Jak sprawdzić, czy chłopak mnie kocha?

Jak sprawdzić, czy chłopak mnie kocha?

Jak sprawdzić, czy chłopak, w którym się kochasz czuje coś do Ciebie i czy w ogóle jest dobrym materiałem na związek.


Przez miesiące marzyłaś o nim, ale czy on jest naprawdę godny Twojego podziwu, nie mówiąc o związku z Tobą? Aby się tego dowiedzieć, zaobserwuj, jak zachowuje się w zwyczajnych sytuacjach. Potraktuj to jako zajęcia praktyczne. W następstwie takiego przyspieszonego kursu, o wiele łatwiej będzie stwierdzić, czy on naprawdę coś do Ciebie czuje i czy jest dobrym facetem.

Scenariusz: Planowałaś pouczyć się ze „swoim” chłopakiem po szkole.

Czy czeka w bibliotece, kiedy tam przychodzisz i częstuje Cię ciastkami? Punkty dodatnie! Wygląda na to, że jest odpowiedzialny i zależy mu na Tobie. Ale co jeśli wysyła Ci smsa, że trochę się spóźni... a potem pojawia się z półgodzinnym opóźnieniem? Nie jest to za dobry znak, ale daj mu jeszcze jedną szansę. Dobra wiadomość jest taka, że nie wystawił Cię całkowicie, ale jeśli zawsze się spóźnia, to znaczy że tak naprawdę nie szanuje Twojego czasu. Co jeśli spóźnia się 15 minut, ale po pięciu minutach wychodzi z kumplami? To nie jest zabawne. Nie okazuje Ci szacunku i najwyraźniej nie jest zbyt podekscytowany tym, że spędzacie razem czas. Wygląda na to, że nadszedł czas na znalezienie sobie nowego kumpla do nauki.

Scenariusz: Założyłaś świetny, nowy ciuch do szkoły.

Czy Twój chłopak od razu mówi Ci, jak wspaniale wyglądasz? Jaki myślący facet (i znowu zalicza punkty!). Może od niechcenia wspomni, że powinnaś częściej nosić ten kolor. Czy flirtuje z Tobą? Może tak, a może niekoniecznie. Poczekaj jeszcze trochę, zanim zdecydujesz, że on jest Twoim wybrańcem. Jeśli stwierdzi, że powinnaś ubierać się bardziej jak celebrytka, szczególnie taka, która nosi skąpe ubrania, to zapomnij o nim. Twój styl jest częścią Ciebie, a jeśli on tego nie rozumie, to nie zasługuje na związek z Tobą taką (wspaniałą), jaka jesteś.

Scenariusz: Twój wymarzony wreszcie zaprosił Cię na randkę i chcecie wybrać film.

Śmieje się, że wybrałaś romantyczną komedię, ale jednak ogląda ją z Tobą. To jak komedia romantyczna w realu! Oczywiście robi sobie żarty, ale nie możesz winić chłopaka, że trochę go irytuje oglądanie filmu dla dziewczyn. Najwyraźniej myśli, że jesteś ważniejsza niż jakiś film, a to dobry znak. Co jeśli on zaproponuje kompromis – komedia z odrobiną akcji? Nie skreślaj go od razu - stara się. Kompromis jest częścią każdej relacji, więc wciąż ma potencjał. Jednak jeśli nalega na horror i wie, że będziesz mieć po nim koszmary, to jest to czerwona flaga, że dla niego liczy się to, co Ty chcesz. Lepiej znajdź kogoś, kto słucha tego, co chcesz, niż godzić się na kogoś, kogo to nie obchodzi!


Co zachowanie chłopaka, który Ci się podoba mówi Ci o nim samym?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Jak zwrócić uwagę chłopaka?

Chcesz zwrócić na siebie uwagę chłopaka, który ci się podoba? Nic prostszego! Przeczytaj nasze porady i pomysły, które pomogą ci poderwać Księciunia.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Pięć obowiązkowych wskazówek dla kierowcy

Prowadzenie samochodu to wolność i podwożenie znajomych. Dowiedz się, jak prowadzić bezpiecznie.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak zrobić kule do kąpieli?

Kąpiele są najlepsze, prawda? Z naszym przepisem na własnoręcznie zrobione kulki do kąpieli będziesz pachnieć przez wiele tygodni.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny