Jak poprawić relacje między rodzicami a chłopakiem?

Jak poprawić relacje między rodzicami a chłopakiem?

Jesteś zakochana, lecz Twoi rodzice nie przepadają za Twoim chłopakiem? Zobacz jak możesz poprawić ich relacje.


Myślisz, że jesteś z najwspanialszym chłopakiem na świecie. Twoje serce bije szybciej za każdym razem, kiedy go widzisz. Chcesz z nim spędzać każdą chwilę. Nie możesz zrozumieć, jak to możliwe, że Twoi rodzice, go nie lubią?


Tak jak tysiącom innych rodziców, Twojej mamie i tacie może nie podobać się osoba, z którą się spotykasz. Pamiętaj jednak, że wciąż trudno im poradzić sobie z Twoją rozwijającą się seksualnością. Chcą Cię uchronić od przykrości i zapewnić Ci bezpieczeństwo, a przede wszystkim chcą, żebyś była szczęśliwa. Spróbuj postawić się na miejscu Twoich rodziców i sprawdzić, dlaczego nie podoba im się Twój chłopak.

Rodzice i chłopcy - Duża różnica wieku

Jeśli Ty masz 14 lat, a Twój chłopak 25, Twoi rodzice mają rację i prawo stoi po ich stronie. Związek pomiędzy dorosłym mężczyzną i dojrzewającą nastolatką jest zupełnie nie na miejscu. Jeśli różnica wieku to rok lub dwa lata, uspokój rodziców, wyjaśniając im, że macie ze sobą wiele wspólnego, a Twój chłopak szanuje Cię i nie wywiera na Tobie presji przy podejmowaniu ważnych decyzji.

Rodzice i chłopcy – Nie znoszą sposobu w jaki się ubiera, jego koczyków lub tatuażu.

Musisz zaakceptować to, że Twoim rodzicom może się nie podobać sposób ubierania Twojego chłopaka. W takiej sytuacji zwróć jednak uwagę na jego zalety. Być może ma tatuaż na przedramieniu, ale za to jest geniuszem komputerowym albo opublikował swoje wiersze.

Rodzice i chłopcy – Spędzasz z nim każdą chwilę.

Twoi rodzice mogą myśleć, że Twój chłopak kontroluje Twoje życie albo że tracisz z nim czas, który powinnaś przeznaczyć na swój rozwój i edukację. Pokaż im, że wcale tak nie jest. Przecież masz także czas dla Twoich przyjaciół, nie zaniedbujesz szkoły, a kierunek na studia wybrałaś zupełnie sama. Zapewnij ich, że w Twoim życiu oprócz chłopaka są również inne ważne sprawy.

Rodzice i chłopcy - Związek multikulturalny.

Związki osób odmiennych ras i z różnych kręgów kulturowych mogą budzić kontrowersje. Twoi rodzice najprawdopodobniej obawiają się problemów, z którymi borykały się podobne pary w ich pokoleniu. Przekonaj ich, że czasy się zmieniły i przynajmniej Twoje otoczenie jest bardzo tolerancyjne. Nie ma więc obaw, że spotkają Cię z tego powodu jakieś nieprzyjemności.

Rodzice i chłopcy – On bierze narkotyki lub źle Cię traktuje

Musisz zgodzić się z rodzicami i powinnaś zakończyć ten związek …NATYCHMIAST.

Rodzice i chłopcy – Co możesz zrobić, żeby Twoi rodzice go polubili?

Oto kilka wskazówek, które mogą pomóc Twoim rodzicom zmienić zdanie o Twoim chłopaku.

Rodzice i chłopcy – Nie wymykaj się z domu

Zawsze mów im, że idziesz się spotkać ze swoim chłopakiem. Wymykanie się tylko utwierdzi ich w przekonaniu, że coś jest nie tak i, że nie poradzisz sobie w „dorosłych” sytuacjach.

Rodzice i chłopcy – Bądź punktualna

Zawsze wracaj do domu o godzinie wyznaczonej przez rodziców. Jeżeli nie będziesz się spóźniać, z czasem przekonają się, że można Ci zaufać.

Rodzice i chłopcy – Zaplanuj spotkanie w Twoim domu

Zaproś swojego chłopaka do domu na kolację, lub na wspólne oglądanie filmu. Niech Twoi rodzice przekonają się na własne oczy, że Twój chłopak jest super i dobrze Cię traktuje.

Rodzice i chłopcy – Daj rodzicom trochę czasu

Nie spiesz się ze związkiem i daj im trochę czasu, żeby mogli się przyzwyczaić do tej sytuacji. Jeśli Twój chłopak jest naprawdę taki jak mówisz, w końcu to zauważą.

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Powiernik sekretów

My dziewczyny - nastolatki często mamy problem z odpowiednim doborem znajomych. O matko i córko radzą, kogo warto obdarzyć naszym zaufaniem, skoro tak często się zawodzimy.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Co Twoje ubrania mogą o Tobie powiedzieć

Wszystkie dziewczyny mają pomysły na to, jak się modnie ubrać. Czy Twój styl odzwierciedla Twoją osobowość?

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Wszystko o miesiączce

Odpowiedzi na typowe pytania dotyczące tajemnic Twojego cyklu miesiączkowego.

Dowiedz się wiecej

Always