Jak się depilować?

Jak się depilować?

Jak dużo wiesz o goleniu? Sprawdź.


Jeśli już zaczęłaś golić niechciane włosy, to masz swoje zdanie na temat tego, co się sprawdza, a co nie. Przekonaj się, co jest prawdą o goleniu, a co fikcją.

     Włochate pachy

    Goląc pachy pozbywasz się tylko niechcianych włosów: Nie prawda. Golenie ogranicza także gromadzenie się bakterii pod pachami, które są odpowiedzialne za przykry zapach.

    

     Tępe ostrza

    Czy golenie się nową maszynką powoduje więcej zadrapań i ranek? Czy musisz ją najpierw trochę stępić? Nie i jeszcze raz nie! Jest zupełnie na odwrót. Golenie się tępym ostrzem może powodować zadrapania i cięcia na skórze. Nowe, ostre maszynki z trzema lub więcej ostrzami gwarantują czystsze, dokładniejsze golenie i zmniejszają prawdopodobieństwo zacięcia się.

     Mocne golenie

    Mocniejszy nacisk nie równa się lepsze golenie. Lekko prowadzona czysta i ostra maszynka jest najlepszym sposobem do uzyskania jedwabiście gładkiej skóry. Bądź wyjątkowo delikatna i ostrożna goląc szczególnie trudne miejsca, takie jak: kostki, kolana i okolice bikini.

     Sucha skóra

Czy golenie przypadkiem nie wysusza Ci skóry i nie powoduje łuszczenia? Na pewno nie! W rzeczywistości golenie, usuwając wierzchnią warstwę martwego   naskórka, poprawia wygląd skóry i zwiększa uczucie gładkości zwłaszcza, gdy do golenia pod prysznicem stosujesz krem lub żel. Dla jeszcze bardziej jedwabistego efektu nawilżaj skórę po goleniu.

    Czy jesteś specjalistką w goleniu? Czy podzielisz się nami sekretem jedwabiście gładkiej skóry ... prosimy?

Zostaw komentarz *Tekst obowiązkowy
Potwierdzam, że napisałam pełną treść komentarza i akceptuję przedstawione tu wskazówki i regulamin.

Pielęgnacja skóry zimą

Zastanawiasz się, jak pielęgnować skórę w okresie zimowym? Sprawdź skuteczne sposoby.

Dowiedz się wiecej

Olay

Depilacja - fakty i mity

Ustalmy fakty raz na zawsze. Oto cała prawda o goleniu.

Dowiedz się wiecej

Venus

Metody depilacji

Pragniesz mieć idealnie gładkie nogi? Sprawdź jakie metody depilacji polecamy i wybierz odpowiednią dla siebie.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Makijaż dla nastolatek

Jesteś nastolatką i zastanawiasz się kiedy zacząć się malować i jaki make-up pasuje nastolatkom? Przeczytaj nasze rady jak zrobić naturalny makijaż.

Dowiedz się wiecej

CoverGirl

Ćwiczenia podczas okresu

Masz miesiączkę i dlatego nie możesz robić rzeczy, które lubisz? Dowiedz się, czy podczas okresu powinnaś zrezygnować z aktywności fizycznej i uprawiania sportów.

Dowiedz się wiecej

CoverGirl