Porady dla dziewczyn - jak pokonać przeszkody w związku

Porady dla dziewczyn - jak pokonać przeszkody w związku

Co was dzieli? Dowiedz się, jak pokonać dzielące Was przeszkody.

Dlaczego ten chłopak nie może być Twoim wymarzonym CHŁOPAKIEM? Bo jest starszy? Młodszy? Był chłopakiem Twojej najlepszej przyjaciółki? Możesz podać jeszcze inne powody, ale wiesz co? Żaden z nich się nie liczy. Zobacz, jak możesz pomóc sobie i znaleźć sposób na szczęśliwe zakończenie u boku Twojego słodkiego Romeo.

Poważna przeszkoda - on jest młodszy

Poważna różnica wieku może być przeszkodą, gdy chcesz spotykać się z chłopakiem w trakcie trwania roku szkolnego. A co, jeśli on jest tylko w klasie niżej? Jeśli nadajecie na tych samych falach, po co przejmować się datami? Niech mało nieistotne liczby nie wpływają na wasz związek!

Poważna przeszkoda - on jest najlepszym przyjacielem Twojego brata

Zakochałaś się w najlepszym przyjacielu swojego brata. Oczywiście, że na początku może to być dziwne, zwłaszcza, że znasz go od zawsze, ale nigdy nie patrzyłaś na niego jak na potencjalny materiał na chłopaka. Prawda niestety jest taka, że Twój brat może nie być zadowolony z faktu, że jego kumpel kręci z jego siostrą, ale jeśli ON odwzajemnia Twoje uczucia, nie pozwól bratu stawać wam na drodze i decydować, z kim powinniście lub nie powinniście się spotykać.

Poważna przeszkoda - on chodzi do innej szkoły

Julia zakochała się w dziwnie ubranym chłopaku z kółka teatralnego, ponieważ był zaangażowany w to, co robi i robił to z pasją. Zakochała się, chociaż zupełnie do niej nie pasował. Ale kto o tym decyduje? Na pewno nie miłość. Każdy ma swój gust i nie ma znaczenia, czy chodzicie do tej samej szkoły czy nie. Koniec i kropka.

Poważna przeszkoda - on jest byłym chłopakiem Twojej przyjaciółki

Możesz wykluczać potencjalny związek z fajnym chłopakiem z zupełnie błahego powodu. Upewnij się, że Twoja przyjaciółka nie zapisuje ostatnich stron swojego zeszytu jego imieniem i jeśli dla niej związek z tym chłopakiem jest już przeszłością, nie ma powodu z niego rezygnować. Nie ma problemu!


Jakie przeszkody stawały na drodze Twoim potencjalnym związkom? Jak sobie z tym poradziłaś?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Jakie dziewczyny lubią chłopcy

Czy zastanawiasz się czasami, jakie dziewczyny najbardziej lubią chłopcy? Albo co tak naprawdę lubią chłopcy? Czy chłopaki mają swój konkretny typ? Kliknij i poznaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Co Twoje ubrania mogą o Tobie powiedzieć

Wszystkie dziewczyny mają pomysły na to, jak się modnie ubrać. Czy Twój styl odzwierciedla Twoją osobowość?

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak zrobić kule do kąpieli?

Kąpiele są najlepsze, prawda? Z naszym przepisem na własnoręcznie zrobione kulki do kąpieli będziesz pachnieć przez wiele tygodni.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny