Jak poderwać przyjaciela?

Jak poderwać przyjaciela?

Czy chłopak Twoich marzeń jest bardziej przyjacielem niż chłopakiem? Możesz to zmienić.


Ty i Twój wymarzony chłopak spędzacie ze sobą dużo czasu, ale z jakiegoś powodu między wami nie iskrzy. Witajcie w świecie wiecznych przyjaciół – w najbardziej niejasnym i denerwującym miejscu na świecie. Oczywiście jesteście bylibyście dla siebie idealni… gdyby tylko wydarzyło się coś, co przeniosłoby waszą relację na wyższy poziom. Oto dwie najpopularniejsze w świecie wiecznych przyjaciół sytuacje i rady, jak z nich wybrnąć.

Sytuacja 1 – Przebywanie razem:

Wysyła esemesa i pyta, czy wpadniesz do niego, albo idziecie do niego po szkole. Jeśli jest to zwykłe i niezaplanowane spotkanie, to sygnał, że utknęliście w świecie wiecznych przyjaciół.

Rozwiązanie 1 – Zamień spotkanie w randkę:

Zaproś go w sobotę na wycieczkę, albo zapytaj, czy ma czas na lody we wtorek po szkole. Planowanie – nawet jeśli tylko dzień wcześniej – pokazuje, że chcesz się z nim spotkać, a nie spędzić z nim czas tylko dlatego, że oboje , bo akurat obydwoje nie macie nic innego nie macie do roboty.

Sytuacja 2 – W szkole:

Ty i on macie te same lekcje i często siadacie razem na obiedzie, bo macie tych samych znajomych. Jednakowy plan lekcji pokazuje, jak wiele was łączy, ale przebywanie razem w szkole sprawia, że nadal tkwicie w świecie wiecznych przyjaciół.

Rozwiązanie 2 - Zamień naukę w randkę:

Zaplanowanie wspólnej nauki po szkole to wspaniały pierwszy krok. Inna opcja: spędźcie czas rozmawiając Porozmawiajcie po lekcjach o tym, co was fascynuje po lekcjach. Im więcej się o sobie dowiecie - o sobie, a nie o tym, co będzie na klasówce z biologii – tym lepiej będziesz mogła wywnioskować, czy naprawdę dobrana z was para.


Photo Credit Zdjęcie: Bill Miles/Corbis

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Powiernik sekretów

My dziewczyny - nastolatki często mamy problem z odpowiednim doborem znajomych. O matko i córko radzą, kogo warto obdarzyć naszym zaufaniem, skoro tak często się zawodzimy.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Co Twoje ubrania mogą o Tobie powiedzieć

Wszystkie dziewczyny mają pomysły na to, jak się modnie ubrać. Czy Twój styl odzwierciedla Twoją osobowość?

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Wszystko o miesiączce

Odpowiedzi na typowe pytania dotyczące tajemnic Twojego cyklu miesiączkowego.

Dowiedz się wiecej

Always