Jak zakończyć związek z chłopakiem?

Jak zakończyć związek z chłopakiem?

Zastanawiasz się czy zakończyć związek z chłopakiem, ale nie jesteś pewna swojej decyzji? Przeczytaj nasze sugestie i dowiedz się czy jesteście dobraną parą.

Zakończenie związku zazwyczaj jest dla nas trudne i bolesne. Często nie jesteś pewna, czy powinnaś zerwać ze swoim chłopakiem. Obawiasz się, że podejmiesz złą decyzję, której będziesz potem żałować?   Poniżej kilka sugestii, które pomogą Ci zdecydować, co chcesz zrobić.

Co jest nie tak?

Co Cię unieszczęśliwia w tym związku? Czego Ci brakuje? Kiedy już będziesz znała odpowiedzi na te pytania, możesz zdecydować, czy chcesz to naprawić, czy też zakończyć tę znajomość. Są takie problemy, które można rozwiązać – na przykład to, że chciałabyś spędzać więcej czasu ze swoimi przyjaciółkami. Czasami wystarczy szczera rozmowa, żeby zmienić w związku to, co Ci nie pasuje.

Ślepy zaułek

Jeśli zdecydujesz, że chcesz zakończyć ten związek, musisz porozmawiać ze swoim chłopakiem. Zaplanuj kiedy i jak z nim porozmawiasz. Jeśli jesteś na niego zła, poczekaj aż emocje opadną.

Staw czoła sytuacji

Mogłabyś z nim zerwać przez telefon lub e-mail, jednak rozmawiając z nim osobiście okazujesz mu węcej szacunku. Spotkajcie się w spokojnym miejscu, gdzie nikt nie będzie Wam przeszkadzać.

Powiedz prawdę

Bądź szczera i bezpośrednia. Jasno powiedz, dlaczego chcesz skończyć ten związek. Nie wysyłaj mu sprzecznych sygnałów, które będą dawać nadzieję, że jesteś gotowa kontynuować tę znajomość. Pamiętaj, że to ktoś, na kim kiedyś Ci zależało i mimo, że teraz możesz uważać inaczej - to wciąż osoba, która ma uczucia.

Nie oglądaj się za siebie

Czasami kończysz jeden związek, po to, żeby móc spotykać się z innym chłopakiem. To zawsze znacznie trudniejsze do przyjęcia dla osoby, z którą się rozstajesz. Jeśli obecny chłopak zna Twojego nowego wybranka, powinnaś mu o tym powiedzieć. Może go to teraz bardziej zaboleć, ale oszczędzisz mu wstydu i zażenowania, jeśli dowie się o tym od przyjaciół. Jeśli nie zna Twojego nowego chłopaka, nie musisz mu mówić. Twój związek się skończył i to, z kim się teraz spotykasz, to już nie jego sprawa.

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Potwierdzam, że napisałam pełną treść komentarza i akceptuję przedstawione tu wskazówki i regulamin.

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Jakie dziewczyny lubią chłopcy

Czy zastanawiasz się czasami jakie kobiety najbardziej lubią faceci? Czy chłopaki mają swój konkretny typ? Kliknij i poznaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak używać nici dentystycznej?

Czy używanie nici dentystycznej jest trudne? Oto sposób na czyste i piękne zęby, gdy nosisz aparat ortodontyczny.

Dowiedz się wiecej

Oral-B

Różnice w dojrzewaniu dziewcząt i chłopców

Odkryj, u kogo pierwszego zachodzą zmiany w okresie dojrzewania (wskazówka: dziewczyny górą!).

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny