Jak się depilować?

Jak się depilować?

Jak dużo wiesz o goleniu? Sprawdź.


Jeśli już zaczęłaś golić niechciane włosy, to masz swoje zdanie na temat tego, co się sprawdza, a co nie. Przekonaj się, co jest prawdą o goleniu, a co fikcją.

     Włochate pachy

    Goląc pachy pozbywasz się tylko niechcianych włosów: Nie prawda. Golenie ogranicza także gromadzenie się bakterii pod pachami, które są odpowiedzialne za przykry zapach.

    

     Tępe ostrza

    Czy golenie się nową maszynką powoduje więcej zadrapań i ranek? Czy musisz ją najpierw trochę stępić? Nie i jeszcze raz nie! Jest zupełnie na odwrót. Golenie się tępym ostrzem może powodować zadrapania i cięcia na skórze. Nowe, ostre maszynki z trzema lub więcej ostrzami gwarantują czystsze, dokładniejsze golenie i zmniejszają prawdopodobieństwo zacięcia się.

     Mocne golenie

    Mocniejszy nacisk nie równa się lepsze golenie. Lekko prowadzona czysta i ostra maszynka jest najlepszym sposobem do uzyskania jedwabiście gładkiej skóry. Bądź wyjątkowo delikatna i ostrożna goląc szczególnie trudne miejsca, takie jak: kostki, kolana i okolice bikini.

     Sucha skóra

Czy golenie przypadkiem nie wysusza Ci skóry i nie powoduje łuszczenia? Na pewno nie! W rzeczywistości golenie, usuwając wierzchnią warstwę martwego   naskórka, poprawia wygląd skóry i zwiększa uczucie gładkości zwłaszcza, gdy do golenia pod prysznicem stosujesz krem lub żel. Dla jeszcze bardziej jedwabistego efektu nawilżaj skórę po goleniu.

    Czy jesteś specjalistką w goleniu? Czy podzielisz się nami sekretem jedwabiście gładkiej skóry ... prosimy?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Potwierdzam, że napisałam pełną treść komentarza i akceptuję przedstawione tu wskazówki i regulamin.

Rodzaje aparatów ortodontycznych

O nie! Twój dentysta mówi, że musisz nosić aparat. Co teraz? Oto wszystko, co musisz o tym wiedzieć.

Dowiedz się wiecej

Oral-B

Jedzenie z aparatem ortodontycznym

Oto kilka rzeczy, które możesz zrobić, by Twój aparat zadziałał szybciej i byś mogła pożegnać się z nim tak szybko, jak to możliwe.

Dowiedz się wiecej

Oral-B

Domowa maseczka na twarz

Sucha, łuszcząca się twarz? Twoja maska na twarz jest pod ręką. Dosłownie! Możesz mieć składniki w domu!

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Plakat: Bądźmy razem

Ten plakat będzie Ci przypominał, że nie reagując, sama stajesz się dręczycielką.

Dowiedz się wiecej

Secret

Plakat: Nie bądź dręczycielką

Spraw, by Twoje przyjaciółki włączyły się do wspólnej akcji i powieś ten plakat wszędzie tam, gdzie się z nimi spotykasz.

Dowiedz się wiecej

Secret