Rodzaje podpasek always

Rodzaje podpasek always

Zastanawiasz się, jakich podpasek powinnaś używać? Nie ma wątpliwości, że pełen komfort zapewnią Ci wkładki i podpaski Always. Kliknij i przeczytaj więcej.


Marzysz o kimś, kto zapewni Ci stałą ochronę, spełni wszystkie Twoje wymagania, a na dodatek zawsze będzie w zasięgu ręki? Jest taki ktoś. Podpaski Always.


W sklepach jest tyle różnych  środków higienicznych przeznaczonych na „te trudne dni”, że łatwo się w nich pogubić. Stajemy przed dylematem: „tampony, wkładki czy podpaski?” Większość kobiet wybiera podpaski. Taa, pytanie tylko które. Nie sposób wypróbować wszystkich, dlatego podpowiadamy, jakie podpaski będą najlepsze dla Ciebie.

Jaka musi być podpaska, żeby pasowała do Ciebie jak ulał? Niektóre z was powiedzą, że cienka i delikatna, aby zapewniła im dyskrecję i ochronę. Dla innych będzie liczyła się przede wszystkim chłonność i stabilność, tak żeby nawet w trakcie zjazdu slalomem na nartach mogły być pewne, że wszystko jest na swoim miejscu. Rodzina podpasek Always zapewni Ci komfort w każdej sytuacji. 


Podpaska Always Sensitive ma delikatną, miękką jak bawełna powłoczkę, a ochrona i chłonność, jakie zapewnia są nadal na najwyższym poziomie. Całkowicie nowa, przyjemna w dotyku powłoczka występuje zarówno w wariancie Always Ultra, jak i Always Classic.

Podpaska Always Ultra - powierzchnia tej podpaski pokryta jest siateczką z licznymi otworkami w kształcie lejków, odprowadzających wilgoć do środka i nie pozwalających jej wydostać się z powrotem na powierzchnię. Ulepszona wkładem absorpcyjnym Duo Action, zapewnia wyjątkową chłonność i suchość, nawet przy dynamicznych ruchach. Występuje w wersjach: Light, Normal, Plus, Super Plus i Night.


Podpaska Always Classic – ta wersja przewidziana jest dla kobiet, które lepiej się czują z podpaską o klasycznej grubości i długości. Można też wybierać między podpaską bez skrzydełek, ze skrzydełkami, maxi i na noc.


Każde opakowanie jest dokładnie oznaczone informacją, jaki rodzaj podpasek zawiera, a zatem nie powinnaś mieć kłopotu z wyborem. W razie wątpliwości poproś o radę mamę. Ona też kiedyś stanęła przed takim dylematem. W końcu i tak będziesz musiała powiedzieć jej , na co chcesz pieniądze. Nie zaszkodzi przy okazji zapytać ją o zdanie. A żeby pokazać mamie, jaka jesteś przedsiębiorcza, możesz kupić opakowanie duo, czyli dwa razy więcej podpasek za niższą cenę. Jak widzisz, marka Always pomyślała o wszystkim ;-)


Always. Mówi językiem Twojego ciała.Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Rodzaje tamponów i ich rozmiary

Są różne rozmiary i rodzaje tamponów. Nie są one produkowane w jednym uniwersalnym rozmiarze dla wszystkich. Pomożemy Ci znaleźć odpowiedni rodzaj tamponów w zależności od obfitości krwawienia.

Dowiedz się wiecej

Tampax

Kiedy pierwsza miesiączka?

Poszerz swoją wiedzę na temat dojrzewania i pierwszego okresu. Dowiedz się, kiedy możesz spodziewać się pierwszej miesiączki.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Pielęgnacja urody zimą

Pierwsze przymrozki mamy już za sobą. Ledwo oswoiłyśmy się z nadejściem jesieni a już zawitała zima. Nie dajmy się jej zaskoczyć! Zobacz jak dbać o siebie zimą!

Dowiedz się wiecej

Crest