Idealny prezent dla chłopaka

Idealny prezent dla chłopaka

Musisz tylko dowiedzieć się, co on lubi. Z resztą Ci pomożemy!

Czy chodzi o prezent świąteczny czy urodzinowy, wymyślenie idealnego prezentu dla Twojego chłopaka lub przyjaciela może być trudne. Dlatego stworzyliśmy niezawodną listę niebanalnych rzeczy, które uwielbiają faceci, nie ryzykując zbyt wielkiego uszczuplenia Twojego budżetu.


Sportowiec


Czy Twój facet szaleje za sportem lub aktywnością na świeżym powietrzu? Daj mu figurkę jego ulubionego sportowca, koszulkę drużyny lub sportową grę wideo. W niektórych supermarketach można kupić gadżety drużyn sportowych, więc sprawdź tam, zanim udasz się do drogiego sklepu specjalistycznego. Chcesz strzelić w dziesiątkę? Znajdź bilety na mecz. Jeśli nie możesz sobie na to pozwolić, to zrób własnoręcznie bilety na mecz we dwoje lub na dzień oglądania ważnego meczu na dużym telewizorze u Ciebie w domu, razem z poczęstunkiem.


Maniak techniki


Gadżety techniczne nie są tanie, więc zwróć jego uwagę na aspekty oldskulowe, stawiając małe wyzwanie dla jego wizjonerskiego mózgu. Podaruj mu klasyczną książkę science-fiction (wiesz, drukowaną na papierze), albo zorganizuj dla niego maraton klasycznych filmów fantastycznych.


Artysta


Jeśli Twój chłopak to typ twórczy, wpadnij do sklepu dla artystów i kup mu ładny bukiet ołówków, markerów i pędzli owinięty kawałkiem sznurka. Albo sprezentuj mu jakieś szkicowniki i sama coś narysuj lub napisz coś poetyckiego na pierwszej stronie. Taki chłopak może także docenić jakąś ceramikę (wykonaną własnoręcznie, jeśli Ty też masz artystyczną duszę) wraz z prostą zapachową świeczką lub kadzidłem ze sklepu po 4 złote.


Typ motoryzacyjny


Jeśli nie zbiera jeszcze modeli samochodów (lub motocykli czy ciężarówek), to załóż mu kolekcję. Albo kup wysokiej jakości narzędzie i owiń wstążką. Możesz również skoczyć po kartę podarunkową do najbliższego toru gokartowego, jeśli lubi prędkość. Chłopcy, którzy lubią motoryzację prawie zawsze uwielbiają gry telewizyjne, więc zawsze możesz sprezentować mu zapas żetonów na gry.


Czy dałaś chłopakowi prezent, który bardzo mu się spodobał? Opowiedz nam o tym!

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Potwierdzam, że napisałam pełną treść komentarza i akceptuję przedstawione tu wskazówki i regulamin.

Jak być optymistą

Niech ten cytat będzie Twoim mottem na dziś!

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak pomagać innym

Niech ten cytat będzie Twoim mottem na dziś!

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Sześć wskazówek, jak po mistrzowsku robić zakupy w sklepach vintage

Robienie zakupów w sklepach vintage jest jak poszukiwanie skarbów. Dowiedz się, jak znaleźć ten jedyny w swoim rodzaju modowy skarb.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak być bogatą

Niech ten cytat będzie Twoim mottem na dziś!

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny