Jak poderwać przyjaciela?

Jak poderwać przyjaciela?

Czy chłopak Twoich marzeń jest bardziej przyjacielem niż chłopakiem? Możesz to zmienić.

Ty i Twój wymarzony chłopak spędzacie ze sobą dużo czasu, ale z jakiegoś powodu między wami nie iskrzy. Witajcie w świecie wiecznych przyjaciół – w najbardziej niejasnym i denerwującym miejscu na świecie. Oczywiście jesteście bylibyście dla siebie idealni… gdyby tylko wydarzyło się coś, co przeniosłoby waszą relację na wyższy poziom. Oto dwie najpopularniejsze w świecie wiecznych przyjaciół sytuacje i rady, jak z nich wybrnąć.


Sytuacja 1 – Przebywanie razem:
Wysyła esemesa i pyta, czy wpadniesz do niego, albo idziecie do niego po szkole. Jeśli jest to zwykłe i niezaplanowane spotkanie, to sygnał, że utknęliście w świecie wiecznych przyjaciół.


Rozwiązanie 1 – Zamień spotkanie w randkę:
Zaproś go w sobotę na wycieczkę, albo zapytaj, czy ma czas na lody we wtorek po szkole. Planowanie – nawet jeśli tylko dzień wcześniej – pokazuje, że chcesz się z nim spotkać, a nie spędzić z nim czas tylko dlatego, że oboje , bo akurat obydwoje nie macie nic innego nie macie do roboty.


Sytuacja 2 – W szkole:
Ty i on macie te same lekcje i często siadacie razem na obiedzie, bo macie tych samych znajomych. Jednakowy plan lekcji pokazuje, jak wiele was łączy, ale przebywanie razem w szkole sprawia, że nadal tkwicie w świecie wiecznych przyjaciół. Rozwiązanie 2 - Zamień naukę w randkę:
Zaplanowanie wspólnej nauki po szkole to wspaniały pierwszy krok. Inna opcja: spędźcie czas rozmawiając Porozmawiajcie po lekcjach o tym, co was fascynuje po lekcjach. Im więcej się o sobie dowiecie - o sobie, a nie o tym, co będzie na klasówce z biologii – tym lepiej będziesz mogła wywnioskować, czy naprawdę dobrana z was para.


Photo Credit Zdjęcie: Bill Miles/Corbis

Zostaw komentarz *Tekst obowiązkowy
Potwierdzam, że napisałam pełną treść komentarza i akceptuję przedstawione tu wskazówki i regulamin.

Powiernik sekretów

My dziewczyny - nastolatki często mamy problem z odpowiednim doborem znajomych. O matko i córko radzą, kogo warto obdarzyć naszym zaufaniem, skoro tak często się zawodzimy.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Ćwiczenia podczas okresu

Masz miesiączkę i dlatego nie możesz robić rzeczy, które lubisz? Dowiedz się, czy podczas okresu powinnaś zrezygnować z aktywności fizycznej i uprawiania sportów.

Dowiedz się wiecej

CoverGirl

Jak dbać o włosy w zimie?

Nienawidzisz tego, co zima robi z Twoimi włosami? Możemy Ci pomóc. Oto, czego unikać.

Dowiedz się wiecej

Pantene