6 błędów, których należy unikać przy wyborze biustonosza

6 błędów, których należy unikać przy wyborze biustonosza

Jakie pytania należy sobie zadać, aby znaleźć idealnie dopasowany biustonosz?

Bez względu na wielkość Twoich piersi, znalezienie wygodnego biustonosza, w którym będziesz dobrze wyglądać, jest niezmiernie ważne. Dobrze dopasowany biustonosz zminimalizuje „podskakiwanie” biustu i będzie go dobrze trzymał, gdy będziesz uprawiać sport. A poza tym pomoże Ci poprawić i zachować prawidłową postawę ciała (nie wspominając nawet o większej pewności siebie!). Zwróć uwagę na oznaki, które świadczą o tym, że biustonosz jest niewłaściwie dopasowany.

6 oznak tego, że Twój biustonosz jest źle dopasowany


Źle dopasowany biustonosz może sprawiać, że będziesz się czuła niekomfortowo i będzie Ci brakowało pewności siebie. Zapomnij o nim! I tak już czujesz się wystarczająco niezgrabnie w okresie dojrzewania. Zadaj sobie poniższe pytania – pomogą Ci znaleźć biustonosz, który zwiększy Twoją pewność siebie, zamiast wprawiać Cię w zakłopotanie.

  1. Czy tył  biustonosza przesuwa się do góry?
  2. Czy Twoje piersi „wylewają się” poza miseczki biustonosza, czy może nie wypełniają całych miseczek?
  3. Czy widzisz  na nim jakieś wybrzuszenia?
  4. Czy w którymś miejscu wbija się w skórę?
  5. Czy ramiączka zsuwają się z ramion, czy może są za ciasne?
  6. Czy wydaje się zbyt duży? Czy miseczki biustonosza nie leżą płasko na Twoich piersiach?

Jeśli na którekolwiek pytanie odpowiedziałaś twierdząco, istnieje ryzyko, że nosisz źle dobrany biustonosz. Dobra nowina: Nie jesteś sama! To nie tylko częsty problem dziewcząt w okresie dojrzewania. To problem, z którym boryka się większość kobiet na którymś etapie swojego życia.


Następnym razem, gdy wybierzesz się do sklepu z bielizną, pamiętaj, by zadać sobie te pytania. Jeśli na wszystkie pytania odpowiedź jest negatywna, właśnie znalazłaś idealny biustonosz!

Czy uważasz, że nosisz odpowiedni biustonosz? Poniżej możesz podzielić się z nami swoimi wskazówkami, jak znaleźć idealny biustonosz!
Zostaw komentarz *Tekst obowiązkowy
Potwierdzam, że napisałam pełną treść komentarza i akceptuję przedstawione tu wskazówki i regulamin.

Trudny czas dorastania

Bycie nastolatką nie jest łatwe, ale możliwe do przejścia bez większych dramatów. Zobacz zasady, którymi kierowała się Littlemooonster96 w trakcie dorastania.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Rozwój piersi

Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się o zmianach, jakie zachodzą w Twoim ciele podczas dojrzewania. Przeczytaj o rozwoju piersi u dziewczyn.

Dowiedz się wiecej

CoverGirl

Okres dojrzewania u dziewczyn

Okres dojrzewania to czas, w którym ciało każdej nastolatki się zmienia. Dowiedz się jakie są pierwsze oznaki okresu dojrzewania u dziewcząt.

Dowiedz się wiecej

CoverGirl

Kiedy pierwsza miesiączka?

Poszerz swoją wiedzę na temat dojrzewania i pierwszego okresu. Dowiedz się, kiedy możesz spodziewać się pierwszej miesiączki.

Dowiedz się wiecej

CoverGirl

Makijaż dla nastolatek

Jesteś nastolatką i zastanawiasz się kiedy zacząć się malować i jaki make-up pasuje nastolatkom? Przeczytaj nasze rady jak zrobić naturalny makijaż.

Dowiedz się wiecej

CoverGirl