3 rzeczy, które mówią dziewczyny, a których nie znoszą chłopcy

3 rzeczy, które mówią dziewczyny, a których nie znoszą chłopcy

O czym lepiej nie rozmawiać ze swoim chłopakiem, a jakie tematy poruszać?

Istnieją miliony różnych tematów do rozmowy z chłopakiem, a my chcielibyśmy, aby rozmowy z nim sprawiały Ci przyjemność. Ale poniżej podajemy 3 tematy rozmów, które całkowicie zniechęcają chłopaków.


Jak zdobyć chłopaka:
O czym lepiej z nim nie rozmawiać?


1. Plotkowanie o wszystkich znajomych


Plotkarki zawsze uważają, że mają jakiś powód do dzielenia się informacją: „Ona mi to zrobiła” lub „On zrobił to jej” lub „Chcę wiedzieć, co sądzisz na ten temat”. Problem jednak tkwi w tym, że te tematy nigdy się nie kończą. Kiedy rozmawiasz o jakieś osobie, plotkujesz. Jeśli mówisz o innych osobach w negatywny sposób, plotkujesz. A plotkowanie jest nieatrakcyjne.


Proste rozwiązanie:
Bądź pozytywna! Mów o tym, co lubisz, co chciałabyś robić, albo o tym, co brzmi zabawnie. Właśnie tak można zdobyć chłopaka.


2. Wszystko jest cały czas krępujące


Możliwe, że cała ta kwestia skrępowania jest częścią dojrzewania. Bywają dni, że wykańcza Cię ta ciągła potrzeba sprawdzania, czy nie masz jedzenia między zębami lub czy masz zapięty suwak w spodniach. Ale nerwowe, niepewne siebie dziewczyny rzadko zdobywają chłopaków. O ile chłopak nie jest w Tobie zabójczo zakochany, przestanie zwracać na Ciebie uwagę.


Proste rozwiązanie:
Pewności siebie można się nauczyć, więc udawaj ją, dopóki jej w sobie nie wypracujesz. Potknęłaś się, masz czkawkę, czy straciłaś przy nim zimną krew? Uśmiechnij się i ukłoń się. Założę się, że on uzna to za zabawne i słodkie, a nie dziwaczne.


3. Co Ci się dzisiaj nie podoba


„Jest pięknie, ale za gorąco”, „Chyba wszyscy wyjechali na wakacje, więc nie jest tak wesoło jak zwykle”, „Lunch był dobry, ale zbyt drogi, prawda?” „Ta dziewczyna ma świetną figurę, ale strój kąpielowy dziwnie na niej leży”, „Twoja fryzura jest słodka, ale powinieneś zapuścić grzywkę”. Dziewczyno, czy widzisz, do czego to zmierza? W każdym przypadku na pierwszy plan wybija się Twój sceptycyzm, a nie pozytywny przekaz. Faceci lubią przebywać w towarzystwie osoby, która lubi swoich przyjaciół, lubi to, co robi i można ją zadowolić.


Proste rozwiązanie:
Jeśli zwerbalizujesz swoje pozytywne myśli, a odsuniesz na bok te negatywne, całkiem szybko przestaniesz myśleć o tych nieprzyjemnych aspektach.

Jak rozmawiać z chłopakami: Co NIE JEST zakazane?

Teraz już wiesz, jakich tematów masz unikać podczas rozmów ze swoim chłopakiem. Poniżej natomiast znajdziesz kilka szybkich wskazówek, jak rozpocząć ciekawą rozmowę.


1.
Zadawaj pytania


Spróbuj „Widziałeś ten najnowszy film z superbohaterem”? Lub zapytaj, jaki sport uprawia.


2. Śmiej się


Śmiech jest zaraźliwy. Nie bój się pokazać swojego poczucia humoru!
3. Poszukaj wskazówek


Nosi czapkę bejsbolową, porozmawiaj o jego ulubionej drużynie. Widzisz jakąś grę wideo wystającą z jego plecaka? Zapytaj go, jaki najwyższy wynik udało mu się osiągnąć.
4. Pochwal się


Podziel się satysfakcjonującymi faktami ze swojego życia - na temat rodziny, osobistych zainteresowań, swojego pucharu z zawodów gimnastycznych. To nie chwalenie się, to tworzenie więzi.
5. Flirtuj


Flirt jest nieszkodliwy i zabawny. Utrzymuj kontakt wzrokowy. Uśmiechnij się do niego. Sama będziesz zaskoczona tym, jak naturalnie Ci to przyjdzie!


Masz więcej wskazówek na temat tego, jak można zdobyć chłopaka? Podziel się nimi!

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Potwierdzam, że napisałam pełną treść komentarza i akceptuję przedstawione tu wskazówki i regulamin.

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Jak być sobą?

Poczuj się lepiej w swojej skórze. Nasze strategie pozwolą Ci oprzeć się presji rówieśników.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Kiedy pojawia się pierwsza miesiączka

Dowiedz się, w jakim wieku nastolatki zaczynają miesiączkować i jakie są typowe oznaki zbliżającej się miesiączki.

Dowiedz się wiecej

CoverGirl

Różnice w dojrzewaniu dziewcząt i chłopców

Odkryj, u kogo pierwszego zachodzą zmiany w okresie dojrzewania (wskazówka: dziewczyny górą!).

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny