Czy to prawdziwa miłość?

Czy to prawdziwa miłość?

Czy to prawdziwe uczucie? Twoja pierwsza miłość, którą będziesz zawsze pamiętać? Oto kilka sposobów, aby się tego dowiedzieć

Nareszcie! Poznałaś nowego faceta i jesteś pewna, że będziesz pamiętać go do końca życia. Jest Twoją pierwszą miłością. Wasz związek wydaje się dobry. Już nie jesteś nieśmiała i zakompleksiona. Pokonałaś już niezręczność zadawania mu pytań na jego temat. Czy on jest tym jedynym?


Czego powinnaś szukać u poważnego kandydata na wymarzonego chłopaka? Cech takich jak uczciwość, inteligencja, empatia i życzliwość. Przede wszystkim powinien być dobrym słuchaczem i być gotowy mówić o swoich uczuciach. Reszta zależy od Ciebie i tego, co dla Ciebie jest ważne.


Albo – jeśli jesteś zdecydowanie towarzyska, czy jego spokój i rezerwa działają na Ciebie pociągająco?


Są jednak sytuacje, gdy ujawniają się cechy charakteru, które mają zasadnicze znaczenie dla Twojego szczęścia w przyszłości. To takie chwile, kiedy ukazuje się jego prawdziwa natura i zobaczysz, jaki jest w środku. Niech takie momenty pomogą Ci znaleźć odpowiedź na pytanie: „Czy on jest tym jedynym"? Następnym razem bądź bardziej czujna:

  • Idziecie do restauracji. Jak Twój chłopak traktuje kelnera, portiera czy parkingowego? Czy okazuje szacunek, czy są dla niego niewidzialni? Jeżeli uznaje ich za pewnik, to samo może być z Tobą za kilka miesięcy.
  • Wsiadasz do jego samochodu. Czy on najpierw podchodzi do drzwi po stronie pasażera i otwiera Ci je, przynajmniej na początku? Wtedy kolej na Ciebie – sięgnij i odblokuj jego drzwi.
  • Pojawia się temat jego byłej dziewczyny. Może to być zapowiedź tego, jak on będzie kiedyś mówić o Tobie. Jeśli on wyjawi Ci jej najbardziej intymną tajemnicę, albo wydaje Ci się, że nadal żywi do niej jakieś uczucia, warto się poważne zastanowić. Czy to on odmawia rozmowy na jej temat? To może nie być takie złe.
  • Wspomina o swojej matce. Nie trzeba mówić nic więcej.
  • Jego cierpliwość zostaje wystawiona na próbę. Czy bardzo się złości? Bez względu na powód, jeśli ma wybuchowy temperament, przechodzi do rękoczynów lub zwraca się do Ciebie w poniżający lub obraźliwy sposób, przemyśl ponownie swoje zaangażowanie. Nigdy nie powinnaś tego akceptować!

Czy zdarzyło Ci się znaleźć wspaniałego faceta? Skąd wiedziałaś, że to ON?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Jakie dziewczyny lubią chłopcy

Czy zastanawiasz się czasami, jakie dziewczyny najbardziej lubią chłopcy? Albo co tak naprawdę lubią chłopcy? Czy chłopaki mają swój konkretny typ? Kliknij i poznaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Co Twoje ubrania mogą o Tobie powiedzieć

Wszystkie dziewczyny mają pomysły na to, jak się modnie ubrać. Czy Twój styl odzwierciedla Twoją osobowość?

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak zrobić kule do kąpieli?

Kąpiele są najlepsze, prawda? Z naszym przepisem na własnoręcznie zrobione kulki do kąpieli będziesz pachnieć przez wiele tygodni.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny