Jaki typ chłopaka jest dla mnie odpowiedni?

Jaki typ chłopaka jest dla mnie odpowiedni?

Jedno z najważniejszych pytań dotyczących chłopaków i jak odpowiedzieć na nie sobie samej!

Zapewne masz nad biurkiem zdjęcie swojego ulubionego celebryty. Nie wspominając o jego podobiźnie na notesie. Właściwie to prawie wszędzie, gdzie się obrócisz, on patrzy na Ciebie.


No i jest jeszcze ten chłopak w szkole, w którym się kochasz — wiesz, TEN chłopak — na którego gapisz się za długo i masz nadzieję, że on tego nie widzi.


Jest prawdopodobne, że Twoja ulubiona gwiazda i chłopak ze szkoły to bardzo, bardzo różni ludzie. I gdy myślisz o swojej ostatniej miłości – i przedostatniej też, to możesz zacząć się zastanawiać: „Jaki typ chłopaka jest dla mnie odpowiedni?”


Zrób listę


Pomyśl o tym. Możesz nawet sporządzić listę chłopaków, w których się kochałaś (pilnuj tylko, żeby trzymać ją gdzieś w ukryciu) i wypisz cechy, jakie podobały Ci się w każdym z nich.


Lista ta nie ma być spisem kryteriów, przy pomocy których od tej pory sprawdzasz każdego faceta, jakiego spotykasz, ale jeśli rzeczywiście zastanawiasz się, jaki facet jest dla Ciebie odpowiedni, może dobrze byłoby, żeby posiadał on najważniejsze cechy z tej listy. Jeśli to robisz, zapisz cechy, które lubisz u przyjaciela, bo czasami (miejmy nadzieję!) chłopak lub pierwsza miłość jest również Twoim najlepszym przyjacielem.

Teraz wykorzystaj to, co już wiesz


Być może cechą, którą najbardziej cenisz u przyjaciela lub chłopaka jest liczenie się z drugą osobą. Cóż, wtedy może zastanowisz się dwa razy, zanim zaczniesz chodzić z błaznem klasowym – bez względu na to, jaki on jest przystojny. Być może dla Ciebie najważniejsze jest poczucie humoru. Kiedy zdasz sobie z tego sprawę, może to pomóc Ci znaleźć kogoś, o kim nigdy tak naprawdę nie pomyślałaś. Może ten przezabawny chłopak z przedostatniej ławki? Może nabierzesz ochoty, żeby go lepiej poznać i nawiązać relację, czy to jako z chłopakiem, CZY kolegą.


Uczciwość wobec siebie samej w kwestii tego, jaki typ chłopaka jest dla Ciebie odpowiedni i zastanowienie się, jakie cechy są dla Ciebie ważne u Twojej miłości lub u przyjaciela to ważne kroki na drodze do samopoznania i osiągnięcia dojrzałości. Możesz nawet stwierdzić, że wspaniała relacja z dobrą osobą, w której nigdy nie spodziewałaś się zakochać jest znacznie lepsza niż randki ze szkolną gwiazdą footballu.


Jakie cechy chłopaka znajdują się na szczycie Twojej listy?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Życie (nie) w centrum uwagi

Zawsze chętniej obserwowała, niż pragnęła bycia w centrum uwagi. Przeczytaj z kim Ola Szepczyńska dzieliła się swoimi przemyśleniami podczas dorastania.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Jak dostać się do szkoły aktorskiej?

Marzysz aby zostać sławną aktorką? Z nami może Ci się udać. Pierwszy krok to szkoła aktorska. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się gdzie najlepiej studiować.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak znaleźć swój styl?

Czy odnalazłaś już styl ubierania, który najlepiej do Ciebie pasuje? Jeśli nie, kliknij tutaj, a dzięki naszym poradom dowiesz się jak go stworzyć!

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Pięć obowiązkowych wskazówek dla kierowcy

Prowadzenie samochodu to wolność i podwożenie znajomych. Dowiedz się, jak prowadzić bezpiecznie.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Co Twoje ubrania mogą o Tobie powiedzieć

Wszystkie dziewczyny mają pomysły na to, jak się modnie ubrać. Czy Twój styl odzwierciedla Twoją osobowość?

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny