Jak zwrócić uwagę chłopaka?

Jak zwrócić uwagę chłopaka?

Chcesz zwrócić na siebie uwagę chłopaka, który ci się podoba? Nic prostszego! Przeczytaj nasze porady i pomysły, które pomogą ci poderwać Księciunia.


Co zrobić by mnie w końcu zauważył? – Ile razy zadawałaś sobie to pytanie? Dziesięć, dwadzieścia, trzydzieści razy. A ile znalazłaś odpowiedzi? Niech zgadnę: zero?


Nie chodzi o to, że masz od razu założyć korki i pójść kopać piłkę. Choć pewnie nie jednej dziewczynie przyszło to na myśl, kiedy głowiła się jak zwrócić na siebie Jego uwagę. To byłaby lekka przesada. Chyba, że na serio lubisz grać w nożną. Pomyśl jednak. Co tak naprawdę cię z Nim łączy?


Może słuchacie podobnej muzyki, chodzicie do jednego klubu, macie wspólnych znajomych? Nie? To może spotykasz go na boisku, w szkole, na osiedlu? Tak? Połowa sukcesu za Tobą! A jak nie, to trzeba będzie się zakręcić, polubić siatkówkę, zapisać się do kółka europejskiego, zacząć grać na gitarze… Już Ty na pewno wyczaisz, czym on się interesuje. A wtedy… Wtedy trzeba zrobić tak, by zainteresował się Tobą!


Wspólne pasje to doskonały pretekst, aby zagadać do Księcia z Bajki. – Od dawna grasz w siatkę? Możesz mi pokazać jak się trzyma a-mol na tych strunach? Ktoś cię uczył jeździć na desce? Ale to nie wszystko. Gatka szmatka sama jakoś się kręci, a Wy poznajecie się coraz bliżej. Oceniasz jak się wypowiada, nawet na błahe tematy, jak się zachowuje, co porabia. Jeśli na tym etapie nie okazało się, ze jest totalnym leszczem, to możesz przystąpić do kolejnego kroku…


Zastanawiałaś się kiedyś jak to jest, że aktorki w większości nawiązują romanse ze sławnymi aktorami, a panie doktor wychodzą za mąż za doktorów? To dowód na to, że wspólne zajęcia to istotna kwestia. Zjawisko to opisuje psychologia społeczna. Przywiązujemy się do osób, które dobrze znamy, a znamy te, z którymi spędzamy czas. Logiczne, prawda? Dlatego tak ważne jest stałe miejsce, gdzie możesz spotykać Księciunia.


Dopiero wtedy może być mowa o długich albo ukradkowych spojrzeniach, delikatnych uśmiechach, grach słownych… A dlaczego nie? Tyle razy zastanawiałaś się, co mają oznaczać takiego rodzaju symptomy. Nawet przeszło ci to kiedyś przez myśl, że może… Ale nie chciałaś być zbyt zuchwała i wystawiać się na pośmiewisko, jeśli nie miałabyś racji. Ależ tak! Miałaś rację!!! To najprostszy i najbezpieczniejszy podryw, jaki tylko istnieje! Przygotuj taką samą broń, jaką posługują się chłopcy. Wówczas stanie się jasne dla obu stron, o co tak naprawdę chodzi, bez zbędnych słów, nie natrętnie, a przy tym jakże bezpiecznie…

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.
  • Pokaż komentarze

Miłość

Lolla 21.05.2017

Od dawna podoba mi się jeden chłopak z mojej klasy nawet mnie podrywał ale kiedy mu powiedziałam co czuję olał mnie i nie gadaliśmy przez 2 miesiące. Teraz jakoś nasze relacje się polepszyły a on znowu robi to samo łapie za rękę przy znajomych, próbuje przytulać itp. Najgorsze jest to że ja nie potrafię się mu oprzeć i powiedzieć nie !!! Co mam robić ??!!

Chłopak ze szkoły

KochamWiktora36 29.11.2016

Od początku roku szkolnego podoba mi się chłopak ze szkoły. Chodzi do klasy z moją BFF. Nie wiem jak do niego zagadać czy coś,bo jestem bardzo nieśmiała. Doradźcie coś. Tak na marginesie ja też mu się podobam,ale on jest równie nieśmiały jak ja.

znajomy

Mańka 02.06.2016

Koleguję się takim chłopakiem , on ma kolegę . Chłopak ma 21 lat ja mam 16 .. kiedyś był u mnie na ognisku od czasu do czasu gramy w piłkę , Chłopak bardzo mi się podoba nie wiem co robić , a i dodam ze jestem przy kości . co robic ?

Kolega

21.05.2016

Mam w szkole pewnego kolegę, który mi się podoba. Wygłupiamy się razem i wg. Piszemy też na fb. Jest rok starszy ode mnie. Duzo ludzi w szkole twierdzi że zadaje się ze mną dla "jaj". Nie wiem co o tym myśleć. Inni ostrzegali mnie że jest niebezpieczny. Co mam zrobić?

fajne

ale mi nie pomorze bo ja nie mam musku

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Jakie dziewczyny lubią chłopcy

Czy zastanawiasz się czasami, jakie dziewczyny najbardziej lubią chłopcy? Albo co tak naprawdę lubią chłopcy? Czy chłopaki mają swój konkretny typ? Kliknij i poznaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Co Twoje ubrania mogą o Tobie powiedzieć

Wszystkie dziewczyny mają pomysły na to, jak się modnie ubrać. Czy Twój styl odzwierciedla Twoją osobowość?

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak zrobić kule do kąpieli?

Kąpiele są najlepsze, prawda? Z naszym przepisem na własnoręcznie zrobione kulki do kąpieli będziesz pachnieć przez wiele tygodni.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny