Jak zaprosić chłopaka na randkę?

Jak zaprosić chłopaka na randkę?

Nie czekaj na jego zagadkowego esemesa! Zaskocz go i wykonaj pierwszy ruch.

1. Zacznijcie rozmawiać.

Możecie siedzieć obok siebie w klasie, ale czy w ogóle ze sobą rozmawiacie? Gdy nagle go gdzieś zaprosisz, może poczuć się onieśmielony, zatem zagadaj do niego na korytarzu, zaproś go do grona znajomych na Facebooku lub obserwuj go na Instagramie. Prawdopodobnie on również zacznie Cię obserwować i… już będziesz namierzona.

2. Rozpocznij niezobowiązującą rozmowę.

Jeżeli chodzicie do tej samej klasy, wykorzystaj zbliżającą się superklasówkę i zapytaj: „Zacząłeś się już przygotowywać?” Zawsze zadawaj takie pytania, aby miał co na nie odpowiedzieć. Twój cel: rozkręcić znajomość.

3. Powiedz mu komplement.

Po kilku dniach znajomości daj mu znać, że interesuje Cię coś bardziej niż koleżeństwo. Wybierz jedną lub dwie rzeczy, które Ci się w nim podobają – koszula, którą miał na sobie, żart, który zrobił na WF-ie, turniej, który mu dobrze poszedł – pokaż mu, że to zauważyłaś. Możesz również zaczepić go w szatni i dodać: „Słyszałam, że wczoraj byłeś świetny. Dobra robota!”. Chłopcy też chcą czuć się dowartościowani.

4. Powiedz mu, jakie masz plany.

Teraz, gdy już więcej ze sobą rozmawiacie, wspomnij o Twoich planach na weekend i zobacz, jak zareaguje. Gdy zaczniecie rozmawiać ze sobą na temat waszego życiapoza szkołą, dowiecie się, co lubicie robić dla zabawy. Jeśli on zasugeruje, że jego plany są bliżej niesprecyzowane, lub powie coś w stylu: „Jeszcze nie wiem, co będę robił. A Ty?”, jest to znak, że również chciałby się z Tobą spotkać. Zatem do dzieła – zaproś go!

5. Wyślij mu (miłego) esemesa.

Nie chodzi o flirtowanie – po prostu chcesz, żeby wiedział, że o nim myślisz. W niedzielę wieczorem wyślij mu esemesa z pytaniem, jak minął mu weekend. Gdy odpowie, napisz, że Twój weekend był udany, a później wtrąć, że mogliście dobrze się razem bawić. Jeśli widziałaś świetny film, napisz mu, że żałujesz, że nie oglądaliście go razem, bo on koniecznie powinien go zobaczyć.

6. Zaproponuj zrobienie czegoś razem i zobacz, jak zareaguje.

Ty zaczynasz! Zamiast ogólnie pytać: „Masz ochotę coś zrobić?”, wykorzystaj konkretny plan. Oto przykład: „Słyszałam, że ta nowa lodziarnia jest świetna. Może poszlibyśmy tam w niedzielę?”. Jeśli pójście gdzieś razem wiąże się ze zbyt dużą presją, zaproponuj wspólne wyjście z jego kumplami i Twoimi koleżankami. Upewnij się tylko, że on wie, że chodzi o randkę i napisz do niego esemes w stylu: „Nie mogę doczekać się naszego spotkania w niedzielę! ;)”


Zdjęcie: Atsuko Tanaka/Corbis

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Czy to prawdziwa miłość?

Czy to prawdziwe uczucie? Twoja pierwsza miłość, którą będziesz zawsze pamiętać? Oto kilka sposobów, aby się tego dowiedzieć

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Cztery proste sposoby, jak podrasować dres

Niech Cię nie zwiedzie jego swobodny i nieformalny charakter - dres może być superelegancki, gdy zestawimy go z odpowiednimi dodatkami.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Krocz dumnie w swoim kostiumie kąpielowym

Założenie kostiumu kąpielowego może być stresujące. Oto kilka podpowiedzi jak dobrze się w nim czuć.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny