Przerwa w związku może mieć dobry skutek

Przerwa w związku może mieć dobry skutek

Przerwa w związku czasem może zdziałać cuda. Nie oznacza to, że miłość się kończy. Przychodzi taki czas, że musicie przemyśleć niektóre rzeczy na nowo.

Rozstania bywają bolesne i trudne. Za to, jakie słodkie bywają po nich powroty!

Nie jest dobrze. Między Wami nie układa się najlepiej. Już od dłuższego czasu bez przerwy się kłócicie, wypominacie najmniejsze błędy, zupełnie nie możecie zaleźć wspólnego języka. Na domiar złego za każdym razem obiecujecie sobie, że już dosyć tych niezdrowych klimatów. I co? Przez pierwszą godzinę spotkania bardzo się staracie trzymać język za zębami, ale w drugiej oboje wybuchacie nową falą pretensji.

Męska decyzja
To błędne koło, z którego nie bardzo wiecie jak wyjść. Nie chcecie się rozstawać, a jednocześnie macie siebie serdecznie dosyć! Jakie jest wyjście? Dla każdego indywidualne. Być może stać Was na szczerą rozmowę, po której postanowicie sobie wybaczyć wszystkie nieżyczliwości. I co najważniejsze - zaprzestać ich. Jeśli jednak takie rozwiązanie z góry jest skazane na niepowodzenie zróbcie solidną przerwę w Waszym związku.

Z dystansem
To dosyć drastyczne rozwiązanie jednak niekiedy bardzo skuteczne. Może po prostu zbyt wiele czasu spędziliście razem i to stało się przyczyną skumulowania napięć? Dajcie sobie nieco niezależności, pozwólcie pomyśleć wyłącznie o sobie i swoich potrzebach. Kiedy z daleka od siebie zatęsknicie za sobą, będziecie mogli na trzeźwo ocenić, co robić dalej. Bardzo prawdopodobne, że do siebie wrócicie. I wierz mi - będzie to bardzo miły powrót ;-)

Zwrot akcji
Takie rozstania nie należą do najłatwiejszych. Niekiedy nadmiar wolności uderza do głowy któremuś z partnerów. Robi rzeczy, które są nie do zaakceptowania dla drugiej osoby, jak choćby umawianie się z kimś innym na randki. Wówczas związek jest już skazany na bolesne zakończenie. Chwilowe rozstania nie mają służyć (z reguły) poszukiwaniom innych partnerów, a jedynie powinny sprzyjać przemyśleniom i poszukiwaniu rozwiązania problemu.

Jeśli jednak stało się inaczej... Nie załamuj się. Pomyśl tylko - wcześniej czy później i tak wyszłoby z niego ziółko. Może to i lepiej, że akurat wcześniej? Nie będziesz już marnowała czasu na faceta, który kompletnie nie jest Ciebie wart. Pamiętaj, że lekarstwem na nieszczęśliwą miłość, jest... kolejna miłość :)

Głowa do góry!

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Potwierdzam, że napisałam pełną treść komentarza i akceptuję przedstawione tu wskazówki i regulamin.

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Jakie dziewczyny lubią chłopcy

Czy zastanawiasz się czasami jakie kobiety najbardziej lubią faceci? Czy chłopaki mają swój konkretny typ? Kliknij i poznaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Trudny czas dorastania

Bycie nastolatką nie jest łatwe, ale możliwe do przejścia bez większych dramatów. Zobacz zasady, którymi kierowała się Littlemooonster96 w trakcie dorastania.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Różnice w dojrzewaniu dziewcząt i chłopców

Odkryj, u kogo pierwszego zachodzą zmiany w okresie dojrzewania (wskazówka: dziewczyny górą!).

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny