Powiernik sekretów

Powiernik sekretów

My dziewczyny - nastolatki często mamy problem z odpowiednim doborem znajomych. O matko i córko radzą, kogo warto obdarzyć naszym zaufaniem, skoro tak często się zawodzimy.


My dziewczyny - nastolatki często mamy problem z odpowiednim doborem znajomych. Zbyt szybko zaczynamy ufać ludziom. Znajomych nazywamy przyjaciółmi, nieznajomym zwierzamy się z tego, co leży nam na sercu, a osoby, którym powinniśmy bezgranicznie ufać- odtrącamy.

No właśnie. Tylko kogo powinniśmy obdarzyć naszym zaufaniem skoro tak często się zawodzimy? W tych czasach ciężko znaleźć szczerą osobę. Wokół nas jest wiele kłamstw i obłudy.


Moim zdaniem powinniśmy takich osób szukać w naszym najbliższym otoczeniu, a najbliżej nas są przecież nasi rodzice. To oni znają nas na wylot. To oni zawsze będą nas bronić i to oni naprawdę przejmują się naszymi problemami.


Kto bardziej nas pocieszy i kto wysłucha jak nie osoby, które nas kochają?


Nawet osoby, które nazywaliśmy przyjaciółmi potrafią nas zawieść. To zdarza się chyba najczęściej. Najbardziej boli, jak osoba, której powierzyliśmy swoje najskrytsze sekrety-opowie o nich swoim znajomym i nagle wie o nich np. większość szkoły…


Rodzice nigdy nie pozwolą na coś takiego. Zawsze będą nam wierni. Zawsze będą dobrze doradzać. Zawsze będą nas wysłuchiwać i zawsze będą nam pomagać. Nawet jeżeli wydaje się, że to nie jest prawda, warto pomyśleć o tym, że nie ważne co złego zrobiliśmy, rodzice zawsze wybaczą.


To oni byli, są i będą najlepszymi powiernikami sekretów każdej nastolatki… trzeba tylko w to wierzyć. Trzeba tylko spróbować.

Chcecie dowiedzieć się więcej na podobny temat? Zajrzyjcie tutaj.

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Życie (nie) w centrum uwagi

Zawsze chętniej obserwowała, niż pragnęła bycia w centrum uwagi. Przeczytaj z kim Ola Szepczyńska dzieliła się swoimi przemyśleniami podczas dorastania.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Trzy zabawne i fajne rzeczy, które możesz zrobić ze swoją rodziną.

Kto wie, może spędzanie czasu ze swoją rodziną może być zabawne? Wypróbuj trzy fajne pomysły.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak wygląda okres?

Dowiedz się, dlaczego miesiączkujesz, jak wygląda okres i poznaj odpowiedzi na typowe pytania dotyczące cyklu miesiączkowego.

Dowiedz się wiecej

Always