Idealny prezent dla chłopaka

Idealny prezent dla chłopaka

Jak wybrać idealny prezent dla chłopaka? Musisz tylko dowiedzieć się, co on lubi. Z resztą Ci pomożemy!


Czy chodzi o prezent świąteczny czy urodzinowy, wymyślenie idealnego prezentu dla Twojego chłopaka lub przyjaciela może być trudne. Dlatego stworzyliśmy niezawodną listę niebanalnych rzeczy, które uwielbiają faceci, nie ryzykując zbyt wielkiego uszczuplenia Twojego budżetu.


Sportowiec

Czy Twój facet szaleje za sportem lub aktywnością na świeżym powietrzu? Jeśli tak, to idealnym prezentem dla takiego chłopaka może być na przykład figurka jego ulubionego sportowca, koszulka drużyny lub sportowa grę wideo. W niektórych supermarketach można kupić gadżety drużyn sportowych, więc sprawdź tam, zanim udasz się do drogiego sklepu specjalistycznego. Chcesz strzelić w dziesiątkę? Znajdź bilety na mecz. Jeśli nie możesz sobie na to pozwolić, to zrób własnoręcznie bilety na mecz we dwoje lub na dzień oglądania ważnego meczu na dużym telewizorze u Ciebie w domu, razem z poczęstunkiem.


Maniak techniki

dealny prezent dla chłopaka-gadżeciarza to oczywiście jakiś gadżet techniczny. Nie są one tanie, więc zwróć jego uwagę na aspekty oldskulowe, stawiając małe wyzwanie dla jego wizjonerskiego mózgu. Podaruj mu klasyczną książkę science-fiction (wiesz, drukowaną na papierze), albo zorganizuj dla niego maraton klasycznych filmów fantastycznych.


Artysta

Jeśli Twój chłopak to typ twórczy, wpadnij do sklepu dla artystów i kup mu ładny bukiet ołówków, markerów i pędzli owinięty kawałkiem sznurka. Albo sprezentuj mu jakieś szkicowniki i sama coś narysuj lub napisz coś poetyckiego na pierwszej stronie. Taki chłopak może także docenić jakąś ceramikę (wykonaną własnoręcznie, jeśli Ty też masz artystyczną duszę) wraz z prostą zapachową świeczką lub kadzidłem ze sklepu po 4 złote.


Typ motoryzacyjny

Jeśli nie zbiera jeszcze modeli samochodów (lub motocykli czy ciężarówek), to załóż mu kolekcję. Albo kup wysokiej jakości narzędzie i owiń wstążką. Możesz również skoczyć po kartę podarunkową do najbliższego toru gokartowego, jeśli lubi prędkość. Chłopcy, którzy lubią motoryzację prawie zawsze uwielbiają gry telewizyjne, więc zawsze możesz sprezentować mu zapas żetonów na gry.


A jaki według Ciebie jest idealny prezent dla chłopaka? Czy dałaś chłopakowi prezent, który bardzo mu się spodobał? Opowiedz nam o tym!

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Jak być optymistą

Niech ten cytat będzie Twoim mottem na dziś!

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak pomagać innym

Niech ten cytat będzie Twoim mottem na dziś!

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Co Twoje ubrania mogą o Tobie powiedzieć

Wszystkie dziewczyny mają pomysły na to, jak się modnie ubrać. Czy Twój styl odzwierciedla Twoją osobowość?

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny