Czy umówić się na randkę z przyjacielem?

Czy umówić się na randkę z przyjacielem?

Zastanawiasz się czy umówić się na randkę z przyjacielem? Dowiedz się jakie mogą być tego konsekwencje.


Znasz kogoś, kto byłby dla Ciebie idealny. Jest przystojny, zabawny, inteligentny i… jest Twoim najlepszym przyjacielem! Uważaj! Ten jeden drobny szczegół może oznaczać związek jak z bajki albo katastrofę.


Umawianie się z przyjacielem to prawdziwa loteria!


Prawdę powiedziawszy, trudno nie zakochać się w najlepszym przyjacielu. Na pewno uwielbiasz spędzać z nim czas— w końcu nie robiłabyś tego, gdyby tak nie było. Oprócz tego, macie takie same zainteresowania i dobrze czujecie się w swoim towarzystwie. Jednak zanim pobiegniesz do jego domu, ślubując mu miłość na wieki, musisz zdecydować, czy to zauroczenie jest poważne i, czy jesteś gotowa zaryzykować Waszą przyjaźń. A jeśli Twój najlepszy przyjaciel ma dziewczynę, NATYCHMIAST wybij go sobie z głowy, tak samo jak pomysł, żeby się z nim umówić. Nie próbuj ingerować w jego związek. Twój najlepszy przyjaciel nie jest głupi. Zorientuje się co robisz i prawdopodobnie będzie miał do Ciebie pretensje. Próba rozbicia związku Twojego przyjaciela nie jest w porządku ani wobec niego, ani jego dziewczyny – i jeśli chcesz być jego prawdziwą przyjaciółką, nie wolno Ci tego robić.


Będziesz musiała zaczekać, aż sami zdecydują się rozstać. Odczekaj jakiś czas i wtedy spróbuj go zdobyć. Jednak pamiętaj, że równie dobrze Twój przyjaciel może nigdy nie zerwać ze swoją dziewczyną, więc podejdź do sprawy realistycznie i nie wyczekuj aż to nastąpi.


Jeśli Twój przyjaciel nie ma dziewczyny, zanim wyznasz mu miłość musisz mieć pewność, że Twoje uczucia są prawdziwe. Dlaczego uważasz, że możecie być więcej niż przyjaciółmi? Jeśli to dlatego, że ostatnio z kimś zerwałaś, a on pomagał Ci w trudnym okresie, prawdopodobnie umawianie się z nim nie jest dobrym pomysłem.


Może wydaje Ci się, że ostatnio dużo z Tobą flirtuje? Może Ci się wydawać, że robi to, bo próbuje wybadać, czy czujesz do niego to samo co on do Ciebie? Bądź ostrożna. Trudno jest określić czy ktoś faktycznie próbuje Cię uwieść, więc równie dobrze możesz po prostu źle interpretować jego zachowanie.


Jeśli jesteś pewna, że Twoje uczucia do niego są prawdziwe, spotkaj się z nim i powiedz mu, co czujesz. Bądź uczciwa, ale nie opowiadaj godzinami jak bardzo od dawna jesteś w nim zakochana. To może go wystraszyć. Powiedz po prostu, „Lubię Ci bardziej niż przyjaciela i mam nadzieję, że kiedyś będziemy mogli się umówić. Jeśli nie czujesz do mnie tego samego, to OK. Chciałabym, żebyśmy pozostali przyjaciółmi.”


Bądź gotowa na to, że Twój przyjaciel może dać Ci kosza. Nie będzie Ci łatwo się z tym pogodzić, ale Twój smutek i przygnębienie w końcu minie. Jeśli powie nie, nie pytaj go dlaczego. To może Cię zranić jeszcze bardziej. Uszanuj jego decyzję i nie wierć mu dziury w brzuchu.


Pamiętaj też, że samo wyznanie uczuć często zmienia dotychczasową, przyjacielską relację. Twój przyjaciel może nie chcieć spędzać z Tobą tyle czasu, co wcześniej. Może też przez jakiś czas trzymać dystans, a nawet Cię unikać. Pamiętaj, że jeżeli zdecydujesz się powiedzieć mu co czujesz, Wasz kontakt może po jakimś czasie powrócić do normy, lub zmienić się na zawsze. To kolejna rzecz, którą musisz wziąć pod uwagę, kiedy myślisz o umawianiu się z najlepszym przyjacielem.


A jeśli powie tak… jesteś szczęściarą! Powodzenia!

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Jakie dziewczyny lubią chłopcy

Czy zastanawiasz się czasami, jakie dziewczyny najbardziej lubią chłopcy? Albo co tak naprawdę lubią chłopcy? Czy chłopaki mają swój konkretny typ? Kliknij i poznaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Co Twoje ubrania mogą o Tobie powiedzieć

Wszystkie dziewczyny mają pomysły na to, jak się modnie ubrać. Czy Twój styl odzwierciedla Twoją osobowość?

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak zrobić kule do kąpieli?

Kąpiele są najlepsze, prawda? Z naszym przepisem na własnoręcznie zrobione kulki do kąpieli będziesz pachnieć przez wiele tygodni.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny