Jak się depilować?

Jak się depilować?

Jak dużo wiesz o goleniu? Sprawdź.


Jeśli już zaczęłaś golić niechciane włosy, to masz swoje zdanie na temat tego, co się sprawdza, a co nie. Przekonaj się, co jest prawdą o goleniu, a co fikcją.

     Włochate pachy

    Goląc pachy pozbywasz się tylko niechcianych włosów: Nie prawda. Golenie ogranicza także gromadzenie się bakterii pod pachami, które są odpowiedzialne za przykry zapach.

    

     Tępe ostrza

    Czy golenie się nową maszynką powoduje więcej zadrapań i ranek? Czy musisz ją najpierw trochę stępić? Nie i jeszcze raz nie! Jest zupełnie na odwrót. Golenie się tępym ostrzem może powodować zadrapania i cięcia na skórze. Nowe, ostre maszynki z trzema lub więcej ostrzami gwarantują czystsze, dokładniejsze golenie i zmniejszają prawdopodobieństwo zacięcia się.

     Mocne golenie

    Mocniejszy nacisk nie równa się lepsze golenie. Lekko prowadzona czysta i ostra maszynka jest najlepszym sposobem do uzyskania jedwabiście gładkiej skóry. Bądź wyjątkowo delikatna i ostrożna goląc szczególnie trudne miejsca, takie jak: kostki, kolana i okolice bikini.

     Sucha skóra

Czy golenie przypadkiem nie wysusza Ci skóry i nie powoduje łuszczenia? Na pewno nie! W rzeczywistości golenie, usuwając wierzchnią warstwę martwego   naskórka, poprawia wygląd skóry i zwiększa uczucie gładkości zwłaszcza, gdy do golenia pod prysznicem stosujesz krem lub żel. Dla jeszcze bardziej jedwabistego efektu nawilżaj skórę po goleniu.

    Czy jesteś specjalistką w goleniu? Czy podzielisz się nami sekretem jedwabiście gładkiej skóry ... prosimy?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Cztery proste sposoby, jak podrasować dres

Niech Cię nie zwiedzie jego swobodny i nieformalny charakter - dres może być superelegancki, gdy zestawimy go z odpowiednimi dodatkami.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Usta ombre

Jest już wszędzie! Na włosach, paznokciach, a teraz również na ustach!

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Fryzury na lato

Lato to czas swobody, więc twoje fryzury też powinny takie być! Oto kilka pomysłów.

Dowiedz się wiecej

Aussie

Zdrowa dieta dla nastolatek

Zdrowa dieta dla nastolatek, dzięki której poczujesz się świetnie.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny