Depilacja okolic bikini

Depilacja okolic bikini

Masz dość owłosionej linii bikini? 6 szybkich porad, jak ją wyrównać.


Golenie nóg i pach to jedno, a golenie okolic bikini to zupełnie inna bajka. Z tak delikatnego miejsca trudniej jest usunąć włosy (nie wspominając, o tym jak trzeba się nagimnastykować, by tam sięgnąć), ale gdy nauczysz się kilku sztuczek, zawsze z łatwością wydepilujesz okolice bikini.

 1. Namocz skórę

 2. Skóra w okolicy bikini jest szczególnie wrażliwa, dlatego też zawsze przed goleniem zmiękczaj włosy ciepłą wodą i używaj maszynki z paskiem nawilżającego żelu.

 3. Namydl

 4. Aby maszynka idealnie ślizgała się po wrażliwej skórze, sięgnij po nawilżający żel do golenia taki, jak: Venus.

 5. Gładka powierzchnia

 6. Nogi łatwiej golić, ponieważ powierzchnia skóry jest napięta i gładka. Podczas golenia okolic intymnych, naciągnij skórę, aby uzyskać podobny efekt. Maszynka Venus ze sprężystym, ergonomicznym uchwytem zapewni pełną kontrolę w trudno dostępnych miejscach.

 7. Zapobiegaj żyletkowym podrażnieniom

 8. Kiedy grube włosy z okolic bikini odrastają, czasem tuż pod powierzchnią skóry zawijają się powodując swędzące czerwone wypryski. Aby temu zapobiec, gól delikatnymi pociągnięciami w najwygodniejszym dla siebie kierunku.

 9. Bądź delikatna

 10. Im mniej przyciskasz maszynkę podczas golenia, tym lepiej. Aby golić z lekkością używaj świeżej maszynki i dużo żelu do golenia. Jeśli musisz powtórzyć golenie w tym samym miejscu ponownie nałóż żel.

 11. Posypka na koniec

Po goleniu przemyj okolice bikini chłodną wodą, aby zamknąć pory, a następnie osusz je i zastosuj lekki, łagodzący puder dla dzieci i niemowląt.

Jak przy większości spraw, potrzeba czasu, by opanować tę umiejętność. Ile wpadek zaliczyłaś podczas golenia okolic bikini?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.
 • Pokaż komentarze

pierwsze golenie

Roxy 10.11.2016

kiedyś ogoliłam włosy łonowe nie wiedziałam jak to zrobić więc wziełam maszynkę jakąś która leżała na szawce w łazięce i zaczełam sie golić bez poprzednich przygotowań. Potem żałowałam że to zrobiłam strasznie mnie to bolało i swędziało. Teraz mam zamiar kupić porządną maszynkę Venus mam nadzieje ze nie będę się czuła jak wcześniej =)

Bądź delikatna

Anna 04.04.2016

Maszynka Venus ze sprężystym, ergonomicznym uchwytem zapewni pełną kontrolę w trudno dostępnych miejscach.

Jedzenie z aparatem ortodontycznym

Oto kilka rzeczy, które możesz zrobić, by Twój aparat zadziałał szybciej i byś mogła pożegnać się z nim tak szybko, jak to możliwe.

Dowiedz się wiecej

Oral-B

Jak pozbyć się nieświeżego oddechu?

Chcesz swobodnie rozmawiać? Pozbądź się nieświeżego oddechu, korzystając z prostych rozwiązań.

Dowiedz się wiecej

Oral-B

Nadmierne owłosienie na twarzy

Usuwać owłosienie z twarzy, czy pozostawić? Dowiedz się, jakie masz możliwości.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Porady ginekologiczne

Mamy dla Was kilka porad ginekologicznych. Na najczęściej zadawane przez was pytania dotyczące dojrzewania odpowiada lekarz ginekolog, dr Agnieszka Zawadzka.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny