Powiernik sekretów

Powiernik sekretów

My dziewczyny - nastolatki często mamy problem z odpowiednim doborem znajomych. O matko i córko radzą, kogo warto obdarzyć naszym zaufaniem, skoro tak często się zawodzimy.


My dziewczyny - nastolatki często mamy problem z odpowiednim doborem znajomych. Zbyt szybko zaczynamy ufać ludziom. Znajomych nazywamy przyjaciółmi, nieznajomym zwierzamy się z tego, co leży nam na sercu, a osoby, którym powinniśmy bezgranicznie ufać- odtrącamy.

No właśnie. Tylko kogo powinniśmy obdarzyć naszym zaufaniem skoro tak często się zawodzimy? W tych czasach ciężko znaleźć szczerą osobę. Wokół nas jest wiele kłamstw i obłudy.


Moim zdaniem powinniśmy takich osób szukać w naszym najbliższym otoczeniu, a najbliżej nas są przecież nasi rodzice. To oni znają nas na wylot. To oni zawsze będą nas bronić i to oni naprawdę przejmują się naszymi problemami.


Kto bardziej nas pocieszy i kto wysłucha jak nie osoby, które nas kochają?


Nawet osoby, które nazywaliśmy przyjaciółmi potrafią nas zawieść. To zdarza się chyba najczęściej. Najbardziej boli, jak osoba, której powierzyliśmy swoje najskrytsze sekrety-opowie o nich swoim znajomym i nagle wie o nich np. większość szkoły…


Rodzice nigdy nie pozwolą na coś takiego. Zawsze będą nam wierni. Zawsze będą dobrze doradzać. Zawsze będą nas wysłuchiwać i zawsze będą nam pomagać. Nawet jeżeli wydaje się, że to nie jest prawda, warto pomyśleć o tym, że nie ważne co złego zrobiliśmy, rodzice zawsze wybaczą.


To oni byli, są i będą najlepszymi powiernikami sekretów każdej nastolatki… trzeba tylko w to wierzyć. Trzeba tylko spróbować.

Chcecie dowiedzieć się więcej na podobny temat? Zajrzyjcie tutaj.

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Życie (nie) w centrum uwagi

Zawsze chętniej obserwowała, niż pragnęła bycia w centrum uwagi. Przeczytaj z kim Ola Szepczyńska dzieliła się swoimi przemyśleniami podczas dorastania.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Trzy zabawne i fajne rzeczy, które możesz zrobić ze swoją rodziną.

Kto wie, może spędzanie czasu ze swoją rodziną może być zabawne? Wypróbuj trzy fajne pomysły.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Wszystko o miesiączce

Odpowiedzi na typowe pytania dotyczące tajemnic Twojego cyklu miesiączkowego.

Dowiedz się wiecej

Always