Metody depilacji

Metody depilacji

Pragniesz mieć idealnie gładkie nogi? Sprawdź jakie metody depilacji polecamy i wybierz odpowiednią dla siebie.

Jak zdefiniować uczucie gładkości? – Moja skóra jest miła w dotyku i delikatna. Czuję się świeżo, bo jestem zadbana – opisuje Natalia. – Skóra gładka jest nieskazitelna, atłasowa, a przede wszystkim higieniczna – dodaje Alicja. Jest jednak coś, co rzuca cień na uczucie błogiej gładkości. Trudność w jej osiągnięciu.

Pora, zatem uważnie przyjrzeć się wszystkim sposobom depilacji. I wybrać ten najbliższy rewelacji!

Wosk – trwale, lecz boleśnie

1:0 dla Ciebie w walce z włoskami! Wosk sprawia, że znikają razem z cebulkami. Jak to się robi? Łatwiejszy w użyciu jest wosk na zimno, czyli w plastrach. Polecany osobom z problemem kruchych naczynek. Rozgrzewasz go w dłoniach, przyklejasz do ciała i szybkim ruchem odrywasz. Wrr, potrzeba nie lada samozaparcia! Natomiast ciepły wosk rozprowadzasz na skórze, aby, gdy ostygnie oderwać go „pod włos”. Gładkość gwarantowana przez miesiąc.

Maszynka – tanio, ale nietrwale

To rozwiązanie dla dziewczyn niecierpliwych, żyjących w biegu!

Za pomocą maszynki raz dwa doprowadzisz swoje nogi do stanu idealnego, ale ta sielanka nie będzie trwała długo. Nazajutrz poczujesz już małego jeżyka na swoich boskich nogach. Przed depilacją rozprowadź na skórze żel lub piankę do golenia, aby osłabić włoski i ułatwić maszynce brylowanie po powierzchni. Używaj jednorazówek przeznaczonych dla kobiet, ponieważ ruchoma główka i wyprofilowana rączka zmniejszają ryzyko skaleczenia. Chyba nie chcesz, żeby na w-fie było widać, jaka jesteś zręczna. Po depilacji koniecznie nawilż ciało balsamem, aby skóra nie była podrażniona.

Kremy i pianki – łatwo i na dłużej.

Tak, ale tylko pod jednym warunkiem. Koniecznie wykonaj próbę, czy aby preparaty te Cię nie uczulają! Wierz mi, że nie najlepiej się prezentuje krótka spódnica, spod której widać nogi w czerwone kropki. Dlaczego tak się dzieje? Dlatego, że preparaty te zawierają substancje chemiczne rozpuszczające keratynę, z której zbudowane są włosy i dzięki temu możesz bezboleśnie usunąć włosy szpatułką. To dobra metoda do depilacji okolic bikini, ale też pach, nóg, czy twarzy. Pamiętaj o nawilżeniu skóry! Twój zarost nie pojawi się przez 4-5 dni.

Depilator – drogo, ale skutecznie To już luksus.

Jeśli możesz sobie na niego pozwolić, koniecznie wybieraj nowoczesne maszynki wyposażone w nakładki chłodzące i masujące. Zmniejszają ból towarzyszący tego rodzaju depilacji. Ale co tam. Do wszystkiego można się przyzwyczaić. Zważywszy na fakt, że nieskazitelny efekt Twojego bólu utrzyma się przez najbliższe 4 tygodnie. Depilatory nie nadają się kompletnie do golenia miejsc delikatnych, jak pachy czy okolice bikini. A! I co na koniec? Oczywiście, balsam!!!

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Jedzenie z aparatem ortodontycznym

Oto kilka rzeczy, które możesz zrobić, by Twój aparat zadziałał szybciej i byś mogła pożegnać się z nim tak szybko, jak to możliwe.

Dowiedz się wiecej

Oral-B

Jak pozbyć się nieświeżego oddechu?

Chcesz swobodnie rozmawiać? Pozbądź się nieświeżego oddechu, korzystając z prostych rozwiązań.

Dowiedz się wiecej

Oral-B

Pięć modnych nadruków, które zdziałają cuda w Twojej szafie

Nadruki to świetny sposób na ożywienie Twojej garderoby. Wypróbuj te wyprzedzające modę trendy!

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny