3 rzeczy, które mówią dziewczyny, a których nie znoszą chłopcy

3 rzeczy, które mówią dziewczyny, a których nie znoszą chłopcy

O czym lepiej nie rozmawiać ze swoim chłopakiem, a jakie tematy poruszać?

Istnieją miliony różnych tematów do rozmowy z chłopakiem, a my chcielibyśmy, aby rozmowy z nim sprawiały Ci przyjemność. Ale poniżej podajemy 3 tematy rozmów, które całkowicie zniechęcają chłopaków.

JAK ZDOBYĆ CHŁOPAKA:
O CZYM LEPIEJ Z NIM NIE ROZMAWIAĆ?

1. Plotkowanie o wszystkich znajomych

Plotkarki zawsze uważają, że mają jakiś powód do dzielenia się informacją: „Ona mi to zrobiła” lub „On zrobił to jej” lub „Chcę wiedzieć, co sądzisz na ten temat”. Problem jednak tkwi w tym, że te tematy nigdy się nie kończą. Kiedy rozmawiasz o jakieś osobie, plotkujesz. Jeśli mówisz o innych osobach w negatywny sposób, plotkujesz. A plotkowanie jest nieatrakcyjne.

Proste rozwiązanie:

Bądź pozytywna! Mów o tym, co lubisz, co chciałabyś robić, albo o tym, co brzmi zabawnie. Właśnie tak można zdobyć chłopaka.

2. Wszystko jest cały czas krępujące

Możliwe, że cała ta kwestia skrępowania jest częścią dojrzewania. Bywają dni, że wykańcza Cię ta ciągła potrzeba sprawdzania, czy nie masz jedzenia między zębami lub czy masz zapięty suwak w spodniach. Ale nerwowe, niepewne siebie dziewczyny rzadko zdobywają chłopaków. O ile chłopak nie jest w Tobie zabójczo zakochany, przestanie zwracać na Ciebie uwagę.

Proste rozwiązanie:

Pewności siebie można się nauczyć, więc udawaj ją, dopóki jej w sobie nie wypracujesz. Potknęłaś się, masz czkawkę, czy straciłaś przy nim zimną krew? Uśmiechnij się i ukłoń się. Założę się, że on uzna to za zabawne i słodkie, a nie dziwaczne.

3. Co Ci się dzisiaj nie podoba

„Jest pięknie, ale za gorąco”, „Chyba wszyscy wyjechali na wakacje, więc nie jest tak wesoło jak zwykle”, „Lunch był dobry, ale zbyt drogi, prawda?” „Ta dziewczyna ma świetną figurę, ale strój kąpielowy dziwnie na niej leży”, „Twoja fryzura jest słodka, ale powinieneś zapuścić grzywkę”. Dziewczyno, czy widzisz, do czego to zmierza? W każdym przypadku na pierwszy plan wybija się Twój sceptycyzm, a nie pozytywny przekaz. Faceci lubią przebywać w towarzystwie osoby, która lubi swoich przyjaciół, lubi to, co robi i można ją zadowolić.

Proste rozwiązanie:

Jeśli zwerbalizujesz swoje pozytywne myśli, a odsuniesz na bok te negatywne, całkiem szybko przestaniesz myśleć o tych nieprzyjemnych aspektach.

JAK ROZMAWIAĆ Z CHŁOPAKAMI: CO NIE JEST ZAKAZANE?

Teraz już wiesz, jakich tematów masz unikać podczas rozmów ze swoim chłopakiem. Poniżej natomiast znajdziesz kilka szybkich wskazówek, jak rozpocząć ciekawą rozmowę.

1. Zadawaj pytania

Spróbuj „Widziałeś ten najnowszy film z superbohaterem”? Lub zapytaj, jaki sport uprawia.

2. Śmiej się

Śmiech jest zaraźliwy. Nie bój się pokazać swojego poczucia humoru!

3. Poszukaj wskazówek

Nosi czapkę bejsbolową, porozmawiaj o jego ulubionej drużynie. Widzisz jakąś grę wideo wystającą z jego plecaka? Zapytaj go, jaki najwyższy wynik udało mu się osiągnąć.

4. Pochwal się

Podziel się satysfakcjonującymi faktami ze swojego życia - na temat rodziny, osobistych zainteresowań, swojego pucharu z zawodów gimnastycznych. To nie chwalenie się, to tworzenie więzi.

5. Flirtuj

Flirt jest nieszkodliwy i zabawny. Utrzymuj kontakt wzrokowy. Uśmiechnij się do niego. Sama będziesz zaskoczona tym, jak naturalnie Ci to przyjdzie!


Masz więcej wskazówek na temat tego, jak można zdobyć chłopaka? Podziel się nimi!

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Jakie dziewczyny lubią chłopcy

Czy zastanawiasz się czasami, jakie dziewczyny najbardziej lubią chłopcy? Albo co tak naprawdę lubią chłopcy? Czy chłopaki mają swój konkretny typ? Kliknij i poznaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Co Twoje ubrania mogą o Tobie powiedzieć

Wszystkie dziewczyny mają pomysły na to, jak się modnie ubrać. Czy Twój styl odzwierciedla Twoją osobowość?

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak zrobić kule do kąpieli?

Kąpiele są najlepsze, prawda? Z naszym przepisem na własnoręcznie zrobione kulki do kąpieli będziesz pachnieć przez wiele tygodni.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny