Jak poderwać przyjaciela?

Jak poderwać przyjaciela?

Czy chłopak Twoich marzeń jest bardziej przyjacielem niż chłopakiem? Możesz to zmienić.

Ty i Twój wymarzony chłopak spędzacie ze sobą dużo czasu, ale z jakiegoś powodu między wami nie iskrzy. Witajcie w świecie wiecznych przyjaciół – w najbardziej niejasnym i denerwującym miejscu na świecie. Oczywiście jesteście bylibyście dla siebie idealni… gdyby tylko wydarzyło się coś, co przeniosłoby waszą relację na wyższy poziom. Oto dwie najpopularniejsze w świecie wiecznych przyjaciół sytuacje i rady, jak z nich wybrnąć.


Sytuacja 1 – Przebywanie razem:
Wysyła esemesa i pyta, czy wpadniesz do niego, albo idziecie do niego po szkole. Jeśli jest to zwykłe i niezaplanowane spotkanie, to sygnał, że utknęliście w świecie wiecznych przyjaciół.


Rozwiązanie 1 – Zamień spotkanie w randkę:
Zaproś go w sobotę na wycieczkę, albo zapytaj, czy ma czas na lody we wtorek po szkole. Planowanie – nawet jeśli tylko dzień wcześniej – pokazuje, że chcesz się z nim spotkać, a nie spędzić z nim czas tylko dlatego, że oboje , bo akurat obydwoje nie macie nic innego nie macie do roboty.


Sytuacja 2 – W szkole:
Ty i on macie te same lekcje i często siadacie razem na obiedzie, bo macie tych samych znajomych. Jednakowy plan lekcji pokazuje, jak wiele was łączy, ale przebywanie razem w szkole sprawia, że nadal tkwicie w świecie wiecznych przyjaciół. Rozwiązanie 2 - Zamień naukę w randkę:
Zaplanowanie wspólnej nauki po szkole to wspaniały pierwszy krok. Inna opcja: spędźcie czas rozmawiając Porozmawiajcie po lekcjach o tym, co was fascynuje po lekcjach. Im więcej się o sobie dowiecie - o sobie, a nie o tym, co będzie na klasówce z biologii – tym lepiej będziesz mogła wywnioskować, czy naprawdę dobrana z was para.


Photo Credit Zdjęcie: Bill Miles/Corbis

Zostaw komentarz *Tekst obowiązkowy
Potwierdzam, że napisałam pełną treść komentarza i akceptuję przedstawione tu wskazówki i regulamin.

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Powiernik sekretów

My dziewczyny - nastolatki często mamy problem z odpowiednim doborem znajomych. O matko i córko radzą, kogo warto obdarzyć naszym zaufaniem, skoro tak często się zawodzimy.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Plakat: Bądźmy razem

Ten plakat będzie Ci przypominał, że nie reagując, sama stajesz się dręczycielką.

Dowiedz się wiecej

Secret

Pierwszy okres - kiedy się go spodziewać?

Zastanawiasz się czy to już niedługo? Dowiedz się, kiedy pojawi się Twój pierwszy okres.

Dowiedz się wiecej

Always