Depilacja okolic bikini

Depilacja okolic bikini

Masz dość owłosionej linii bikini? 6 szybkich porad, jak ją wyrównać.


Golenie nóg i pach to jedno, a golenie okolic bikini to zupełnie inna bajka. Z tak delikatnego miejsca trudniej jest usunąć włosy (nie wspominając, o tym jak trzeba się nagimnastykować, by tam sięgnąć), ale gdy nauczysz się kilku sztuczek, zawsze z łatwością wydepilujesz okolice bikini.

  1. Namocz skórę

Skóra w okolicy bikini jest szczególnie wrażliwa, dlatego też zawsze przed goleniem zmiękczaj włosy ciepłą wodą i używaj maszynki z paskiem nawilżającego żelu.

  1. Namydl

Aby maszynka idealnie ślizgała się po wrażliwej skórze, sięgnij po nawilżający żel do golenia taki, jak: Venus.

  1. Gładka powierzchnia

Nogi łatwiej golić, ponieważ powierzchnia skóry jest napięta i gładka. Podczas golenia okolic intymnych, naciągnij skórę, aby uzyskać podobny efekt. Maszynka Venus ze sprężystym, ergonomicznym uchwytem zapewni pełną kontrolę w trudno dostępnych miejscach.

  1. Zapobiegaj żyletkowym podrażnieniom

Kiedy grube włosy z okolic bikini odrastają, czasem tuż pod powierzchnią skóry zawijają się powodując swędzące czerwone wypryski. Aby temu zapobiec, gól delikatnymi pociągnięciami w najwygodniejszym dla siebie kierunku.

  1. Bądź delikatna

Im mniej przyciskasz maszynkę podczas golenia, tym lepiej. Aby golić z lekkością używaj świeżej maszynki i dużo żelu do golenia. Jeśli musisz powtórzyć golenie w tym samym miejscu ponownie nałóż żel.

  1. Posypka na koniec

Po goleniu przemyj okolice bikini chłodną wodą, aby zamknąć pory, a następnie osusz je i zastosuj lekki, łagodzący puder dla dzieci i niemowląt.

Jak przy większości spraw, potrzeba czasu, by opanować tę umiejętność. Ile wpadek zaliczyłaś podczas golenia okolic bikini?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Potwierdzam, że napisałam pełną treść komentarza i akceptuję przedstawione tu wskazówki i regulamin.
  • Pokaż komentarze

pierwsze golenie

Roxy 2016-11-10

kiedyś ogoliłam włosy łonowe nie wiedziałam jak to zrobić więc wziełam maszynkę jakąś która leżała na szawce w łazięce i zaczełam sie golić bez poprzednich przygotowań. Potem żałowałam że to zrobiłam strasznie mnie to bolało i swędziało. Teraz mam zamiar kupić porządną maszynkę Venus mam nadzieje ze nie będę się czuła jak wcześniej =)

Bądź delikatna

Anna 2016-04-04

Maszynka Venus ze sprężystym, ergonomicznym uchwytem zapewni pełną kontrolę w trudno dostępnych miejscach.

Pielęgnacja włosów latem

Dzięki naszym poradom pokochasz swoje włosy latem.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Metody depilacji

Pragniesz mieć idealnie gładkie nogi? Sprawdź jakie metody depilacji polecamy i wybierz odpowiednią dla siebie.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak dbać o skórę głowy?

Zdrowsze, ładniejsze włosy zaczynają się od wskazówek, jak dbać o skórę głowy.

Dowiedz się wiecej

Head & Shoulders

Jak dbać o higienę intymną?

Dbasz o higienę, ale mimo to miewasz problemy natury intymnej? Nie wpadaj w panikę. Ten problem dotyczy większości kobiet. Kliknij i dowiedz się, jak prawidłowo dbać o higienę intymną.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak dostać się do szkoły aktorskiej?

Marzysz aby zostać sławną aktorką? Z nami może Ci się udać. Pierwszy krok to szkoła aktorska. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się gdzie najlepiej studiować.

Dowiedz się wiecej

CoverGirl