Metody depilacji nóg

Metody depilacji nóg

Kilka prostych i dobrych nawyków, by goląc zachować miękką i gładką skórę


    Golenie wysusza skórę. Czy nie? Odpowiedź: Może tak być. Kiedy usuwasz niechciane włosy podczas golenia, pozbywasz się także starego naskórka, co w konsekwencji może doprowadzić do suchości i swędzenia. Dzięki kilku dobrym nawykom, golenie nada Twojej skórze delikatności i gładkości.

Nawilżaj od początku do końca

    Poczekaj z goleniem na koniec prysznica lub kąpieli w wannie. Ciepła woda i para zmiękczają włosy i sprawiają, że łatwiej jest przesuwać maszynką po skórze. Zacznij golenie, kiedy skóra jest już nawilżona spienionym żelem do golenia. Po osuszeniu, gdy skóra jest jeszcze nieco wilgotna i ciepła, dla głębokiego nawilżenia zastosuj balsam, na przykład Olay.

Odżywiaj skórę

Bądź piękna na zewnątrz i w środku ! Wszyscy kochają jeść, ale upewnij się, że Twoja dieta jest dobrze zbilansowana, obfituje w świeże warzywa, owoce i błonnik. To dzięki zawartym w nich składnikom odżywczym Twoja skóra lśni zdrowiem. Pamiętaj: pij dużo wody, aby uzupełniać jej brak w organizmie.

Dostosuj strój do pogody

Zimą skóra ma niewielki kontakt ze świeżym powietrzem i dużo styczności z ubraniem, przez co podlega ciągłemu tarciu. Latem nadmierna ekspozycja na słońce wysusza skórę, a pocenie się pod ubraniem również ją podrażnia. Wybieraj naturalne i funkcjonalne tkaniny naturalne, umożliwiające skórze oddychanie. Po    wytężonym treningu i długim upalnym dniu, jeśli możesz weź prysznic i zastosuj balsam. Podczas podróży, często zmieniaj ubrania na czyste i suche.

    Skoro nawilżanie jest tak ważne, niech to będzie dobra zabawa! Olay jest dostępny w wielu świeżych zapachach. Jaki jest twój ulubiony? Lubisz zmieniać zapachy?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Jedzenie z aparatem ortodontycznym

Oto kilka rzeczy, które możesz zrobić, by Twój aparat zadziałał szybciej i byś mogła pożegnać się z nim tak szybko, jak to możliwe.

Dowiedz się wiecej

Oral-B

Jak pozbyć się nieświeżego oddechu?

Chcesz swobodnie rozmawiać? Pozbądź się nieświeżego oddechu, korzystając z prostych rozwiązań.

Dowiedz się wiecej

Oral-B

Nadmierne owłosienie na twarzy

Usuwać owłosienie z twarzy, czy pozostawić? Dowiedz się, jakie masz możliwości.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Porady ginekologiczne

Mamy dla Was kilka porad ginekologicznych. Na najczęściej zadawane przez was pytania dotyczące dojrzewania odpowiada lekarz ginekolog, dr Agnieszka Zawadzka.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny