Żel do golenia

Żel do golenia

Sama podejmij decyzję, czy żel do golenia jest niezbędny.

    Kiedy chcesz usunąć niechciane włosy zarówno mama, jak i najlepsza przyjaciółka namawiają Cię do używania żelu do golenia. Ale czy na pewno go potrzebujesz? To zależy od Ciebie! Podejmij najlepszą decyzję wyciągając wnioski z krótkiego porównania dotyczącego golenia z żelem z innymi metodami golenia.

     Żel do golenia kontra mydło

    Mydło oczyszcza skórę, usuwając brud i naturalne tłuszcze, ale może również pozostawić skóręs uchą i wrażliwą. Golenie przy pomocy zwykłej wody nie zmiękczy skóry wystarczająco i szybko wyparuje.

    Żel do golenia zapewnia ochronną powłokę, która zmiękcza włosy podczas golenia. Dzięki niemu ostrze gładko ześlizguje się po skórze.    Dodatkowe punkty dla żelu to fakt, że w przeciwieństwie do mydła żel nie zapycha Twojej maszynki.

     Żel do golenia kontra golenie na sucho

    Kiedy się spieszysz lub podróżujesz, aż korci, żeby zrezygnować z żelu do golenia. To szybki sposób, ale uważaj – efekty mogą być nieładne.    Szybkie golenie na sucho może wywołać bolesne podrażnienia maszynką (irytujące swędzące czerwone wypryski), draśnięcia i rany.

    Poświęć kilka dodatkowych minut, by namoczyć skórę ciepłą wodą i użyć żelu do golenia, a z pewnością nie będziesz musiała się później borykać ze strupami i otarciami naskórka.

    Teraz, szczerze. Każda z nas myślała o goleniu bez użycia żelu, wiele z nas tego próbowało. Powiedz: Czy było warto? Co zrobisz    inaczej następnym razem?

Zostaw komentarz *Tekst obowiązkowy
Potwierdzam, że napisałam pełną treść komentarza i akceptuję przedstawione tu wskazówki i regulamin.

Depilacja - fakty i mity

Ustalmy fakty raz na zawsze. Oto cała prawda o goleniu.

Dowiedz się wiecej

Venus

Metody depilacji

Pragniesz mieć idealnie gładkie nogi? Sprawdź jakie metody depilacji polecamy i wybierz odpowiednią dla siebie.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak dbać o włosy w zimie?

Nienawidzisz tego, co zima robi z Twoimi włosami? Możemy Ci pomóc. Oto, czego unikać.

Dowiedz się wiecej

Pantene

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Makijaż dla nastolatek

Jesteś nastolatką i zastanawiasz się kiedy zacząć się malować i jaki make-up pasuje nastolatkom? Przeczytaj nasze rady jak zrobić naturalny makijaż.

Dowiedz się wiecej

CoverGirl