyjemniejszą randkę, jeśli nie będziesz miała żadnych wielkich oczekiwań. Kiedy już się spotkacie, po prostu pogadaj z nim tak, jakbyś rozmawiała z kolegą. Jest to po prostu okazja, żebyście się wzajemnie trochę lepiej poznali. Owszem, on jest przystojny i w ogóle, ale może zorientujesz się, czy nie lepiej dla Was będzie pozostać w strefie koleżeńskiej. Albo może się okazać, że jesteś gotowa na oficjalnego chłopaka. Tak czy owak, randkowanie nie jest tak stresujące jak egzaminy końcowe, więc po prostu rozluźnij się i dobrze się baw.


Czy nie powinnam udawać, że lubię te same rzeczy co on, żeby mnie bardziej polubił?


Nie! Nie udawaj. Nie jest to sposób, aby chłopak Cię polubił. Jeśli rzeczywiście lubisz to, co on, to oczywiście, powiedz to. W przeciwnym wypadku całkowicie w porządku jest mieć różne zainteresowania, więc bądź tym, kim jesteś. To także dobra pora, aby dowiedzieć się więcej o tym, co on lubi – jeśli masz na to autentyczną chęć. („Nie, nigdy nie grałam w tę grę, ale może mnie nauczysz!"). I nigdy nie poddawaj się łatwo. Nie wahaj się i pokonaj go w tę jego ulubionej grze, jeśli okaże się, że jesteś urodzonym graczem. Jeśli facet poczuje się zastraszony tym, że masz mocne strony, to jego strata.


Jakie masz pytania o randkach? Może dziewczyna podobna do Ciebie zna na nie odpowiedź!

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Jakie dziewczyny lubią chłopcy

Czy zastanawiasz się czasami, jakie dziewczyny najbardziej lubią chłopcy? Albo co tak naprawdę lubią chłopcy? Czy chłopaki mają swój konkretny typ? Kliknij i poznaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Ubranie do pracy: podstawy

Oto zabawny i funkcjonalny poradnik, jak się ubierać dla pracujących dziewczyn takich jak Ty.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak zrobić kule do kąpieli?

Kąpiele są najlepsze, prawda? Z naszym przepisem na własnoręcznie zrobione kulki do kąpieli będziesz pachnieć przez wiele tygodni.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny