Żel do golenia

Żel do golenia

Sama podejmij decyzję, czy żel do golenia jest niezbędny.

Kiedy chcesz usunąć niechciane włosy zarówno mama, jak i najlepsza przyjaciółka namawiają Cię do używania żelu do golenia. Ale czy na pewno go potrzebujesz? To zależy od Ciebie! Podejmij najlepszą decyzję wyciągając wnioski z krótkiego porównania dotyczącego golenia z żelem z innymi metodami golenia.

Żel do golenia kontra mydło

Mydło oczyszcza skórę, usuwając brud i naturalne tłuszcze, ale może również pozostawić skóręs uchą i wrażliwą. Golenie przy pomocy zwykłej wody nie zmiękczy skóry wystarczająco i szybko wyparuje.

Żel do golenia zapewnia ochronną powłokę, która zmiękcza włosy podczas golenia. Dzięki niemu ostrze gładko ześlizguje się po skórze.    Dodatkowe punkty dla żelu to fakt, że w przeciwieństwie do mydła żel nie zapycha Twojej maszynki.

Żel do golenia kontra golenie na sucho

Kiedy się spieszysz lub podróżujesz, aż korci, żeby zrezygnować z żelu do golenia. To szybki sposób, ale uważaj – efekty mogą być nieładne. Szybkie golenie na sucho może wywołać bolesne podrażnienia maszynką (irytujące swędzące czerwone wypryski), draśnięcia i rany.

Poświęć kilka dodatkowych minut, by namoczyć skórę ciepłą wodą i użyć żelu do golenia, a z pewnością nie będziesz musiała się później borykać ze strupami i otarciami naskórka.

Teraz, szczerze. Każda z nas myślała o goleniu bez użycia żelu, wiele z nas tego próbowało. Powiedz: Czy było warto? Co zrobisz    inaczej następnym razem?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Cztery proste sposoby, jak podrasować dres

Niech Cię nie zwiedzie jego swobodny i nieformalny charakter - dres może być superelegancki, gdy zestawimy go z odpowiednimi dodatkami.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Usta ombre

Jest już wszędzie! Na włosach, paznokciach, a teraz również na ustach!

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Metody depilacji

Pragniesz mieć idealnie gładkie nogi? Sprawdź jakie metody depilacji polecamy i wybierz odpowiednią dla siebie.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

4 fakty pomagające zrozumieć kolegów w Twoim wieku

Zastanawiasz się, jak zdobyć chłopaka? Pomoże Ci to zrozumieć, dlaczego chłopcy zachowują się tak, jak się zachowują!

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny