Żel do golenia

Żel do golenia

Sama podejmij decyzję, czy żel do golenia jest niezbędny.

Kiedy chcesz usunąć niechciane włosy zarówno mama, jak i najlepsza przyjaciółka namawiają Cię do używania żelu do golenia. Ale czy na pewno go potrzebujesz? To zależy od Ciebie! Podejmij najlepszą decyzję wyciągając wnioski z krótkiego porównania dotyczącego golenia z żelem z innymi metodami golenia.

Żel do golenia kontra mydło

Mydło oczyszcza skórę, usuwając brud i naturalne tłuszcze, ale może również pozostawić skóręs uchą i wrażliwą. Golenie przy pomocy zwykłej wody nie zmiękczy skóry wystarczająco i szybko wyparuje.

Żel do golenia zapewnia ochronną powłokę, która zmiękcza włosy podczas golenia. Dzięki niemu ostrze gładko ześlizguje się po skórze.    Dodatkowe punkty dla żelu to fakt, że w przeciwieństwie do mydła żel nie zapycha Twojej maszynki.

Żel do golenia kontra golenie na sucho

Kiedy się spieszysz lub podróżujesz, aż korci, żeby zrezygnować z żelu do golenia. To szybki sposób, ale uważaj – efekty mogą być nieładne. Szybkie golenie na sucho może wywołać bolesne podrażnienia maszynką (irytujące swędzące czerwone wypryski), draśnięcia i rany.

Poświęć kilka dodatkowych minut, by namoczyć skórę ciepłą wodą i użyć żelu do golenia, a z pewnością nie będziesz musiała się później borykać ze strupami i otarciami naskórka.

Teraz, szczerze. Każda z nas myślała o goleniu bez użycia żelu, wiele z nas tego próbowało. Powiedz: Czy było warto? Co zrobisz    inaczej następnym razem?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Jak pozbyć się nieświeżego oddechu?

Chcesz swobodnie rozmawiać? Pozbądź się nieświeżego oddechu, korzystając z prostych rozwiązań.

Dowiedz się wiecej

Oral-B

Pięć modnych nadruków, które zdziałają cuda w Twojej szafie

Nadruki to świetny sposób na ożywienie Twojej garderoby. Wypróbuj te wyprzedzające modę trendy!

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Nadmierne owłosienie na twarzy

Usuwać owłosienie z twarzy, czy pozostawić? Dowiedz się, jakie masz możliwości.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!