Zbyt szybko się zakochujesz

Zbyt szybko się zakochujesz

Dowiedz się, czy wiesz jak zdobyć chłopaka lub czy może go odstraszasz.

Jeśli chodzi o zakochanie się, czy wpadasz w spiralę „zbyt dużo, zbyt szybko”. Skąd wiesz, że zaszłaś za daleko, niezależnie od tego, czy to Twoja pierwsza miłość czy dziesiąta? Aby się dowiedzieć, czy nie zakochujesz się zbyt szybko, po prostu sprawdź, które z poniższych stwierdzeń najlepiej Cię opisują.

Po uszy

Uwielbiasz spędzać czas ze swoim chłopakiem i rzuciłabyś wszystko, aby tylko być z nim. Prr! Zwolnij. To świetnie, że podążasz za głosem swojego serca, ale nie zapominaj o sobie i o swoich przyjaciółkach. Bądź na tyle pewną siebie dziewczyną, żeby od czasu do czasu spędzić także czas sama ze sobą. To ułatwi wiele spraw, gdy zacznie się wasz związek.


Królowa równowagi


Uwielbiasz przebywać ze swoim ukochanym, ale wiesz, jak żonglować spotkaniami z chłopakiem bez zaniedbywania książek i swoich przyjaciółek. Przybij piątkę, dziewczyno! Wiesz, jak można zdobyć chłopaka. Nie jesteś zamknięta na miłość, ale Twoim mottem jest „powoli i miarowo”. Utrzymaj tę właściwą postawę.

Kobieta niezależna

Jeśli chodzi o chłopaków, jesteś twardym orzechem do zgryzienia. Znasz swoje priorytety, lecz jesteś płochliwa, jeśli chodzi o otwarcie swojego serca na związek. To wspaniałe, że jesteś zrównoważona, lecz spróbuj sobie pozwolić na opuszczenie nieco gardy i sprawdź, dokąd Cię to zaprowadzi.


Jaki jest werdykt? Zbyt szybko się zakochujesz?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Potwierdzam, że napisałam pełną treść komentarza i akceptuję przedstawione tu wskazówki i regulamin.

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Jakie dziewczyny lubią chłopcy

Czy zastanawiasz się czasami jakie kobiety najbardziej lubią faceci? Czy chłopaki mają swój konkretny typ? Kliknij i poznaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Pięć obowiązkowych wskazówek dla kierowcy

Prowadzenie samochodu to wolność i podwożenie znajomych. Dowiedz się, jak prowadzić bezpiecznie.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Różnice w dojrzewaniu dziewcząt i chłopców

Odkryj, u kogo pierwszego zachodzą zmiany w okresie dojrzewania (wskazówka: dziewczyny górą!).

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny