Jak moje piersi wypadają na tle innych?

0
Jak moje piersi wypadają na tle innych?Jak moje piersi wypadają na tle innych?

Piersi osiągają różne kształty i rozmiary – mogą być okrągłe, spiczaste lub przypominać gruszki. Odmian kształtów piersi jest bardzo dużo. Nie wspominając o wielkości miseczki, która może wahać się od AA do DD i dalej!

Rozmiar piersi: każda z nas się różni!

Prawie każda dziewczyna jest niezadowolona z rozmiaru swoich piersi, szczególnie podczas ich rozwoju. Dziewczęta o dużych piersiach mają wrażenie, że przyciągają zbyt wiele uwagi albo że ciężar piersi powoduje ból pleców i ramion. Natomiast dziewczyny z małymi piersiami są niezadowolone, że nie wyglądają tak, jak modelki w kolorowych czasopismach. Przez to nie czują się tak seksowne, jak ich przyjaciółki z większym biustem lub są wyśmiewane przez chłopców.

Prawda na temat piersi

Prawda jest taka, że różnym ludziom podobają się różne kształty i rozmiary piersi (pomyśl, czy podobają Ci się tylko osoby o takim samym kolorze włosów?). Poza tym, niezależnie od kształtu i wielkości biustu, najważniejsze jest to, jak Ty się postrzegasz, jak się czujesz, oraz czy akceptujesz swoje piersi jako wyjątkową i piękną część Ciebie!

Kochaj samą siebie

Z czasem nauczysz się kochać piersi, z którymi się urodziłaś. Jeśli chcesz czuć się dobrze sama ze sobą, postaraj się dobrać idealny stanik. Masz większe piersi? Wypróbuj biustonosz podtrzymujący, który odciąży plecy. Jeśli uważasz, że masz za małe piersi, wybierz stanik typu push-up, który uwydatni Twoje kształty. Następnie załóż swój najfajniejszy top, wyprostuj się i noś się dumnie!

A Ty? Jak nauczyłaś się kochać swoje piersi?

Okres dojrzewania
Okres dojrzewania
Kobiece piersi
Kobiece piersi

Powiązane artykuły

article
Rozwój piersi
Piersi osiągają różne kształty i rozmiary – mogą być okrągłe, spiczaste lub przypominać gruszki. Dowiedz się więcej o rozwoju piersi z naszego artykułu!
/moje-cialo/cialo-w-okresie-dojrzewania/rozwoj-piersi/
Czas czytania (2) min
undefined?w=1920
pl