Jak rozwiązać problemy z chłopakiem

Jak rozwiązać problemy z chłopakiem

Każda dziewczyna napotyka problemy w swoim związku z chłopakiem. A oto wskazówki, jak możesz sobie z nimi poradzić.


O ile łatwiejsze było życie w pierwszej klasie! Zanim zaczęłaś myśleć tylko o chłopakach, najbardziej irytującą rzeczą w Twoim życiu była opadająca podkolanówka.


A teraz? Ten chłopak robi to, tamten co innego – i nic z tego nie ma sensu! Mamy kilka wskazówek, które pomogą Ci poradzić sobie, i z Twoim chłopakiem, i z innymi facetami w Twoim życiu.

ZAMIAST CIĘ CAŁOWAĆ, IGNORUJE CIĘ

Scenariusz:

Wiesz, że mu się podobasz – jego siostra powiedziała o tym Twojej najlepszej przyjaciółce. W takim razie dlaczego on Cię unika jak zarazy?

O co chodzi:

To taka sama sytuacja, jak w przedszkolu, gdy chłopcy ciągnęli dziewczynki za warkocze - tylko teraz w wersji dla nastolatków. Zachowuje się tak, jakby Cię nie lubił, dlatego, że mu się podobasz, a nie chce, by koledzy mu dokuczali.

Szczęśliwe zakończenie:

Pozostań sobą - bądź uśmiechnięta i ciepła, ale nie popisuj się i nie udawaj. On w końcu zrozumie, że może opuścić gardę, bo przecież jesteś super, prawda?

TWOJ NAJLEPSZY PRZYJACIEL CIĘ "ZDRADZIŁ"

Scenariusz:

Twój najlepszy przyjaciel ogłasza, że zakochał się w dziewczynie, której Ty nie znosisz i on o tym wie. Wrrrr.

O co chodzi:

Może chce, żebyś na to zareagowała. Czy to źle, że próbuje przykuć Twoją uwagę? Może po prostu ta dziewczyna mu się podoba.

Szczęśliwe zakończenie:

Musisz wiedzieć, że to, z kim on się spotyka nie jest Twoją sprawą. Zaakceptuj to i nie próbuj konkurować z jego uczuciami. Wspieraj go, gdy ona go rzuci dla innego słodkiego chłopaka, który pojawi się na horyzoncie, bo ona po prostu taka już jest.

TWÓJ NAJLEPSZY PRZYJACIEL CIĘ „ZDRADZIŁ”

Scenariusz:

Zawsze dzwoni, a teraz nie zadzwonił. Zawsze podczas obiadu obejmuje Cię ramieniem, a teraz tego nie zrobił. Zawsze robi coś fajnego, ale teraz nie zrobił nic.

O co chodzi:

Coś się dzieje. Może chodzi o Ciebie. Ale nie możesz zmusić chłopaka, żeby okazywał uczucia, więc po co próbować?

Szczęśliwe zakończenie:

Zapytaj go szczerze, o co chodzi. Może okazać się, że jest nie w humorze z powodu kłótni z rodzicami lub przyjacielem. Jeśli mówi „o nic” lub (o rany!) że wasz związek się sypie, najlepszym wyjściem będzie odpuścić na chwilę. Sam się do Ciebie zgłosi, gdy będzie gotowy – pod warunkiem, że będzie tego chciał. W przeciwnym razie przyjmij z uśmiechem wspaniałą wiadomość, że znów jesteś singielką!


Masz więcej wskazówek na życie pozbawione dramatów? Daj nam znać!

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Jakie dziewczyny lubią chłopcy

Czy zastanawiasz się czasami, jakie dziewczyny najbardziej lubią chłopcy? Albo co tak naprawdę lubią chłopcy? Czy chłopaki mają swój konkretny typ? Kliknij i poznaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Pięć obowiązkowych wskazówek dla kierowcy

Prowadzenie samochodu to wolność i podwożenie znajomych. Dowiedz się, jak prowadzić bezpiecznie.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak zrobić kule do kąpieli?

Kąpiele są najlepsze, prawda? Z naszym przepisem na własnoręcznie zrobione kulki do kąpieli będziesz pachnieć przez wiele tygodni.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny