Zbyt szybko się zakochujesz

Zbyt szybko się zakochujesz

Dowiedz się, czy wiesz jak zdobyć chłopaka lub czy może go odstraszasz.


Jeśli chodzi o zakochanie się, czy wpadasz w spiralę „zbyt dużo, zbyt szybko”. Skąd wiesz, że zaszłaś za daleko, niezależnie od tego, czy to Twoja pierwsza miłość czy dziesiąta? Aby się dowiedzieć, czy nie zakochujesz się zbyt szybko, po prostu sprawdź, które z poniższych stwierdzeń najlepiej Cię opisują.

Po uszy

Uwielbiasz spędzać czas ze swoim chłopakiem i rzuciłabyś wszystko, aby tylko być z nim. Prr! Zwolnij. To świetnie, że podążasz za głosem swojego serca, ale nie zapominaj o sobie i o swoich przyjaciółkach. Bądź na tyle pewną siebie dziewczyną, żeby od czasu do czasu spędzić także czas sama ze sobą. To ułatwi wiele spraw, gdy zacznie się wasz związek.

Królowa równowagi

Uwielbiasz przebywać ze swoim ukochanym, ale wiesz, jak żonglować spotkaniami z chłopakiem bez zaniedbywania książek i swoich przyjaciółek. Przybij piątkę, dziewczyno! Wiesz, jak można zdobyć chłopaka. Nie jesteś zamknięta na miłość, ale Twoim mottem jest „powoli i miarowo”. Utrzymaj tę właściwą postawę.

Kobieta niezależna

Jeśli chodzi o chłopaków, jesteś twardym orzechem do zgryzienia. Znasz swoje priorytety, lecz jesteś płochliwa, jeśli chodzi o otwarcie swojego serca na związek. To wspaniałe, że jesteś zrównoważona, lecz spróbuj sobie pozwolić na opuszczenie nieco gardy i sprawdź, dokąd Cię to zaprowadzi.


Jaki jest werdykt? Zbyt szybko się zakochujesz?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Jak zwrócić uwagę chłopaka?

Chcesz zwrócić na siebie uwagę chłopaka, który ci się podoba? Nic prostszego! Przeczytaj nasze porady i pomysły, które pomogą ci poderwać Księciunia.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Co Twoje ubrania mogą o Tobie powiedzieć

Wszystkie dziewczyny mają pomysły na to, jak się modnie ubrać. Czy Twój styl odzwierciedla Twoją osobowość?

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak zrobić kule do kąpieli?

Kąpiele są najlepsze, prawda? Z naszym przepisem na własnoręcznie zrobione kulki do kąpieli będziesz pachnieć przez wiele tygodni.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny