Jak poprawić relacje między rodzicami a chłopakiem?

Jak poprawić relacje między rodzicami a chłopakiem?

Jesteś zakochana, lecz Twoi rodzice nie przepadają za Twoim chłopakiem? Zobacz jak możesz poprawić ich relacje.


Myślisz, że jesteś z najwspanialszym chłopakiem na świecie. Twoje serce bije szybciej za każdym razem, kiedy go widzisz. Chcesz z nim spędzać każdą chwilę. Nie możesz zrozumieć, jak to możliwe, że Twoi rodzice, go nie lubią?


Tak jak tysiącom innych rodziców, Twojej mamie i tacie może nie podobać się osoba, z którą się spotykasz. Pamiętaj jednak, że wciąż trudno im poradzić sobie z Twoją rozwijającą się seksualnością. Chcą Cię uchronić od przykrości i zapewnić Ci bezpieczeństwo, a przede wszystkim chcą, żebyś była szczęśliwa. Spróbuj postawić się na miejscu Twoich rodziców i sprawdzić, dlaczego nie podoba im się Twój chłopak.

Rodzice i chłopcy - Duża różnica wieku

Jeśli Ty masz 14 lat, a Twój chłopak 25, Twoi rodzice mają rację i prawo stoi po ich stronie. Związek pomiędzy dorosłym mężczyzną i dojrzewającą nastolatką jest zupełnie nie na miejscu. Jeśli różnica wieku to rok lub dwa lata, uspokój rodziców, wyjaśniając im, że macie ze sobą wiele wspólnego, a Twój chłopak szanuje Cię i nie wywiera na Tobie presji przy podejmowaniu ważnych decyzji.

Rodzice i chłopcy – Nie znoszą sposobu w jaki się ubiera, jego koczyków lub tatuażu.

Musisz zaakceptować to, że Twoim rodzicom może się nie podobać sposób ubierania Twojego chłopaka. W takiej sytuacji zwróć jednak uwagę na jego zalety. Być może ma tatuaż na przedramieniu, ale za to jest geniuszem komputerowym albo opublikował swoje wiersze.

Rodzice i chłopcy – Spędzasz z nim każdą chwilę.

Twoi rodzice mogą myśleć, że Twój chłopak kontroluje Twoje życie albo że tracisz z nim czas, który powinnaś przeznaczyć na swój rozwój i edukację. Pokaż im, że wcale tak nie jest. Przecież masz także czas dla Twoich przyjaciół, nie zaniedbujesz szkoły, a kierunek na studia wybrałaś zupełnie sama. Zapewnij ich, że w Twoim życiu oprócz chłopaka są również inne ważne sprawy.

Rodzice i chłopcy - Związek multikulturalny.

Związki osób odmiennych ras i z różnych kręgów kulturowych mogą budzić kontrowersje. Twoi rodzice najprawdopodobniej obawiają się problemów, z którymi borykały się podobne pary w ich pokoleniu. Przekonaj ich, że czasy się zmieniły i przynajmniej Twoje otoczenie jest bardzo tolerancyjne. Nie ma więc obaw, że spotkają Cię z tego powodu jakieś nieprzyjemności.

Rodzice i chłopcy – On bierze narkotyki lub źle Cię traktuje

Musisz zgodzić się z rodzicami i powinnaś zakończyć ten związek …NATYCHMIAST.

Rodzice i chłopcy – Co możesz zrobić, żeby Twoi rodzice go polubili?

Oto kilka wskazówek, które mogą pomóc Twoim rodzicom zmienić zdanie o Twoim chłopaku.

Rodzice i chłopcy – Nie wymykaj się z domu

Zawsze mów im, że idziesz się spotkać ze swoim chłopakiem. Wymykanie się tylko utwierdzi ich w przekonaniu, że coś jest nie tak i, że nie poradzisz sobie w „dorosłych” sytuacjach.

Rodzice i chłopcy – Bądź punktualna

Zawsze wracaj do domu o godzinie wyznaczonej przez rodziców. Jeżeli nie będziesz się spóźniać, z czasem przekonają się, że można Ci zaufać.

Rodzice i chłopcy – Zaplanuj spotkanie w Twoim domu

Zaproś swojego chłopaka do domu na kolację, lub na wspólne oglądanie filmu. Niech Twoi rodzice przekonają się na własne oczy, że Twój chłopak jest super i dobrze Cię traktuje.

Rodzice i chłopcy – Daj rodzicom trochę czasu

Nie spiesz się ze związkiem i daj im trochę czasu, żeby mogli się przyzwyczaić do tej sytuacji. Jeśli Twój chłopak jest naprawdę taki jak mówisz, w końcu to zauważą.

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Powiernik sekretów

My dziewczyny - nastolatki często mamy problem z odpowiednim doborem znajomych. O matko i córko radzą, kogo warto obdarzyć naszym zaufaniem, skoro tak często się zawodzimy.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Co Twoje ubrania mogą o Tobie powiedzieć

Wszystkie dziewczyny mają pomysły na to, jak się modnie ubrać. Czy Twój styl odzwierciedla Twoją osobowość?

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Pomysły na wakacje

Bądź bystrą podróżniczką, niezależnie od tego, gdzie spędzasz swoje wesołe nastoletnie wakacje.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny