Metody depilacji nóg

Metody depilacji nóg

Kilka prostych i dobrych nawyków, by goląc zachować miękką i gładką skórę


    Golenie wysusza skórę. Czy nie? Odpowiedź: Może tak być. Kiedy usuwasz niechciane włosy podczas golenia, pozbywasz się także starego naskórka, co w konsekwencji może doprowadzić do suchości i swędzenia. Dzięki kilku dobrym nawykom, golenie nada Twojej skórze delikatności i gładkości.

Nawilżaj od początku do końca

    Poczekaj z goleniem na koniec prysznica lub kąpieli w wannie. Ciepła woda i para zmiękczają włosy i sprawiają, że łatwiej jest przesuwać maszynką po skórze. Zacznij golenie, kiedy skóra jest już nawilżona spienionym żelem do golenia. Po osuszeniu, gdy skóra jest jeszcze nieco wilgotna i ciepła, dla głębokiego nawilżenia zastosuj balsam, na przykład Olay.

Odżywiaj skórę

Bądź piękna na zewnątrz i w środku ! Wszyscy kochają jeść, ale upewnij się, że Twoja dieta jest dobrze zbilansowana, obfituje w świeże warzywa, owoce i błonnik. To dzięki zawartym w nich składnikom odżywczym Twoja skóra lśni zdrowiem. Pamiętaj: pij dużo wody, aby uzupełniać jej brak w organizmie.

Dostosuj strój do pogody

Zimą skóra ma niewielki kontakt ze świeżym powietrzem i dużo styczności z ubraniem, przez co podlega ciągłemu tarciu. Latem nadmierna ekspozycja na słońce wysusza skórę, a pocenie się pod ubraniem również ją podrażnia. Wybieraj naturalne i funkcjonalne tkaniny naturalne, umożliwiające skórze oddychanie. Po    wytężonym treningu i długim upalnym dniu, jeśli możesz weź prysznic i zastosuj balsam. Podczas podróży, często zmieniaj ubrania na czyste i suche.

    Skoro nawilżanie jest tak ważne, niech to będzie dobra zabawa! Olay jest dostępny w wielu świeżych zapachach. Jaki jest twój ulubiony? Lubisz zmieniać zapachy?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Jedzenie z aparatem ortodontycznym

Oto kilka rzeczy, które możesz zrobić, by Twój aparat zadziałał szybciej i byś mogła pożegnać się z nim tak szybko, jak to możliwe.

Dowiedz się wiecej

Oral-B

Jak pozbyć się nieświeżego oddechu?

Chcesz swobodnie rozmawiać? Pozbądź się nieświeżego oddechu, korzystając z prostych rozwiązań.

Dowiedz się wiecej

Oral-B

Nadmierne owłosienie na twarzy

Usuwać owłosienie z twarzy, czy pozostawić? Dowiedz się, jakie masz możliwości.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak zapewnić sobie paliwo na cały dzień

Odstaw słone chipsy ziemniaczane. Mamy dla Ciebie osiem prostych przekąsek - są syte i dobre dla Ciebie.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny