Jak założyć podpaskę?

0
Jak założyć podpaskę?Jak założyć podpaskę?

Gratulacje, jeśli właśnie dostałaś pierwszą miesiączkę!

To znak, że dojrzewasz. Jeśli właśnie zaczęłaś miesiączkować lub po prostu chcesz się dowiedzieć, jak używać podpasek, aby zawsze być przygotowaną, przeczytaj nasz artykuł!

Umiejętność korzystania z podpaski higienicznej zapewni Ci pewność siebie podczas okresu, no i oczywiście czystą bieliznę.

1. Jak założyć podpaskę?

Używanie podpasek jest bardzo proste, dlatego z łatwością się tego nauczysz.

Oto instrukcja: Rozpocznij od umycia rąk mydłem.

  1. Wyjmij podpaskę z opakowania.

  2. Odklej podpaskę od jednorazowej osłonki, w którą jest zawinięta i usuń pasek papieru przykrywający lepką część podpaski. Wyrzuć osłonkę i pasek do kosza.

  3. Przyklej podpaskę lepką stroną do bielizny. Jeśli Twoja podpaska ma skrzydełka, owiń je wokół brzegów majtek.

Gotowe! Nie zapomnij umyć rąk, gdy skończysz.

Jeśli już wiesz, jak założyć podpaskę, powinnaś także potrafić ją wymienić. Kiedy będziesz na to gotowa, po prostu odklej podpaskę od majtek, zawiń ją w papier toaletowy lub opakowanie kolejnej podpaski, której użyjesz i wyrzuć do kosza. Nigdy nie spłukuj podpaski w toalecie! Może to spowodować jej zapchanie.

Tadam! Właśnie nauczyłaś się używać podpasek!

Teraz pora wybrać podpaskę odpowiednią dla Ciebie. Zalecamy podpaski ALWAYS Ultra. Mają specjalny chłonny wkład, który zamienia ciecz w żel – a żel przecież nie przecieka! Oznacza to, że płyn menstruacyjny nie ma kontaktu ze skórą, dzięki czemu masz uczucie suchości i wygody. ALWAYS Ultra dostępne są w kilku rozmiarach i mają różne stopnie chłonności, dzięki czemu możesz dopasować je do swoich indywidualnych potrzeb.

2. Jak często należy zmieniać podpaskę?

Zalecamy wymianę podpaski co 4 do 8 godzin. Jeśli miesiączka jest obfita, możesz ją wymieniać częściej. Jeśli nosisz podpaskę zbyt długo, może ona zacząć przeciekać, dlatego co jakiś czas sprawdzaj stan podpaski, aby wiedzieć kiedy wymaga zmiany.

Jeśli korzystasz z podpaski na noc, możesz wybrać ALWAYS Ultra Secure Night, która zapewni lepszą ochronę przed przeciekaniem, nawet jeżeli wiercisz się przez sen.

Teraz, gdy wiesz, jak założyć podpaskę, możesz czuć się pewnie podczas okresu i nie bać się przykrych niespodzianek #JakDziewczyna!

Podpaski
Podpaski
Przeciekanie podczas okresu
Przeciekanie podczas okresu
Menstruacja
Menstruacja
Obfite miesiączki
Obfite miesiączki

Powiązane artykuły

article
Jak założyć podpaskę?
Gratulacje, jeśli właśnie dostałaś pierwszą miesiączkę!
/miesiaczka/podpaski-higieniczne/jak-zalozyc-podpaske/
Czas czytania (2) min
undefined?w=1920
pl