Od sekretu do randki

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

 

W 2 klasie gimnazjum miałam zabawną sytuację. W czasie wyjścia na pizzę z koleżanką opowiedziałam jej o chłopaku z mojej szkoły. Mówiłam jak się w nim zakochałam, jaki to jest popularny i cały cudowny. Mówiłam jej cały czas jego imię, po dłuższej chwili Kasia spytała się o jego nazwisko i do której klasy uczęszcza. Gdy usłyszała jak się nazywa, roześmiała się co wprawiło mnie w zakłopotanie. Okazało się, że Kuba to jej dobry kolega :D Po kilku dniach Kasia umówiła się z nami w parku na spacer, było bardzo miło i zabawnie. Na kolejne spacery chodziliśmy już sami :)

Chcecie wiedzieć, jak poradzić sobie w sytuacji, gdy chcecie zwrócić uwagę chłopaka, który Wam się podoba? Wejdźcie tutaj.

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.
  • Pokaż komentarze

odpowiedź do Andziaks

Misia 19.05.2016

czy tą stronę można ściągnąć na telefon? :3

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Powiernik sekretów

My dziewczyny - nastolatki często mamy problem z odpowiednim doborem znajomych. O matko i córko radzą, kogo warto obdarzyć naszym zaufaniem, skoro tak często się zawodzimy.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Życie (nie) w centrum uwagi

Zawsze chętniej obserwowała, niż pragnęła bycia w centrum uwagi. Przeczytaj z kim Ola Szepczyńska dzieliła się swoimi przemyśleniami podczas dorastania.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Jak zrobić kule do kąpieli?

Kąpiele są najlepsze, prawda? Z naszym przepisem na własnoręcznie zrobione kulki do kąpieli będziesz pachnieć przez wiele tygodni.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Wszystko o miesiączce

Odpowiedzi na typowe pytania dotyczące tajemnic Twojego cyklu miesiączkowego.

Dowiedz się wiecej

Always