Jak zaprosić chłopaka na randkę?

Jak zaprosić chłopaka na randkę?

Nie czekaj na jego zagadkowego esemesa! Zaskocz go i wykonaj pierwszy ruch.

1. Zacznijcie rozmawiać.

Możecie siedzieć obok siebie w klasie, ale czy w ogóle ze sobą rozmawiacie? Gdy nagle go gdzieś zaprosisz, może poczuć się onieśmielony, zatem zagadaj do niego na korytarzu, zaproś go do grona znajomych na Facebooku lub obserwuj go na Instagramie. Prawdopodobnie on również zacznie Cię obserwować i… już będziesz namierzona.

2. Rozpocznij niezobowiązującą rozmowę.

Jeżeli chodzicie do tej samej klasy, wykorzystaj zbliżającą się superklasówkę i zapytaj: „Zacząłeś się już przygotowywać?” Zawsze zadawaj takie pytania, aby miał co na nie odpowiedzieć. Twój cel: rozkręcić znajomość.

3. Powiedz mu komplement.

Po kilku dniach znajomości daj mu znać, że interesuje Cię coś bardziej niż koleżeństwo. Wybierz jedną lub dwie rzeczy, które Ci się w nim podobają – koszula, którą miał na sobie, żart, który zrobił na WF-ie, turniej, który mu dobrze poszedł – pokaż mu, że to zauważyłaś. Możesz również zaczepić go w szatni i dodać: „Słyszałam, że wczoraj byłeś świetny. Dobra robota!”. Chłopcy też chcą czuć się dowartościowani.

4. Powiedz mu, jakie masz plany.

Teraz, gdy już więcej ze sobą rozmawiacie, wspomnij o Twoich planach na weekend i zobacz, jak zareaguje. Gdy zaczniecie rozmawiać ze sobą na temat waszego życiapoza szkołą, dowiecie się, co lubicie robić dla zabawy. Jeśli on zasugeruje, że jego plany są bliżej niesprecyzowane, lub powie coś w stylu: „Jeszcze nie wiem, co będę robił. A Ty?”, jest to znak, że również chciałby się z Tobą spotkać. Zatem do dzieła – zaproś go!

5. Wyślij mu (miłego) esemesa.

Nie chodzi o flirtowanie – po prostu chcesz, żeby wiedział, że o nim myślisz. W niedzielę wieczorem wyślij mu esemesa z pytaniem, jak minął mu weekend. Gdy odpowie, napisz, że Twój weekend był udany, a później wtrąć, że mogliście dobrze się razem bawić. Jeśli widziałaś świetny film, napisz mu, że żałujesz, że nie oglądaliście go razem, bo on koniecznie powinien go zobaczyć.

6. Zaproponuj zrobienie czegoś razem i zobacz, jak zareaguje.

Ty zaczynasz! Zamiast ogólnie pytać: „Masz ochotę coś zrobić?”, wykorzystaj konkretny plan. Oto przykład: „Słyszałam, że ta nowa lodziarnia jest świetna. Może poszlibyśmy tam w niedzielę?”. Jeśli pójście gdzieś razem wiąże się ze zbyt dużą presją, zaproponuj wspólne wyjście z jego kumplami i Twoimi koleżankami. Upewnij się tylko, że on wie, że chodzi o randkę i napisz do niego esemes w stylu: „Nie mogę doczekać się naszego spotkania w niedzielę! ;)”


Zdjęcie: Atsuko Tanaka/Corbis

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Jakie dziewczyny lubią chłopcy

Czy zastanawiasz się czasami, jakie dziewczyny najbardziej lubią chłopcy? Albo co tak naprawdę lubią chłopcy? Czy chłopaki mają swój konkretny typ? Kliknij i poznaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Co Twoje ubrania mogą o Tobie powiedzieć

Wszystkie dziewczyny mają pomysły na to, jak się modnie ubrać. Czy Twój styl odzwierciedla Twoją osobowość?

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak zrobić kule do kąpieli?

Kąpiele są najlepsze, prawda? Z naszym przepisem na własnoręcznie zrobione kulki do kąpieli będziesz pachnieć przez wiele tygodni.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny