Golenie pach i nóg

Golenie pach i nóg

Pięć rzeczy, które każda początkująca powinna wiedzieć o goleniu nóg i pach.


Wolałabyś nie mieć włosów na nogach i pod pachami, prawda? Golenie pozwoli ci znów poczuć się piękną, ale zanim kupisz maszynkę, zapoznaj się z kilkoma faktami na temat depilacji i golenia.


Twoja własna maszynkaWyobraź sobie, że jesteś u przyjaciółki i chcecie wyjść do klubu. Chciałabyś pożyczyć od niej tę rewelacyjną kieckę, ale nie wydepilowałaś nóg. Mogłabyś pożyczyć maszynkę od przyjaciółki i ogolić się u niej… Jednak nigdy nie korzystaj z cudzej maszynki! Lepiej zostań w swoich ciuchach, a Twoje nogi prędzej czy później Ci za to podziękują!


Golenie po TwojemuCzęstotliwość golenia zależy tylko do Ciebie. Są kobiety, które golą się codziennie, inne tylko dwa razy w tygodniu, a jeszcze inne nawet rzadziej. Najważniejsze jest, to co jest dobre dla Ciebie i sprawia, że czujesz się piękna i pewna siebie. Maszynki do golenia Venus golą tak dokładnie, że bez względu na okoliczności możesz pokazać światu swoje gładki, idealnie ogolone nogi i pachy.


Rano, w południe czy wieczoremGolić można się o każdej porze. Dla uproszczenia rób to podczas kąpieli. Pamiętaj, na kilka minut zanurz się w ciepłej wodzie lub nawilż skórę pod prysznicem, aby zmiękczyć włosy i ułatwić golenie.


Trzymanie maszynkiSposób posługiwania się maszynką zależy od jej typu. Maszynki do golenia Venus zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o dziewczęcych kształtach, dlatego też łatwo je używać i kontrolować. Przyłóż palec wskazujący do wgłębienia w rączce maszynki i trzymaj ją pod niewielkim kątem. Przyciskaj lekko, pozwalając ostrzom wykonywać swoje zadanie


Jak daleko się posunąćPodczas golenia nóg, nie ma reguły mówiącej o tym, jak daleko należy się golić. Niektóre dziewczyny golą się do kolan, inne golą również uda. Jeśli twoje włosy   są jasne i delikatne daj sobie spokój z udami. Sama wiesz najlepiej, co jest dla Ciebie dobre.

Teraz, kiedy masz już podstawy, czas na zakupy! Od kiedy będziesz się depilować i jak często zamierzasz to robić?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Jedzenie z aparatem ortodontycznym

Oto kilka rzeczy, które możesz zrobić, by Twój aparat zadziałał szybciej i byś mogła pożegnać się z nim tak szybko, jak to możliwe.

Dowiedz się wiecej

Oral-B

Jak pozbyć się nieświeżego oddechu?

Chcesz swobodnie rozmawiać? Pozbądź się nieświeżego oddechu, korzystając z prostych rozwiązań.

Dowiedz się wiecej

Oral-B

Nadmierne owłosienie na twarzy

Usuwać owłosienie z twarzy, czy pozostawić? Dowiedz się, jakie masz możliwości.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak zapewnić sobie paliwo na cały dzień

Odstaw słone chipsy ziemniaczane. Mamy dla Ciebie osiem prostych przekąsek - są syte i dobre dla Ciebie.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny