Jak powiedzieć chłopakowi, że go lubię?

Jak powiedzieć chłopakowi, że go lubię?

„Lubię cię”. To takie proste dwa słowa, ale czasami trudno powiedzieć je głośno! Istnieje wiele sposobów, aby okazać facetowi, co do niego czujesz. Powiemy Ci wszystko na ten temat.

Okazuj emocje

Bądź autentyczna w wyrażaniu swoich uczuć! Niech wie, że cieszysz się na jego widok. Uśmiechnij się, gdy go zobaczysz. Czasem wystarczy jeden uśmiech, aby okazać komuś, sympatię. Okazuj zainteresowanie, pytając go o jego hobby i zajęcia. Pomoże Wam to również znaleźć tematy do rozmowy i odkryć, co macie ze sobą wspólnego.

Bądź uważna

Możesz na przykład dać mu mały upominek z okazji jego urodzin. Do tego przyda się znajomość jego zainteresowań. W końcu jeśli dasz mu coś, czego on nie potrzebuje, zrozumie, że w ogóle go nie znasz.

Podejmuj ryzyko!

Czasami warto zebrać się na odwagę i szczerze powiedzieć, co czujesz. Przestraszona? Przygotuj się na wszystkie możliwe reakcje: wyobraź sobie, jak może zareagować, gdy mu to powiesz. Najpierw wyobraź sobie najgorszy możliwy scenariusz, nawet jeśli jest przesadzony. Wyobraź sobie, że zareaguje bardzo negatywnie. Tak negatywnie, że nigdy nie mogłoby to się zdarzyć w prawdziwym życiu.

Co to by mogło być? Na przykład mógłby uciec od Ciebie z krzykiem „Ratunku!” Oczywiście możesz wymyślić własną wersję. Gotowa? Teraz wyobraź sobie najlepszą możliwą reakcję, nawet jeśli jest przesadzona. Na przykład może być wniebowzięty, przysiąc, że będzie Cię kochać aż do śmierci, po czym wsiądziecie na białego konia i odjedziecie zamieszkać w wielkim zaczarowanym zamku (żeby żyć długo i szczęśliwie).

Co zrobiliśmy? Stworzyliśmy dwa wyimaginowane ekstrema: jedno bardzo negatywne i jedno super pozytywne. Oba są ewidentnie nierealistyczne. Jego reakcja znajdzie się gdzieś tymi dwoma punktami. To będzie prawdziwe życie i nie będzie tak przerażające jak najgorsza możliwa reakcja, którą sobie wyobraziłaś, ani tak cukierkowo słodkie jak Twoja bajkowa wersja.


Czy kiedykolwiek powiedziałaś facetowi, że Ci się podoba?


Masz swoje sposoby, jak zagadać do chłopaka?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.