Pytania na temat chłopaków: Dlaczego nie mam bzika na punkcie chłopaków?

Pytania na temat chłopaków: Dlaczego nie mam bzika na punkcie chłopaków?

Dowiedz się, dlaczego nie ma powodów do obaw, jeśli chłopcy nie zaprzątają całego Twojego umysłu.

Czasem może się wydawać, że Twoje przyjaciółki nie rozmawiają o niczym innym, tylko o chłopakach – które dziewczyny lubią których chłopaków, którzy chłopcy lubią które dziewczyny, którzy chłopcy są najfajniejsi w klasie itp. Nie jesteś aż tak zainteresowana związkiem? Koncentrujesz się na innych rzeczach? Możesz zacząć myśleć, że wszystkie dziewczyny mają bzika na punkcie chłopaków, a może uważasz, że to z Tobą jest coś nie tak?! Możesz chodziłaś nawet z chłopakiem lub dwoma, żeby tylko dziewczyny dały Ci już spokój i przestały wiercić dziurę w brzuchu?


Prawda jest taka, że absolutnie nic złego się z Tobą nie dzieje! Poniżej znajdziesz trzy sposoby na to, aby poczuć się lepiej, gdy nie masz bzika na punkcie chłopaków.


1. Zrelaksuj się!


Różne dziewczyny interesują się chłopakami, wariują na ich punkcie lub pragną związku w różnym wieku. Może to nie mieć związku z dojrzewaniem. Możesz być całkowicie dojrzała, a mimo to nie szaleć na punkcie chłopaków. Nie ma powodów do zmartwień. A teraz weź głęboki wdech i ciesz się rzeczami, które Cię interesują.


2. Zmień temat


Wiele dziewcząt rozmawia o chłopakach i pierwszej miłości dlatego, że uważają, że właśnie o tym powinny rozmawiać przyjaciółki. Lecz przecież jest wiele innych tematów do rozmów, a nie tylko to, w kim się ostatnio zabujałaś. Porozmawiajcie o najnowszych płytach lub filmach. A może ciekawym tematem do rozmowy będą wasze plany na weekend? Prawdopodobnie z łatwością znajdziesz sposób, aby zmienić temat. Twoje przyjaciółki nie będą się uparcie trzymały tematu Kuby z IIb, jeśli zaczniesz rozmawiać o najnowszej piosence w radiu lub filmie, który właśnie wszedł na ekrany. Może nawet chętnie pójdą z Tobą do kina lub dołączą do grupy wolontariuszek przygotowujących festyn!


3. Zajmij się innymi sprawami


Rozważ poszerzenie kręgu swoich znajomych lub zainteresowań. Jeśli do tej pory nie brałaś udziału w żadnych zajęciach pozalekcyjnych czy sportowych, zapisz się na nie teraz lub poszukaj innego hobby. Spotykanie się z osobami, które dzielą z Tobą zainteresowania sportowe, aktorskie, czy muzyczne zdecydowanie poszerza zakres tematów do rozmowy.


Gdy w końcu zakochasz się po raz pierwszy, poczujesz taką ekscytację, że może nawet Twoje przyjaciółki będą musiały Cię prosić, abyś w końcu przestała o nim mówić! Zrelaksuj się i pamiętaj, aby rozmawiać na różne tematy, nie tylko na temat chłopców! Istnieje wiele spraw, o których można rozmawiać. Naprawdę!


A Ty? Masz bzika na punkcie chłopców? Czy też może lubisz rozmawiać na inne tematy?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Powiernik sekretów

My dziewczyny - nastolatki często mamy problem z odpowiednim doborem znajomych. O matko i córko radzą, kogo warto obdarzyć naszym zaufaniem, skoro tak często się zawodzimy.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Spalona na raka

Czego nie robić na wakacjach? Przeczytaj podpowiedzi od IKS PE, zanim doświadczysz tego na własnej skórze!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Wszystko o miesiączce

Odpowiedzi na typowe pytania dotyczące tajemnic Twojego cyklu miesiączkowego.

Dowiedz się wiecej

Always